Close
Faqja 4 prej 31 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 603
  1. #61
    Eks-plorator Maska e kolombi
    Anëtarësuar
    27-05-2003
    Vendndodhja
    Mes oqeaneve...............
    Postime
    3,720
    Tek "Bukuri dhe estetike"u meka ,nga postimi i anetarit SH.S.S,referuar anetares bebushe,tek tema e Lorit"A ju pelqejne vajzat me syze?"




    Postuar me pare nga bebushe:
    un per vete mbaj syze dhe se ve shume ujin ne zjarr nese me pelqejne cunat apo jo ,




    Pergjigja e SH.S.S
    MOJ PULE E SHUSHATUR (me fal per shprehjen),POR NESE NUK E VEN UJIN NE ZJARR NE TE PELQEJME NE MESHKUJT APO JO,PER CFARE E VEN KUSINE E ZEZE NE ZJARR TI?
    Ndryshuar për herë të fundit nga kolombi : 05-05-2004 më 01:19
    "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

    GETE

  2. #62
    Ulerime Maska e Jola
    Anëtarësuar
    28-09-2002
    Vendndodhja
    aty
    Postime
    261
    e forte ajo Kolomb

    Ja nje tjeter nga Forumi i Muzikes

    Nje antare e re italiane(ndoshta eshte)

    kiocciolina_80 : Sono italiana e spero ci sia qualcuno che parli la mia lingua. volovo chiedere se qualcuno poteva farmi un elenco di belle canzoni d'amore albanesi...sono fidanzata con un ragazzoalbanese e vorrei fargli una sorpresa.


    grazie

    Denix422 i pergjigjet:
    -canta a lui la canzone " Shiki Shiki Java"
    L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

  3. #63
    Kjo me kish ikur sysh mua... nga forumi i muzikes, tema 'C'mendoni per Adelina Ismailin' mes tjereve shprehet edhe ASDja ( ish StarCraft):


    Citim Postuar më parë nga AsgjëSikurDielli
    Per ata qe i kane veshet e shkaterruar dhe e kane humbur sensin e shijes, ju rekomandohet!

    StarCraft

  4. #64
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Tek nenforumi informatike dhe internet ICE_BOY parashtron pyetje:
    Me duhet nje program per zhbllokim te celulareve ndersa besart i jep kete pergjigje (lexoni tek tema me poshte)

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=39389
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  5. #65
    Nga Bota Shpirterore, tema "Feja,krijese njerezore ..!!! "


    Citim Postuar më parë nga friendlyboy1
    nga studiem te fundit biokimike shkencetaret mendojn se kan vertetuar se ekzistenca e shpirtit mund te shpjegohet me reaksione dhe mekanizma shum te komplikuara kimike dhe biokimike qe ndodhin ne trupin e njeriut.

    Citim Postuar më parë nga daniel00
    Per çfare lloj reaksionesh kimike e ke fjalen more,per ato qe te ben grosha?

    Citim Postuar më parë nga darwin
    (rolling on the floor!)

    Nuk me behej t'i fshi nga tema..

  6. #66
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  7. #67
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Anetarja bootylicious i pergjigjet temes Adelina apo Gentiana Ismaili:

    adelina i guess ( but boys will probably say gentiana cuz she got bigga titts)

    http://www.forumishqiptar.com/showth...t=38387&page=2
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  8. #68
    Kur vjen fjala tek tema qe trajtojne jeten dhe problemet seksuale, serioziteti i anetareve eshte i kolorizuar. Tek tema "Pse shumica e femrave nuk e arrijnë dot orgazmën?" farfalla kerkon keshillat e anetareve tjere dhe normalisht vrulli i anetareve per t'i ardhur ne ndihme nuk mungon.

    Dr. Laguna sugjeron:
    ...provo nje zezak! E ke te sigurt 100%
    Mbi te gjitha, jo romantizem.

    sherri, qe eshte nje nder analistet me te shquar te problemeve kombetare sugjeron:
    Ej Ta Jap Dhe Une Nji Menim!!!!!!!!
    Fajin Kushedi Se Ke Ti!!
    Pyte Ihere Te Dashurin Se Mos E Ke Froccio Ene Nuk Ti Ta Boj Me Femra!!

    Se Po Bohet Problem Kombetar Kjo.

    Keshilla Dr. Lagunes nxiti polemika se cili partnet do ti ndihmonte me se miri..

    Citim Postuar më parë nga Kenny McCormick
    kjo shprehje tingellon me shume si : provoje me gomarin se te ndihmon!
    Genti^Itali, nje instruktor i Kamasutres keshillon:

    farfalla provoje njer me 2 ose me shum meshkuj mbase te jep rezultat.
    stalion qe problemet praktike i zgjedh duke pare emisjonet televizive te Oprahs, Jerry Springer dhe Deidre, keshillon:

    call deidre`s helplines 0044 901567808 2
    anytime. calls cost 60p per minute.
    Ju qe keni probleme te ngjajshme vazhdoni ndiqeni temen qe te gjeni celsin e suksesit

    http://www.forumishqiptar.com/showth...3&page=4&pp=15

  9. #69
    ...
    Anëtarësuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Kam pas nje account ne fillim fare dhe po lexoja disa shkrime qe kisha bere.
    Me thon te drejten nuk eshte se perdor dy account-e. Ate e kam pas qe ne fillim kur jam prezantuar me forumin dhe vetem 18 poste kisha bere. Regjistrimi daton si me poshte vijon:


    Anëtar që prej : 19-08-2002
    PostimeTotali Postimeve: 18 (0.02 postime në ditë)
    Gjej të gjitha postimet e bëra nga M***********
    Gjej te gjitha temat e hapura nga M***********
    Referime: 0

    Nejse, e qe thoni ju po lexoja disa poste dhe po qeshja me shkrimet e mija para (rreth) tre vjetesh. Menyra si i kisha shkruar, tregon qe isha 3 vjet me i vogel dhe jo me eksperience ne forum. Ishin gazmore ne disa momente.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Del Monako : 08-02-2005 më 01:05
    HOLLAND...

  10. #70
    Desert Fox Maska e bayern
    Anëtarësuar
    12-06-2002
    Postime
    3,030
    But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

  11. #71
    ...
    Anëtarësuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Ja nje post. Po merresha me tifozat e Milanit.

    Para afer 3 vjet!

    Degjoni djema, ju pershendes per kete teme, sepse keshtu jane tifozat e vertete. Une per vete jam tifoz, jo i zjarrte, por vullkan kur i thone me hollanden dhe dikur kam qene me Milanin, po ne fakt kam qene i vogel me ata te cilat nuk kane ardhur edhe nuk vijne me ne San Siro, treshja fluturuese, Van Basten, Gullit, Rijkard. Atehere u be Milani, Milan, sepse nese e mbani mend ju ka qene ne serie B dhe hollandezet e ben Milanin e madh, qe ishte i paarritshem. Ata i morren maradones kampionatin. Po nejse, une per Milanin kam akoma simpati si ekip, po ma ka prishur qejfin, kur do thoni ju? Me Edgar Davids nuk u sollen mire dhe milanistet qe duke filluar nga Galiani e kane qare ate lojtar, si edhe me Reizinger e Bogarde. Edhe qe atehere ma kane thyer zemren sidomos kur shiten edhe Kluivert tek Barcelona, i kam share nga nena. Edhe ta dini, se Milani nuk ben dot pa pak gjak hollandez. Shifeni e blene Seedorf dhe donin te blinin edhe Stamin po s`ia la Lazio. Edhe Kluivert prape e kerkuan, po nejse. Rrezik vitin tjeter do kerkojne Ruud van Nisterloin. Po me thene te drejten, shume me kane zhgenjyer qe nga koha qe kan blere Birhof pallen. Pse ore, nqs merrni pak vesh nga futbolli edhe mos flisni me tifozllik, lojtar eshte Bierhof? Upupu, raketik. Edhe me Inzagin mos u mburrni shume, para nja dy vjetesh te gjithe juve e shanit. Edhe nje gje Milani ka qene shume larg atij Milanit te madhe 5 vitet e fundit, madje ka qene ekip antipatik, me ca lojtare plehra si: Gatuso, Roqe Junior, Kaladze, Brochi (upupu, po ca eshte ai mre, as bel s`ka as i gjo. Duket si ai kasapi tek lagja ime, 2 pellom permbi toke, si gje katrore), ai spanjolli se s`ja maj men emrin ai sulmuesi skandaloz, ai sulmusi rumun qe e morri nga Alaves, edhe plot te tjere se jam i lodhur tani. Nuk i kane hije Milanit ata lojtare plehra. Milani eshte mesuar me emra qe e ndajne porten me gjysem, apo e bejne mesfushen edhe mbrojtjen te pakalueshme. Ka lezet, Maldini, Baresi, Donadoni, Rijkard, Gulli, VAN BASTEN, Boban, Savicevic (keta dy te fundit kot e keni se nukkrahasohen me njri tjetrin, kane role te ndryshme dhe te dy jane lojtare klasi), Weah, Shevcenko. Ka lezet, jo me luan ti me Kaladzen me Brochin, ik ore se me revoltojne kur i shikoj ne fushe. Me hapin barkun. Edhe kujtoni ne 95, tre ndeshjet e Kupes se Kampioneve Milan-Ajax, Ajax-Milan edhe finalja. Ajaxi i dha Milanit leksion futbolli, qe rralle ndodh kur luajne dy ekipe te medha. Prandaj Ajaxit Milani i heq kapelen se emrin nga Ajaxi e ka. Normal indirekt. Pra ate vit Ajaxi i tregoi botes se studenti nuk e mund dot profesorin. Nejse, besoj se milani do rikthehet i madhe, se ka histori magjepse.
    Nga thellesia e zemres, por jo se jam ultras me Milanin se jam me Ajaxin po ju them ..... Forza Milan.


    PS. Ne serie a po me pelqen gjithmone e me shume Roma. Eh Kapelo. Po lujajne me te vertet shume bukur, kane nje Toti te magjishem. Po flas pa tifozllik tani, si futboll dashes.


    Ju uroj te gjitheve kohe sa me te lavdishme
    HOLLAND...

  12. #72
    ...
    Anëtarësuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Alvi
    Prit prit sa te bleje Milani ate Fortuzin po do thojne mileti Marco kush......? As emrin nuk do ja majn men Van Bastenit, sa te shkoje Indriti me Milanin. (LOL)
    Pergjigja:

    Mire e ke ti ja sa te shkoje edhe Jakupi i Peqinit se keshtu eshte katandis Milani
    HOLLAND...

  13. #73
    ...
    Anëtarësuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Luani Kuq e zi

    DEGJO TANI O HOLLANDEZ SE TI I NIS NJA 1000 TEMA BRENDA NJE FAQEJE.
    ATE SHKRIMIN E LEXOVA POR NJE CIK SI TE GJAT E KISHE BERE DHE DUHET TI QETHESH NJE CIK ME SHUME ATO FJALET.

    NE PERGJIGJEN E FUNDIT QE TE BERA TE THASHE QE UNE NUK GUXOJ TA KRAHASOJ BIERHOFFIN ME VAN BASTENIN SEPSE JANE LOJTARE KREJT TE NDRYSHEM NE TALENTE, EKSPERIENCE DHE FITORE.
    POR AMA MJAFT NA E SHAVE DHE BIERHOFFIN SE AI E KISHTE VESHTIRE TE DILTE LOJTAR I MIR ME HERET SEPSE BENTE DHE SHKOLEN E LARTE TE ECONOMIKUT TE CILEN E MBAROI MUAJIN QE SHKOI ME REZULTATE TE SHKELQYERA THONE DHE JO SI LOJTARET E TJERE QE MBAROJNE FUTBOLLIN DHE S'DINE CAR TE BEJNE.
    Arsyeja qe Birhoff eshte lojtari koti, paska qen shkolla, shef ti lool
    HOLLAND...

  14. #74
    Kohë me ty Maska e Pog17
    Anëtarësuar
    30-08-2004
    Postime
    74
    Nje anetar i ri kerkon ndihme ne nenforumi i informatikes per nje program ne lidhje me microsoftin. Ishte pak si i nxituar dhe i bente pyetjet ne anglisht. Edspace i thot qe nuk do te japim pergjigje nqs shkruan anglisht por duhet ti perkethesh fjalet ne shqip.

    Ai e perkethen Microsoft- i buti i vogli .....ja kam fut vrapit kur e kam lexu
    Ndryshuar për herë të fundit nga Pog17 : 08-02-2005 më 13:30
    To repeat what others have said, requires education; to challenge it, requires brains.

  15. #75
    Moderator
    Anëtarësuar
    24-04-2002
    Postime
    2,009
    Citim Postuar më parë nga Pog17
    Ai e perkethen Microsoft- i buti i vogli .....ja kam fut vrapit kur e kam lexu
    Shume e bukur kjo.

    Ja edhe nje tjeter. Ishte njeri qe kishte mesuar anglishten vete. Duke diskutuar me nje tjeter, biseda u nxeh dhe ky e kap per krahu ate tjetrin dhe i thote: " Eeej don't make me numbers".

  16. #76
    ...
    Anëtarësuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Tek Tifozat e Hollandes, na hyn Vjosa si gjithmone edhe thote qe edhe lojtaret e Hollandes jane drogaxhinj. Me ate te shkrujtmen e Vjoses pa pika, pa presje. lol

    Vjosa
    po davids seshte drogaxhi?
    deburi?
    stam?cfar jane
    kurse per Argjentinen pak me avash se ju se hapni gojen se nje europjan keni
    Pergjigjet Ciklo
    car debour ore ti ku e nxorre debour.. ne evrope ka 100 kontrolle ne muaj ne argjentine sdihet se nga vjen plumbi ne stadium.. shko ik qysh knej...
    loool , i modh je.
    HOLLAND...

  17. #77
    ...
    Anëtarësuar
    26-11-2003
    Vendndodhja
    PARIS me Xhej-n jo Lopezin jo :P o mo e mir se Lopezi
    Postime
    1,428
    Vjosa si ato gjembat qe te hyjne ne mish, vazhdon duke bezdisur Ciklon.

    Vjosa
    PO PO AKOMA BENI ENRA?? JU MEZI U FUTET NE EUROPJAN PA LE TA MIRRNI? Na ana tjeter shpresa humbet e fundit !!!!
    Ciklo
    Te paska dale pija ty ore... pak si me vonese po te paska dale me ne fund
    Mire Ciklon, por efektet kalojne edhe tek tifozi ultras tjeter Deus Trojani.

    Deus
    " ENRA " ?????!!!!!! ---> Cfare kuptimi ka kjo fjale e nderuara Vjosa ?! Mos ishe gje pergjumesh kur shkruajte


    Para Hollanda ...... me titullin kampion kete vit
    Vjosa eshte cun po hajd mo s'ke faj se emrin e ka intrigues.


    Pastaj na vjen ne sofer edhe lart-madheria e tij, shoku yne (por fatkeqesisht Gjerman) Kolombi. lol

    Kolombi
    Ju tifozet e Hollandes me ngjasoni me spektatoret e ndonje filmi me Vandamin,ku ka pjese si ngritje kembe perpjete ,hedhje nga treni kapercim ure,etj.Filma qe kurre nuk do fitojne ndonje Oscar(kupa).
    Jo po si tek filmi Herkuli kunder Romes ne Kolombo.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Del Monako : 08-02-2005 më 17:01
    HOLLAND...

  18. #78
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Gjithmone tek forumi i sporteve,ku tifozlleku mer permasa humoristike noihere

    Citim Postuar më parë nga danger_dancer


    nese SHQIPRIA e mposhte greqin, kam me ja dhan $500 ndonje shqiptari fukara!!!!!!!
    Te cilit post i kthehet R2T me:



    Qenka Fut Bill Gates tek Forumi Shqiptar

    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  19. #79
    in bocca al lupo Maska e Leila
    Anëtarësuar
    25-04-2003
    Postime
    2,556
    S'ka ndodhur ekzakt brenda ne forum, por besoj shume prej ketyre personave tek kjo lista hyjne ne kete forum.

    Thote njeri:
    une kujtoja se ti mbroje tezen qe ne qe flasim shqip jemi te gjithe nje.
    Vajza ia kthen:
    Tezja ime nuk merret me gjera te tilla profane por me thurje corapesh e gjepurash mbi etiken e te ngretin ne tavoline katerkendore vis-a-vis asaj pa kende fare. Sidoqofte mendimi im mbetet qe botkuptimi i Kosovarit eshte koherent se i yti.

    gjithe te mirat
    trendafila manushaqe
    ne dyshek te zoterise tate
    me dhe besen e me ke
    dhe shega me s'me nxe

  20. #80
    http://www.forumishqiptar.com/showth...772#post809772

    anja bonjaku e stresuar sjell tezen e origjines greke te Skenderbeut nga nje forum grek. Mes tjereve hidhet dhe Xhixhua per te ulur tensjonin e anetareve te irituar duke hedhur poshte tezen si pergenjeshtrim:

    Citim Postuar më parë nga Xhixhua
    Po ...teoreme e re ne horizont.

    "Agjencia e lajmeve TJA-FU RDHES-PO kohet e fundit ne bashkpunim me institutin e shkencave arkeollogjike mongole kane dhen lajmin per zbulimin e prejardhjes se luftetarit te madh George Castrioti ose Scanderbeg. i lind ne krahinen e Cha na Cha Trah Pin te mongolise ne kufi me kinen ky kinez mongol me veti te adhurueshme lexoi per popullin e varfen albanez qe e kishte mor turku me fshes. Ngaqe pikepmajet e tij perpuqeshin shume me ato te shqiptareve, george pagoi 200 pesos dhe me ane te mashtrimit kaloi kufirin grek me pasaporte ku u hodh ne stamboll. Atje u regjistru ne palester boxi dhe karateje ku mori dy medalje ari. Filoji dhe perdorim shpate me rrafishat. Mba record guines per kohen e vet pe r ngritje shtange 300 kil me stilin e shtytjes. Pasi arrit gjithe keto, i ra ne sy sulltanit qe e beri jenicer dhe pastaj pasha. Kshu i doli plani djallezor georgit qe t'ja fuste sulltanit. I mori 200 shqiptare dhe iku shpejt e shpejt ne Kruje ku i dha lirine popullit shqiptar. Me pas la shqiperine dhe mori nenshtetsi greke. Boni sherr dhe me nje fare cubi me emrin ALi pashe se i pelqete Vasiliqija. Ka punu dhe ne itali me dy femna greke. Me fitimet e tij hapi i buzuk ne greqi afer akropolit.....Sot e tutje raca grek e kastioteve jane krenar per heroin e tyre legjendar qe liroi shqiptaret... shqiptaret e ndyre dhe xheloza duan ta vjedhin skenderbeun por fale dokumentcionit te ruajtur me shume jujdes nga akademia shkencave greke kjo s'esht bere e mundur. Ketij dokumentacion i bashkangjisim edhe zbulimin me te fundit ne krahinen e mongolise. George ishte grek. "
    per me shume informacion ju lutem vizitoni website si vijon:

    www.ju// shtrifsha-kab.-llin/gre:kve.net

Faqja 4 prej 31 FillimFillim ... 2345614 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Grupmoshat e anetareve te forumit
    Nga Albo në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 29-11-2023, 06:04
  2. Rregullorja e Forumit Shqiptar
    Nga Albo në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 83
    Postimi i Fundit: 28-09-2021, 01:20
  3. Gjilani
    Nga cod3r në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 10-05-2009, 13:18
  4. Ortodoksia dhe Shqipëria
    Nga shendelli në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 258
    Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •