Close
Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031
Duke shfaqur rezultatin 601 deri 603 prej 603
 1. #601
  i/e regjistruar Maska e saura
  Antarsuar
  07-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  3,505
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga -BATO- Lexo Postimin
  Debati vazhdoi, por moderatori la vetm ato postime pr t nxjerr Saurn fituese. N postimin e fundit, pasi m tha ko'qe, i thash shurr. Moderatori q aty sht tifoz me Saurn, fshin shurrn dhe l koqen. Tani, o fshiji t dyja, o asnjrn!

  Jam i sigurt se postimet nuk gjenden aty t fshira n mnyr t zbutur, q t mos duket se kush i fshiu: http://www.forumishqiptar.com/showth...=113982&page=9

  Q kur jam regjistruar n forum, sht dikush q m ndjek pas dhe m lufton n do debat q bj. Un e di kush sht, po ai mendon se un nuk e di.

  Cili sht ai q nuk bn fshirje t zbutura, por i zhduk postimet fare? E merrni me mend vet!

  Ua viktima..... prandaj nuk gjen grua ti si je vete si grate dhe me ate goje te ndyre qe ke as jevgat nuk te marrin lol
  Shurre thuaj shurres qe te ka bere dhe edukuar ....
  dhe si perfundim e pifsh lol
  ( pershtatem nivelit te diskutimit tend) ,jo po fshiu kete dhe la ate lol
  moderatori nuk eshte ko.qe e kemi nga gjirokastra andej thone ko.qe jo kokerr....
  je mire dhe ne gjuhen shqipe ti po fjalet dialektikore ku i le ?
  pastaj ***** nuk jane dhe aq te keqija e shumta nga ko... mund te dali ndonje ko.qe lol
  shu.rra eshte me ofenduese prandaj duhet ta kete fshire
  e kupton ndryshimin mbas konkretizimit lol
  L'invidia e la forma piu sincera di ammmmirazione.

 2. #602
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga zAN Lexo Postimin
  Cdo rrethan qe pengon ose bllokon plotesimin e synimeve tuaja eshte nje frustracion.lol

  P.S.Me prek kjo gjendja e C.Ronaldos
  Cfare nuk lexon ketu.

 3. #603
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime n 39 postime

  Pr: Batutat m qesharake t antarve t Forumit...

  Wau qe ne 2012 pa qeshur neve ketu , une po shfletoja andej nga gjuha shqipe dhe vdiqa se qeshuri pa marre vesh asgje.tema: e folmja e kosoves krijon veshtiresi ne mesimin e shqipes.
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Une jam ka mirrna vesh shume mire me kojshi, me daje, me teze me agjallare me halla me nipa me mbesa. E nese sme merrni vesh ju msone gjuhen teme a nijt a u morem vesh.

  Pirrat a je ka um merr vesh qka po tham ? hahahahhaha
  Citim Postuar m par nga Pirate of Love Lexo Postimin
  jo, me u pipillave, po as ervish nuk kane nevoje ta bejne gjuhen, ndersa te letraret nuk me ka rene aq shume, edhepse edhe atje ka terme qe perdoren jo ervish, po pajdhaqe e bejne me perdorimin e ca shprehjeve te huaja nga korneri... keshtu qe te na kursejne me perdorimin e fjaloreve shqip-shyp-shqip, sepse e do ta shenderrojne gjuhen shqipe ne ervish me pajdhaqe
  Citim Postuar m par nga Nora.li Lexo Postimin
  *
  Jo boll mir e folin k'ta: "isto ship pa asni greshk".
  Ma japi... ja japa...
  kush don le t'feston
  ...nese ia shtojme edhe kete gjuhen messengerike (tash skyperike) qaka-quka (qka, diqka...)

  4strof

  *
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  po e provoj me google iher
  Citim Postuar m par nga Pirate of Love Lexo Postimin
  gjuhen qaaaa - qaaaaa- qaaaaaaa po mendon; qaaaaa boneeeeeee, qaaaa ka 3 ?! hahahaha gati si refreni i Shakires qaaaaakaaa- qakaaaaaa, heeeeyyy, heeeyyyy, qaaaaakaaa- qakaaaaaa 3...3 ... this time, me i derguar te gjithe ne shkolle prej fillimit! fare 4 strofe, pa e mesuar te paren as te e dyta nuk u lejohet te dalin.
  Citim Postuar m par nga dielli1 Lexo Postimin
  ...O e madhe e shtypit,o e vogel e shtypit, asmani,hehhehe...o inisan i allahit,bani selam avdullahit,e thuj ka thane avdija se vallahi e pasha kuranin,deri t'xhymane,me ra pejgamert en toke kane,e une pa ra sabahi shehid kam me ra...o kam me shku n'siri me liftu per vatan,o kam me shku n'irak e me ra kurban per fene "tone"hahah,heheh....More po keta taleban edhe gjuhen na e mbushen me fjale arabe e turke !!!...
  Citim Postuar m par nga prishtinase Lexo Postimin
  o ti idiot na e flasim ashtu si na do kokra qefit t fala nanes thuj nji talibank ka thon tet boi cok selam
  Citim Postuar m par nga Shtegtarja Lexo Postimin
  shuj se edhe magjupishten e merr vesh pa asnje greshke hahahaha...
  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  Caj shukarie mapirudi pallamangje
  Citim Postuar m par nga Sami Hyseni Lexo Postimin
  Or taj, i makedonies...mo na thuaj, or taj, "kosovare", po ene na jena shiptar, po nga Kosova, harrove, ene taj?
  Citim Postuar m par nga Pirate of Love Lexo Postimin
  Alagamun-lan, weh, wakun, heya, hanun, gon
  Alagamun-lan, weh, makun, heya, hanun, gon
  Alagamun-lan, ari, gari, hanon, ****, he
  Alagamun-lan, we-like, we like party, hey
  Ichiba, varriya, is hara moru, mashi sondori, yama, varriya
  Yougun, pegi, tur, equa, machen, varriya
  Noga, onku, pega, haga, kunge, nande, varriya a kuptove qitash o taj

Faqja 31 prej 31 FillimFillim ... 21293031

Tema t Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Grupmoshat e anetareve te forumit
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 18:48
 3. Gjilani
  Nga cod3r n forumin Shqipe nga Kosova
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 14:18
 4. Ortodoksia dhe Shqipria
  Nga shendelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •