Close
Faqja 3 prej 31 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 603
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e forever
  Antarsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  396
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  tani une vetem me mor cdo gje te kuqalashes, shumicen e Corazonit dhe ca te tjera neper te e ti ve ketu..

  po me dhishme se pergjigja e kunotes sime ke tema "si ndjeheni kur beni seks" s'ka:
  "me shume lengje" looooooooool
  Liebe! liebe, lass mich los!

 2. #42
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tema '' Kendoni nje kenge per dike ne forum''

  Kuntakinta : Per Diun tim qe esht tu m'prit ke kazoni plenave (vdeksha une per amuren tem)

  Ohh marshallaaaaaaaaaa Ohh marshallaaaa
  Uf Amon amon amon

  Konge e shkurter por bashkohore dhe komplimplot

  ***

  hahaa te mort e mira sa kom qeshe
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 3. #43
  i larguar
  Antarsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Ne nje teme "A i dini keto per Izraelin" tek Bota Shpirterore ku argumentohen fakte mbi te mirat dhe te keqijat e Izraelit i krishteri ben nje replike gjith inat qe s'ja kane kuptuar ato qe ka shrkuajtur:

  "The exorcist
  sikur ti dhe Altini te kishit kuptuar 2% te asaj qe kam shkruar do te tregonit se kini qene me dhjeta ne letersi...


  qesha.. qesha.. kalova nje teme tjeter dhe ktheva prap qe ta lexoj se me qeshej...

 4. #44
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Ndodh vetem ne NY

  Menyra me e mire per ti sjelle njerezit ne nje piedestal eshte ti kercenosh....sidomos kur i thua do te vij ne shtepi....Forever knows dat edhe e din mire lol

  Edhe me lexu parashqeivia kete post....te erdhi ne shpi lol

  Thon qe imagjinata eshte hapsire e lire...Toro mjere ti cpo heq ne imagjinaten e popullit..vej nji hudher te jastiku qe te shpetosh ..Amen

  he do gjalloseni ju njerez apo tu vij ke shpia? loool

  kur do takohena per prashqivine?

  P.S. Toros nuk i durohet deroi sa te ..............(e di qe ju punon imagjinata)loooooooooool
  Thone qe macet e zeza i bejne naze edhe mishit...Ama kur vjen puna tek titulli i temes edhe ihti eshte dakort...kata e ka gjetur mire....ama si mace zeze qe eshte ...si rrihet pa u grric me segmentet sidomos kur ketyre segmenteve i dallohen feneret 2 ore larg...yeah jola im talkin bout your bubs

  Kata, bukur ja ke vu titullin temes! Ti beje nje liste gati, se ka fillu me na i krasit shume te shkurtra Jola kto temat kohet e fundit
  Toro punon me schedulle fikse.....Ama se ku e puth toro mandelen...only god nows...toro me siper u perdor imagjinata..uroj mos te perdoret prap se po qe ndryshe...mandela po kerkon nr tend te telefonit tani loool

  P.S. 1-Ja kalofsh mire dhe ti....
  P.S.2-Une jam Mandela!
  p.S.3- Mos u mundo ta gjesh ku e puthnin Mandelen!
  .......kaq per sot
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 5. #45
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Forumi Bukuri dhe Estetike

  Tema : Ana fizike qe ju pelqen me shume tek meshkujt...

  Kuqalashja - Une kam pas fiksim veshet , llapushet me jane dukur gjithmone terheqes, por jo me , behet robi less picky me kalimin e kohes. Te dale cte dale thote

  Liliella - llapa e veshit.
  makes great for licking

  Larsus - liliella me falni, sa te madhe e keni llapen juve?
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 14-10-2003 m 20:16
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 6. #46
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Manciste tek tema "c'kerkojne meshkujt nga femrat pervec sexit"


  quote:
  --------------------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga Ihti
  Ta shaloje ne dru !!!
  --------------------------------------------------------------------------------  Se dajaku ka zbrit prej xheneti!


  Kshu fol ti Ihto, po me te qellu nai gru gjashtekembeshe (6 feet) e me te rraf me te bo qepaze si i bohet?(lol)
  Summertime baby!

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Te folklori shqiptar, Shigjeta ka hapur nje teme me kenge dashurie ku ka postuar tekste nga zona te ndryshme te Shqiperise.

  Hbruci i shkruan: faleminderit per tekstet e kengeve.
  jane shume interesante.po deshe me shkruai pak edhe per ty.
  mirupafshim o mir u degjofshim.
 8. #48
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Firma e Engjellushit
  Dueni atdheun si Shqiperia Ameriken
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 9. #49
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Antarsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  34
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Te forumi Prezantoni veten ne forum , prezantohet njoni dhe thot qe jam ne New Zeland dhe thot qe kam shum qef te bej sex me gocat shqiptare...
  Tironsine_tr pergjigjet ... Domethen qenke akoma i virgjer

  hahahaa sa kom qesh kur e kam lexu lol

 10. #50
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Keto jane intervistat imagjinare te Brarit gjoja se i ka dhen Nano e Pollo,lexojini me vemendje se ka te forta ,kam maru tu qesh kur i lexova ,e sidomos me ato mullaqet e Nanos.lool

  Interviste ekskluzive e Nanos Postimi #1

  Interviste e Zotit Nano dhene gazetes " Progresi"


  .........


  Gazetari: Zoti Nano, sa po jeni kthyer nga Brazili ..pra c'mund te na thoni mbi kte vizite?

  Nano: Hmmm... .. po tani kjo dihet se Brazili ishte prej kohesh ne axhenden time por.. e vecante ishte se pas nji vallzimi te lodhshem te Sambes me ne fund.. dyert e Internacionales socialiste u hapen dhe per ne.

  Gazetari: Zoti Nano a patet rast te takoni politikan te njohur te se Majtes Boterore?

  Nano: Sigurisht qe patem..por Koha ishte e mire dhe nuk donim ti kalonim oret vetem ne Takime zyrtare keshtu qe... dolem dhe ne plazhin e famshem tashme te Rios.(buzeqesh)..

  Gazetari: Zoti Nano a ndiqnit nga RIO rregullisht situaten e ktyre diteve ne Tirane?

  Nano: Natyrisht .. se qofte shoku Ruci nga Partia e qofte bashkpuntoret e mi ne qeveri me kane mbajtur imtesisht ne korent te te gjitha evenimenteve qe imediativisht ndodhen ne Tirane. Megjithate fale operativitetit tone ne i kryem qofte formalitetet integruese ne Internacionale, qofte dhenien e direktivave per cdo prerogative probabile qe mund te ishte sensibile per ne kto dite ne Tirane por edhe i lame mundesi diellit Brazilian te na i nxinte pak keto mullaqe qe kishin filluar te zbardheshin.. (qesh he he ha ha ha).

  Gazetari: zoti Nano si e pritet antaresimin e Edi Rames ne Partine tuaj?

  Nano: Degjo..qe kur une e mora Edin nga Parisi sigurisht qe e mora sepse ai eshte i joni organikisht e pamvaresisht nga veshjet dekadente ose shijet artistike avanguardiste apo kemishat e verdha e xhaketat blu ne e dinim se ai ishte ne linjen ton Roze.

  Gazetari: zoti Nano , mendoni se Edi do te jete nje Plus ne krahun Mejdani Meta e nje minus per ju?

  Nano: Teoria e plus minusit nuk na shqetson sepse diversiteti ne Partine tone eshte pjese e normalitetit qe ne sollem ne politiken Shqiptare. Bile ju do keni degjuar se ne dhe ne krahun e reformatoreve po bejme bisedime per ti terhequr ne aleancen tone progresiste.

  Gazetari: Zoti Nano, e keni fjalen per Grupin e Pollos?

  Nano: Sigurisht per ate grup eshte fjala. Tek Pollo ne shikojm nje opozitar por dhe nje politikan me fizionomi te qarte europiane larg nga filozofija konfliktuale e Berishes.

  Gazetari: Zoti Nano mos valle per Pollon keni gati ndonje portofol ministror ne rast te nje ri organizimi te Qeverise?

  Nano: Cdo gje eshte e mundur. Ne se Pollo do te jete i gatshem te marre pergjegjsi ne alternativen tone gjith perfshirese per integrimin tashme ne hapsirat euro atlantike athere ne mund ti ofrojme grupit te Pollos ministrine e Jashtme.
  Dihen aftesite diplomatike te Pollos e njohja e tije me figurat kryesore te Brukselit e kjo eshte nje baze qe ne e shikojme Pollon dhe si Minister te mundshem te Puneve te Jashtme.

  Gazetari: Zoti Nano mos valle ne piketimin tuaj qe Pollo te jete minister i jashtem merrni parasysh faktin se ai njeh mire disa gjuh te huaja?

  Nano: Jo nuk do te mendoja ate si kriter sepse ne kemi shum kuadro qe teknikisht nuk plotsojne parimin tone te Meritokracise por tek Pollo jemi nisur me teper nga Pamja e tije Nordike e kjo rrit besueshmerine ne partneret tane europiane. Ne nuk mund te bejme minister nje qe duket si Taliban ose si Maroken si puna shokut tone Dokle.

  Gazetari: Pra jane qimet si pe derri te Pollos kriteri i emerimit te tije si Minister?

  Nano: Nuk do te perdorja ate krahasim sepse Pollo per nga qimet me shume eshte bjond e jo kuqalash e sa per te zhvilluar kte iden e pamjes jashtme c'mund te isha une me kte Tullen time..
  .. qesh..

  Gazetari: Zoti Nano po Edi Rama qe ne mjeker anon nga ju si ka mundesi qe politikisht te anoje nga Grupi Meta?

  Nano: Nuk ka grup Meta po ka vetem MET ..e di ate O Mete per vete..keshtu eshte puna Metes.

  Gazetari: Z Nano ..z Meta ka leshuar disa bomba kunder jush..Si do te reagonit ju?

  Nano: Meta ka bere gabim qe ka leshuar bomba sepse duke qene se ai i lepin ato qe thote do ish mire te kish leshuar topa hasudesh e qe kur ti lepinte..edhe mund ti hante..po me bomba nuk di cdo bej Mete ziu.. (buzeqesh)..

  Gazetari: Z Nano po per Gjinushin do kete vend ne Qeveri?

  Nano: Jo..zoti Gjinushi le te prese Berishen te vij ne Pushtet se ai ndoshta i gjen ndonje Post. Gjinushi do qe per cdo antar te Partis tije te krijojme ministri. Ashtu nuk mundemi..

  Gazetari: Per zotin Ndoka cmendoni?

  Nano: Nardi eshte pak zevzek se i kisha dhene postin e Ministrit te Ceshtjeve Sociale por do te shikojme ne se mund ti japim dhe postin e zv ministrit te Rendit ose Drejtorit te KESH-it me qe eshte nga Vau i Dejes.

  Gazetari: z Nano per zotin Tritan Shehu a behet fjale ne ri-organizimin e ri?

  Nano: Po.. derisa eshte ri organizim kuptohet se eshte gje e re se ri organizim te vjeter nuk ka. Per zotin Shehu mendohet nje sektor te cilin ai e njef mire..

  Gazetari: Mos valle mendohet ministria e Shendetsise?

  Nano: Jo jo aspak eshte fjala per Ministrine e Bujqesise..qesh..

  Gazetari. Z Nano flmn per intervisten..

  Nano: flmn dhe juve..
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 11. #51
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Interviste e Zotit Pollo dhene gazetes "Besa"


  Gazetari: Zoti Pollo jeni ne dijeni te fjaleve rreth emerimit tuaj ne postin e Ministrit te Jashtem?

  Pollo: Gjerat jane akoma ne sirtaret e dy partive tona dhe nuk mund te prononcohem.

  Gazetari: Zoti Pollo a verteton ky bashk punim me zotin Nano tezen e Berishes se "jeni paterice" e Nanos?

  Pollo: Berisha flet per paterica sepse eshte i vjeter. Ai ndoshta ndjen nevoje per paterica kur ngjit e zbret shkallet e pallatit te tije ne Brrak. Ne gjenerata e re e politikaneve do " i leme ne shejtnin e tyne" pleqte e llojit Berisha e do ecim perpara e perpara nuk ecet me paterica.

  Gazetari: zoti Pollo.. per cfare eshte fjala kur deklaroheni kunder termit "paterice"?

  Pollo: Po kuptohet se nuk jemi me ne epoken e patericave dhe ne se behemi dicka kjo smund te jete paterice...pir dicka ne form te rrotes..

  Gazetari: Pra mendoni te do beheni nje rrote ne duar te Nanos?

  Pollo: Te jemi te sinqerte sepse PDr gjithmon dallohet per transparence..pra fare mire mund te na shikoni neser si nje Rrot por jo rrot qe mbahet ne duar por dikund aty si rrote ne Benzin e zotit Nano.

  Gazetari: zoti Pollo a do te kete pasoja ne radhet e Votuesve tuaj .. kjo metamorfoze e juaja..nga opozitar ne Rrot Benzi tek zoti Nano ??

  Pollo: Jo Jo.. Jo me kot ne jemi parti elitare pra nuk kemi votues. Ata qe kishim ishin ajo mase e madhe qe nuk ishin ne gjendje te regullojne syte tek Okulisti ( ju i dini cmimet e kripura...qesh) e qe gabimisht votat qe i kishin per Berishen i hodhen tek ne.
  Tashme ju e dini se arbitrarisht Berisha kembenguli te na hiqet emblema qe per ne nuk ish thjesht embleme partie por nje salvaxhente ose nje Komerdare zetori qe do e kishin Zili dhe kubanezet e Fidelit..kur kalojne oqeanin..

  Gazetari: zoti Pollo a ndiheni pergjegjes ndopak per gabime qe jan bere per periudhen kur ju ishit nje nga lideret e PD kur ajo qeveriste?

  Pollo: Jo aspak..dihet se Doktor Berisha nuk lejonte mendime ndryshe dhe kjo na justifikon e na nxjerr faqe bardhe per ato dite qe ishim ne nje front me Berishen.

  Gazetari: Zoti Pollo keni disa vjet qe keni partine tuaj ..pra nuk jeni me nen Tutelen Berishiane. Ku i shikoni te arriturat e kesaj periudhe?

  Pollo: Te kuptohemi se ne kur u ndame ikem me nje koncept te ri.. pra e Arritur per ne nuk eshte Perqindjet ne Votime ose forca ne politiken Shqiptare. Ne pretendojme te kemi arritje ne fushen e Sherbimeve te vogla. Ne nuk jemi si Partite e medha qe i ngjajne dy NSHN-ve qe bejne pallate. Ne jemi dicka si Komunale banesa..qe bejme riparime hidraulike e muratura te lehta ne pallatet qe ndertojne dy NSHN-ete e medha PD ose PS.
  Pra sipas rastit ne marrim porosi e kjo nuk kerkon resurse te medhaja njerzore.

  Gazetari: Pra z Pollo ju jeni ne Sherbim te Popullit?

  Pollo: h.. hmmm varet si te kuptosh konceptin Popull. Ne jemi kunder populizmit Berishian. Per ne Popull eshte vet grypi yne i vogel. Ju e dini se Skenderbeu godiste armikun me njesite te vogla lehtesisht te komandushme e me levizshmeri te larte..
  Ne kte koncept kaq te lashte dhe te ri ne i realizojme dhe kerkesat e Popullit.. pra interesat e Grupit ton te vogel.
  Ja psh.. cdo te mbetej per mua ne tavolin te Nanos ne se do mendoja dhe per mijra te tjere. Duke qen pak mbetet dicka qe ne e prekim e jo si tek Berisha ku hallet e njerzve jan si birat e gardhit..


  Gazetari: Mund te jeni me te qarte zoti Pollo?

  Pollo: Si te te jem me i qarte..ja psh a do ti nje Makine? Sigurisht qe do.. A do ti nje apartament luksoz? .sigurisht qe do..
  Si shkohet tek keto dy Endrra ..pra tek makina luksoze dhe apartamenti luksoz me lehte??
  Duke u ropatur mbas Berishes ne nje Parti me mijra njerez e mijra halle.. ose duke krijuar kto "njesi te vogla" tip Skenderbe..
  Natyrisht qe me konceptin.. Parti e vogel..por Sherbime te Medha.. fitohet me shume dhe per kete dua te falenderoj dhe shoket tane qe na e ndricuan para nesh kte Udhe te ndritur.. sikurse Pashkon, Rulin, Artan Hoxhen etj.

  Gazetari: Pra zoti Pollo ju ja keni ndjere lezetin "konceptit te ri"?

  Pollo: Sigurisht..Sigurisht..Ja psh disa shok tane qe kishin probleme me Kredi bankare sot ndihen te cliruar.. pra nga bisedat tona me shoket Ruci e Nano.. te hapura ose nen Rrogoz.. neve nuk na del m gjumi nga sikleti i problemeve financiare.. plus sejcili nga ne ka dhe biznese e kjo na lehteson..

  Gazetari: Zoti Pollo pra.. ju gjeni me shume te perbashketa tek alternativat e Nanos se tek konceptet e Berishes?

  Pollo: Nuk eshte thjesht ceshtja tek teorite e zhvillimeve por tek Praktika e Gjerave.. Nuk ka rendesi cka kupton Berisha me Demokraci e Integrim e cka kupton Nano me kto..e ku ne bashkohemi ose ndahemi teorikisht..J o jo.. Ajo qe eshte kryesore eshte fakti se me Berishen nuk mund te bisedosh vecse probleme politike me karakter kombetar e Social..e per ate jan te huaja ato qe per ne njerzit e rij jane me rendesi.. kurse me Nanon eshte Ndryshe..

  Gazetari: Me konkretisht Zoti Pollo sepse duket interesante kjo llogjika juaj..

  Pollo: hmm.. tashti me pak minuta eshte veshtire te elaborojme kto teza.. por po dal ne shpjegime praktike.. Ja psh me Berishen nuk mund te flasesh per Shampanje ose karkaleca ose Pushime ne KRET ose Majorka..etj etj . Eshte si te bisedosh me nje Tibetian per Pikturat e Pikasos..(qesh.)...kurse me Nanon bisedojme lirisht deri per intimitete se c'bejme me grate kur vemi neper hotelet e Dhermiut apo Sarandes..e hame levrek te pjekur ne tjegull e pijme vere te kuqe .. Pra kemi gjetur gjuhe te perbashket. Ja shoku Ruci qe ju duket juve hije rende.. Keni provuar te uleni me te ne tavoline..jo sigurisht..
  E pra me Berishen e Arbnorin kurre nuk kemi pire une e Tritani..kurse me Mozin shqepesh ne mish e raki e ne barsaleta.
  Pra ne shikojme perpara..

  Gazetari: zoti Pollo me kto qe thoni nuk do beni keq te shikoni dhe mbrapa..

  Pollo: Nuk ju kuptova c'deshet te thoni..??

  Gazetari: Po ja keshtu do ju ntrashen mullaqet dhe juve sikurse shokve Meta e Nano..dhe ku do veje ajo eleganca juaj aq e preferuar ne sallonet diplomatike..??

  Pollo: Keni te drejte por "kush ka Paran ka dhe Aeroplan." .thote nje proverb i lasht kinez.. pra kur te kemi Leka me shumice na vijne ato cupkat e bukura te aerobikes ne Shtepi e na i hollojne ato prapanica..

  Gazetari: Zoti Pollo ju falenderoj per Intervisten e Sinqerte:

  Pollo : Gjithshtu dhe une..por ju lutem kto dite mos e botoni..

  Gazetari: Sigurisht kjo ngelet vetem ne arkiven e Albasoulit
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 12. #52
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Antarsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Ketu ke forumi prezantimeve shkruan;

  -----------------------------------------------------------------------------Postuar m par nga tironsmenjemodh
  mire se ju gjeta o njerez
  si po ja kaloni anej ka keni perfundu.
  une jam gjergji ka tirona ene sic duhet ta keni kuptu jom menjemodh.
  une jetoj ne zelanden e re dhe here pas here shkoj edhe ne tajlande kur ka nei party.
  jam 24 vjec dhe me pelqen te bej seks me shumic sidomos me gocat shqiptare qe kane qef menjemedhenjt.
  me pelqen te pi birre edhe te degjoj muzik death edhe house sipas rastit.
  me kaq po e myll se fillimi eshte me kalimin e kohes do dime te njifemi.
  ketu me poshte jam une ne nje feste birre ne gjermani
  muahhhhh gjith gocave te chatit tironce se te tjerat si honeps dot, sidomos FIERAKET ----------------------------------------------------------------------
  Ja dhe pergjigjet lool.

  --------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga Krispi
  NE ZELANDEN E RE?.....akoma i virgjer dmth....
  ----------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga Cyborg
  Mireseerdhe o mendjemadh!!!
  E di ti qe Tiranset mendjemedhenj jane djemte e Vlonjateve???
  ---------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga gerrmuesi
  o tironc menjemodh mos e vrit menjen per ato qe thone kto k e forumit po shif pordhet e tuja ti se i ke ne terezi
  shnet e pare plako edhe mire se ke ardhe ne forum
  ej e paske qit ene ti i foto se edhe une e nxorra po spo ma vare njeri, nejse shnet e pare ene i here.
  ----------------------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga fabi
  shyqyr qe s jam tironce so do kisha te beja me tipa si puna jote
  i feel bad per vajzat tironce qe duhet te deal me " cudira" si ty
  -------------------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga HANNIBAL2003
  ca keni me tironcin e shkrete mer lejeni mer jahu rahat ne pune te vet se nuk ju ka detyru njeri me shkrujte ene me i uru mire se ardhjen edhe ma sa di une kjo tema eshte per te uru mire se ardhjen ene jo mer muhabete te tjera
  se di ca eshte fabi m apo f po po te jete m i them ik mer palle se nuk merrke vesh ka jeta perderisa shan dhe mendon keq per tironcet kurse po qe f e pyes nga kush fshat je se dukesh qe je katunare perderisa ke kaq inot tironcet ose me mire kaq zili
  ika ika se shkrujta shume kush do me e kuptu e kupto
  shnet e pare te gjitheve edhe fabit apo fabioles megjithese i fola pak rone po tironcat jane njishat edhe kete e them jo se jam tironc vete apo se kam inot qytetet e tjera por sepse eshte e verteta.
  Denisi
  ---------------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga strawberry
  o tironco rrusho
  uli i cik pordhet se sje edhe aq i mire lale prit i her se ka
  akoma me te mire se ty yllo
  prit aty maj rradhen e qumshit rrusho
  ia kalofsh mire
  lali
  --------------------------------------------------------------------
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 13. #53
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  Ne temen e padoganes, "ju ka marre malli per dasmat shqiptare" hapur nga Malli.

  Kolombi poston:

  "Bruna cna i kujto shpirto dasmat se na qethen nga leket.Sidomos tek vallja e nuses rri tek orkestra ndonje kusheriri i saj dhe na i theret emrat ne valle nga tre here ,dhe ne bam dollaret ja ngjisim ne balle.E shkreta nuse ,i ndrin balli nga peshtyma .lol."
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 03-11-2003 m 10:11
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 14. #54
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Antarsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  36
  Postime
  2,573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 her n 1 postim
  Nje nga anetaret ankohet per email-et e forumit

  Sic e shihni une i jam pergjigjur menjehere kuqalashes.Nuk dij pse me njkoftoni ne e-mail qe ti pergjigjem asaj.Siodoqofte edhe njere kuqalashe thank you.
  Edi

 15. #55
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Komplimentet e Wolfit kushtuar Pameles:

  Ato kembe si kollonat greke. Ato floket e gjate qe me ngjajne me ujvarat e Niagares. Aroma e trupit tend ngjan me aromen e trupit te Babilonise. Veshtrimi yt dhe qerpiket e gjate qe rrethohen nga ajo vetull e hatashme , zgjojne te vdekurit nga varri.

  O ngjale pa breke....se ma heq petllen kur ti shof c-icat , mi ke te dyja sa koka e Petroninit dhe Ambasadorit bashke.....etj


  hhahahaha te mort e mira, kom gjys ore tu qesh, rri e rri e me kujtohet
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 09-11-2003 m 11:06
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 16. #56
  i larguar
  Antarsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Ne temen Orientim Seksual, Olti22 po qan hallin se si ka fillu te pelqen meshkujt dhe po kerkon ndihmen e anetareve.. Disa e perkrahin, disa e sugjerojne qe te heq dore nga keto mendime, ndersa Llapi i pergjigjet:

  "O djalosh ti po lypshe nji rrehme me stupc bythve derisa te shkoin ment ne kok!"

  stupcs* - shkop gome

 17. #57
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Njehere e nje kohe ne forum hyri nji vajze italiane. Te pakten keshtu pretendonte.
  Mireseardhjen ma te bukur ja ka ba Don_Endri AKA Tataja.

  Alessia robo, bella bambina, bennvenuti in forumin tone che e molto llahtar. Me t'thon la verita, per ragazet italione kemi molto respekt. Ti tani devo me fillu me parlare shqip tani amore se ka rreglla t'forta il nostro forumo. ta ta
  Kam qesh me lot kur e kam lexu
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 18. #58
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  nga tema e London_Tironcit: Ata qe studjojn Stomatologji

  --------------------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga LONDON-TIRONC
  Ja preve bibilushin Figaros ti moj,moj,moj, moj Cold Blooded Murderer..

  Ps: Se tashti mu kujtu. Anushe ,e di ti ndryshimin mes nje Murderer edhe nje Killer?
  -------------------------------------------------------------------------------SJAM MURDERER...

  quote:
  --------------------------------------------------------------------------------
  Postuar m par nga angelgirl
  hihihiihihih
  moj ma ler vellain rehat .... ka edhe ai hallet e veta
  --------------------------------------------------------------------------------

  London Tironci:

  Moter e vogel
  ,ajo motra tjeter me ka tmerruar fare me ato qe me ka treguar ne lidhje me laboratorin e saj,se si i hap barkun me bisturi qenve e maceve te lagjes,keto te fundit duke u perpelitur te gjalla te shkretet.Plus qe monstruoziteti i saj kalon deri aty sa ti ve edhe emra viktimave te saja te pambrojtura.''Figaro'' psh,keshtu e quajti ate macokun qe theri mbreme.

  Aq shume jam i tronditur nga keto fakte sa mbreme e pashe ne enderr ;mbante nje sopate te madhe ne dore ,e lyer e tera me gjak,duke gjemuar nje leopard te cilin e kishte sakatuar e duke vazhduar ti gjuante me sopate.Gjaku dilte si shatrivan nga trupi i leopardit ndersa kjo motra jone qeshte me te madhe e bertiste :-Ne ferr do te vesh ,ne ferr......
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 19. #59
  R[love]ution Maska e Hyllien
  Antarsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  Mobil Ave.
  Postime
  7,732
  Faleminderit
  0
  19 falenderime n 19 postime

  Pershendetje te gjitheve

  Tek forumi i Futbollit tema Gjermani VS Holland - Ethet e europianit.

  Vjosa i drejtohet Del Monako.... per punen e talenteve te Argjentines.
  -------------------
  KURSE UNE TE TE THEM PER RIVER PLATE LOJTARET QE KA NXIERRE JANE NE KLUBET ME TE MIRA TE EUROPES DO SAVIOLA BARCELONA DO KRESPO? HUAN PABLO AGEL kolumbez APO LIDERIN E VALENCIES PABLO AIMAR APO SOLARIN EDHE CAMBIASO TE REALIT DO DEMICHELIS TE BAYERNI APO D'ALESSANDRO ??? SKE CFAR TE THUASH KJO ESHTE SHKOLL FUTBOLLI SI PO SHIKON TE TERE KETA LOJTAR QE KANE DALE VETEM NGA RIVER PLATE LOZIN NE KLUBET ME TE MIRA EURIPJANE EDHE JO LOJTAR SI TIPIT AVELAXHE ETJ
  -------------------

  Pergjigja e Del Monako

  Ahahaha. Hajde Saviola shtyhet. Po Krespon talent te ri e quan ti? Krespos po i bin floket.
  ky tjetri HUAN PABLO AGEL kolumbez . A ke te drejt lojtar i modh. ncuncu. Ik mer lal se keta jane per kategori te 7. Solari edhe de DEMICHELIS nuk jane lojtare titullar ne ekipet e tyre. Na shkrive me kta. Ku ka ven Reali per Solarin me. Le ate D'ALESSANDRO e harrun pa dal mire. Shkolle e madhe qe jeni.
  -------------------
  Pergjigja/Pyetja ime

  Po ky Huan Pablo Agel kush eshte ?????
  -------------------
  Pergjigja e Del Monakos (me meku faree nga te qeshurat)


  Ca thu me lal? Nuk e di ti kush esht ky me? Aaaa, smerrke vesh nga pin pongu. Ky eshte ai me, ai pin pongisti qe si eci karriera ne pin pong edhe tha po merrem me futboll. Ky eshte ai qe kap topat mrapa porte me. Ai Ivani tmerrshem. Ca bo kshu ti?
  Ne fakt ske faj ti, se keta yjet e Argjentines vetem Vjosa i njef.
  ------------------------------------------------

  "The true history of mankind will be written only when Albanians participate in it's writing." -ML

 20. #60
  i larguar
  Antarsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Politika pa pak humor do ishte monotone.. Shkeputur nga nje postim i Toro-s tek tema 'Konferenca per shtyp e Presidentit G.W.Bush

  Citim Postuar m par nga Toro
  Sa per ekonomine amerikane , Bushin dhe per Klintonin....kur nuk di se nga lidhet gomari...mos u bej kot veteriner....

Faqja 3 prej 31 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Grupmoshat e anetareve te forumit
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 18:48
 3. Gjilani
  Nga cod3r n forumin Shqipe nga Kosova
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 14:18
 4. Ortodoksia dhe Shqipria
  Nga shendelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •