Close
Faqja 2 prej 31 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 603
 1. #21
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ky eshte nje postim i Toros tek tema: "Seksi" tema nr#1 ne forum.Mendimet e opinionet tuaja persa i perket kesaj teme." e forumit: "Fjale pa Dodane".

  Une nuk mund te flas dot per seks.....sepse sa here postoj dicka ketu Teta Henri me censuron!!!
  Henri: "Une fundi i fundit ca llafe banane thashe, kurse keta te tjeret i kane thene te tera me te bera , me te pabera!"
  Toro
  P.S. Kjo ishte flete rrufe per moderatoren e nderuar dhe miken e embel Henrin.

 2. #22
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Antarsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  46
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ma kapni pak komentin e mullaymerit!

  Tek tema e prezantimit, Kuksiane prezantohej me nje foto "provokative"....

  mullaymeri:

  Torben ekstrafkullah ! O Rreeeeeeeeeeeeeeeeeme hec mer knej ka nahija kuksit se ka dal goca zbulut. Kqyre mer kaptin derr.
  Ku paske qen mi gac qe sje duk ma para knej ka nahija jon. Ta japi daja gace numrin e telefonit 00390471915836 me kaq numra e kam ne shifren ke banka.
  Tridhit dit e ramazanit
  as kom hanger as kom pie
  kur tvij dita e bajromit
  vetem fare do vij ke tye...

 3. #23
  Original! Maska e twist
  Antarsuar
  28-07-2002
  Vendndodhja
  ku me do mu
  Postime
  203
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Nje postim tjeter nga antari "Mos_more" tek tema "C'mendoni per Bleona Qerretin" ku mundohet te vendose ca akuza si fjale te urta:

  Postuar m par nga Mos_moreee
  hahaha enkela b...
  une e kam taku ihere kte bleonen,iii c'tangerllikse.i ishte rrit menia si shume.kengetare si ajo ka ne cdo lagje,jo per gje...edhe per bukuri,amon mo...se hunden si skenderbeu e ka...apo sqep shqionje plake,si ka pase qene ajo shprehja??
  me duket se kjo do te thoje qe Bleona e ka hunden e madhe...kam qesh me lot(lol)
  The man is back.

 4. #24
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kjo esh per te gjithe, po me shume per macen (Se s'ka lone forum pa me lavderu e bo qefin. Mace, vdeksha per ty! Te du fort!)

  Kete e kemi peshqesh nga San Valentino, ke "Njohja me Aentaret e forumit".

  San_Valentino
  Antar i/e respektuar
  Autobiografia ime Postimi #1

  Une i nenshkruari GABUS,SINUS,KOSINUS, i lindur ne qytettin GAMA, date X,muji DELTA, viti YPSILON, parashtroj biografine time si me poshte vijon:
  Gjyshi im LIMIT ka mare pjese ne betejen e tmerrshme MONOM-POLINOM ku ka korrur nje fitore te madhe, mirepo duke kaluar neper rrugen INFINT tradhetari i pabese DERIVAT e qellon ate me pistolete te tipit SECANT
  Gjyshja ime ka punuar si sherbetore te pasaniku FUNkSION....
  etj etj
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 5. #25
  Administratore Maska e Fiori
  Antarsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  114 falenderime n 103 postime
  Statistikat e Brarit tek Letersia :


  Me statistike.. nji cupe 16 vjece bie cdo dite ne Shtepi 200 gram mbeturina pluhuri te rruges.

  dhiz iz big prabllem Maja prekrasnaja Flerushja..  Tekstet e ^Vjosa^ tek muzika :

  Te pelqej
  qyqa me qeteson

  ndihem keq
  kur dikush te veshtron
  e korrigjuar me pas nga Orioni

  "M plqejne syt q m qetsojn "

 6. #26
  S.Mod. i dikurshem Maska e Orion_DYRRAHU
  Antarsuar
  18-04-2002
  Vendndodhja
  Larg
  Mosha
  39
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Tek forumi "Ceshtja Kombetare" forumisti me nick "shoku sar" hap nje teme me titull "Nje flamur grek ne Gjirokaster" ku parashtron problemin e perhajes se theksuar te 'grekofilise' ne kete qytet.

  Dhe forumisti me nick "Korcar", duke dashur ta zbuse disi 'tonin e shqetesimit te panevojshem' rreth ketij problemi, e fillon postimin e tij me gafen:

  "Boll e bete mizen tra!"

  lol. Qe te behej qimja tra, e kisha degjuar. Qe te behej miza buall, gjithashtu.
  Po qe miza te perfundonte ne tra, kjo ishte e re fringo hahahaha...
  Yhyyyy, sa kisha pa shkruar ketu...!
  ===============================================
  Mbi dallgt e jets kjo udha ime e gjat,
  un rrxohem dhe... ngrihem prap!

 7. #27
  kerkuesi
  Antarsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  ne vendin tim
  Mosha
  38
  Postime
  1,172
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ja dhe prralla e Brarit qe titullohet "Gjeli qe sben veze"

  Sapo thot dicka Berisha "dikush" i kurdis dhe Pollon dhe tritanin dhe ata flasin "flak per flake" kunder Berishes..
  Mirpo jane bere aq qesharak sa habitem si nuk u vjen turp.

  Ne se psh Berisha thote sot ne mengjes..."Kendezi nuk ben veze".
  Neser ne pik te mjesit dalin gazetat socialiste e japin me vrap deklaratat e Tritanit dhe Pollos..

  Tritani thote..

  Berisha ..gabon kur mendon se kendezi nuk ben veze.. Kjo tregon mendesite e tije si lider qe nuk ecen me kohen dhe nuk shikon se vezet e kendezit jane nje realitet i gjalle ne treg.

  Pollo thote..

  Teza e Doktorit se nuk ben vez kendezi eshte tez e vjeteruar qe tregon mendesite e bajraktarizmit qe kane zene frumen "mendimit ndryshe" ne partine e Berishes.
  Partia jone si parti me koncepte te qarta euro - atllantike kritikon ashper Berishen dhe konceptet e tije kendezore anti-vezore dhe i tregon opinionit se jo vetem kendezi ben veze por ne si parti ham perdite vez te tilla. Prandaj dhe partia jone i ka te hapura rruget ne Bruksel. Takimi im i fundit me zonjen Pak hedh poshte zerat se Kendezi nuk ben veze..

  Ja me cfar merret Pollo.

  Ku eshte ai Nard Forumisti..?

  E kam qef ate se eshte shum fryks..
  I bertiti nje dit Tosi ne Parlament dhe i ziu u nis ne fushat anti-Berish..neper Mirdite.. cfar trimi.
  PAUCA SED MATURA

 8. #28
  kerkuesi
  Antarsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  ne vendin tim
  Mosha
  38
  Postime
  1,172
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  "Jeta e profesorave te ndershem Shqiptar" shkruar nga brari

  Ai..thot gazeta i zbriti shkalleve te viles se tije 3 kateshe dhe hapi deren e garazhit...etj etj.


  Normalisht nji profesor i ndershem "zbret shkallet e qelbura te nje pallati 4-5 katesh te kohes kontrimutit vullnetar dhe pasi pershendet ca komshij, pleq te plevitosur, shkel ca copa m-uti aty ku lengezon nat e dit nje pomp qe con ujin kateve lart del ne oborr te pallatit ku lecka, balt e bajga kundermojne dhe i hypen bicikletes kineze te ndryshkur 28-tshe dhe niset per ne pune.
  PAUCA SED MATURA

 9. #29
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tek '' Sa here ne jete dashuron njeriu?''

  London girl18- (i drejtohet Don_Mondit, tani Don_Elvisi)
  Don nuk tu pergjigja ty chill out, ishte per Reg Kray don't put your ass everywhere.

  Don _Elvisi - pse te djeg oj pordhe

  London girl18 - eh cpo ja ndie lezetin asaj qe permende
  shijoje, shijoje


  Tek ''Padogana''
  Ydhshkodrane i dretohet Magjistarit:
  Ku je mer ti lepirse qe ke humbur fare.... muahhhh muahhh

  Magjistari- Hiqi moj ato buze se kushedi ku i ke pasur mbreme......
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 10. #30
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  38
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Kolazh forumistash.

  Ne kete teme po mbledh batuta nga forumista te cilat jane postuar ne forum. Priorotet do kene ata forumista te cilet kane me te vertete humor te holle.
  Po e filloj serine me alvin e ojes.
  Kur e pyeten alvin ke kengetar do merrte ne dasmen e tij ai u pergjigj.

  Kom gjet dhe i tjeter
  Sami Kallmi.
  A di njeri com osh ai me?
  Se se i ha fjalet kur keno, po jo si jevgjit, osh allasoj icik.
  Po te njejtes pyetje MI CORAZON ju pergjigj.

  Une do merrja Fatos Nanon te kendonim "trio" SUMMERTIME.
  Pak me siper kur dikush permendi eleonora jakupit..nje i njohuri im u shpreh.

  Albryder
  Leonora Jakupin e bye bye nuses
  Kjo eshte shije e holle

 11. #31
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  38
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Thone qe francezet skane humor. Por ama skeni pare shqiptaret qe jetojne ne france. Dikush pyeti se cdo te deshironit te benit kur te arrini moshen 80 vjecare. Francezi prej shqiperie ornament doli hapur:

  Dy gjera.
  1) Mos ta bej shurren ne dyshek (vese sperme).
  2) Leshi sumes (qe shtohet do dite) mos pa prishe muzikalitetin e pordhes, qe e kam si "bubullime ke shkomi kavajes". haha!

  ps, leshi ta hollon zerin, e keni vene re qe gjithe tenoret mbajne mjeker
  Njekohesisht i gjetem edhe pergjigjjen pyetjes PSE BUBULLIN TEK SHKEMBI KAVAJES.

  Mosha 80 vjecare e gjen femren si pyll i thate. Ama DINA akoma mendon per dushket edhe lisat e njome.

  UNE DO DOJA TE ISHA NE KRAHET E NJE 20-VJECARI
  Duke shfletuar te njeten teme vetem mistrece22 tregoi vlera realizmi edhe optimizmi.

  ...une do doja te hidhja nje sy mbrapa dhe te thoja: kam bere cfare me ka dashur zemra"

  po do zoti shkoj aq dhe une dhe po shkova, mos o zot neper azile pleqsh
  Prit prit se pska realiste te tjere...Lanetttttttttttttt edhe ti mer??? lol

  twist
  atehere kur te shkoj 80 ti fus nje plumb vetes edhe mirupafshim....se mthd kur shkon 80vjec nuk ke c'far e do jeten...
  Ja kush nuk trembet nga 8 dekada jete...pogradecari i ben balle me tv edhe weed

  80 hem
  hashash nga mengjesi ne darke duke shikuar filma vizatimore
  e duke lexuar perrallat e Andersonit dhe ato te Aladinit
  Tahox mendon per forumin..stilllllllllll

  Kur t bhem 80 vje, do t futem srish n forum t'i lexoj t gjitha budalliqet e mia t rinis... ishalla do qndroj ky server deri ather!
  Thash se kishin maru realistat kur gjej nji para compit tim ..veten time

  kur te jem 80 vjec .....
  do kem deshiren te jem i lumtur per ato 80 vite qe kam jetuar.....
  Tatajeeeeeeeeee merr edhe faqorren e rakise me vete me bej nje telefon po morr ryder edhe twist me vete edhe po lujm 5 katc kur vje peshku

  Do jem tu zon peshk te liqeni, me qaforen e rakis me vete.

 12. #32
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  38
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ndodh vetem ne Tirane

  Kto grimca jane marre nga tema:

  Per te gjithe nga Tirana

  Si gjithmone Alvi eshte ne qender te vemendjes.......

  Ne koh tone s'kishim telefona ne o daje. Ashu rrishim si qena pa dhom tu i ardh qark xhiros per me u pa se kush po "ma e lute" dhe pastaj u bote fiksim. Gjoja me e mire e Tirones ka qene qe everybody knew everybody.
  Ne shqiptaret srrime dot pa politike edhe tek tema me karakter perkujtues do na ngacmoje....Emigranti na kujton tollonat..
  Per Kozmopolitin Postimi #11

  Eh mer kozmopolit,

  Shume te bukra vitet '80 eh! Po me thuj nji gjo, ar hajshe mer jahu, apo ishe da ma plaken ene kishe dy tallona?
  Ama kozmopoliti ka studiur marksizmin.....edhe flet me fakte:
  I dashur,

  vetem budallenjte vuajne urije

  Ne cdo regjim

  I yti,

  Kozmopoliti
  XimiD ..po flisnim per tironen kryeqytet jo ekip futbolli
  RRofte ai qe e hapi ket faqe dhe urime Tirones ! ishalla kampion viti tjeter !
  Stela te lutem mos verteto teorema qe sduan vertetim....
  Aty tek parku ku bemim shoqeri me kalamajte kur isha e vogel.
  Gambler26 i keron joles etiketen .....
  ca vit *prodhimi* je ti Jola, se simas ksaj qi po thu jena ne nji mosh mduket ....;-))

 13. #33
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  38
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ............vazhdimi

  PRINCI I KALTER ka shum mall sa uleret(shkruan me shkronja te medha)..........

  QE ISHA SI KOKRRA E MOLLES ATY ENE SI KOKRRA BUDALLIT IKA E MORA RRUGET ME STUDJU NE ITALI.
  ME MUNGON GJITHCKA BOOOO EDHE UJI CESMES ME MUNGON,ENE ME IK ME MUSH UJE ME BIDONA ME MUNGON.
  apache....ma chi ti ha datto la patente thot italioni????
  te bashkejetojme me te tashmen??? sdija un te bashkejetohej me te shkuaren ose te ardhmen ...edhe ju thash iher osht teme per tironen si koncept gjografik jo si vater tifozash
  iiiiiiiiiiiii sa tironca paska ktu? Pershendetje dhe urime! Koha qe ka kaluar eshte e pazevendesueshme, por te mundohemi te bashkjetojme me te tashmen.

  URINE PARTIZONIT!!!
  ZEMRA IME
  Nje post me poshte ...same person same theme..same BRAIN
  aooooooooo fol per kjoskat me mire
  te me falni se doja te shkruja
  URIME PARTIZONIT!!!
  si bo ky {princi} sikur nuk shko ne irish pubs:
  pranej shkoka puna voj e uthull knej nga klubi tironcave e?? se keni fillu me irish pube??
  Drin jemi tek klubi tironcave jo tek balada e kurbinit
  me nderime
  dhe sinqeritet
  drini
  q ndodhet
  n L.A
  .....fund

 14. #34
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  vazhdojme:

  Tema - ANGLIA Propozim shqiptarve per Azilantet

  Aryan-ss : - per ta thene qarte David Blunbett dhe qeveria angleze , i ben thirrje refugjatve
  '' Po erdhet ne Angli do t'ju cojme tek vendi i gogoglave dmth ne Shqipri''

  Pure Malok ; - Amon ere plako pak te papune kemi ne apo ti shtojme edhe nja 50 000 per vit dhe atehere o plako do morresh kallashin per me derdhe plenat se te grabisin.

  ******************************************


  Tema - Stili me i mire per sex

  Twisti - stili gershone ...... ne tapet turk
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 20-07-2003 m 16:20
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 15. #35
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tek forumi Albumi fotografik

  Ishin foto te Monika Belluci(aktore italiane)
  Nje antar i ri shkruan:

  Esat - Hello Monika. how r u? qeke e veqant , te uroj te kesh fat ne jete!

  Godges - hahahaa , o Esat Monika nuk esht antare forumi

  Dhomci - Monika me te gjithe kuptimin e fjales eshte very very very sekesi, dhe te folmen e ka te vecant, very sekesi, 100% sekesi
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 21-08-2003 m 15:20
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 16. #36
  Authentic Maska e DeuS
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,321
  Faleminderit
  0
  17 falenderime n 15 postime
  Tek forumi Pyesni psikologun
  Tema : Ndjehem teper i deshperuar

  Pergjigja nga moderatorja simpatike Jola
  --mbushi mendjen vetes qe ka edhe me keq se ty---- hahahaaa
  psikologe e vertete , tamam shprehja qe kerkon te dhegjoje nje i deshperuar

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  32
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Postuar m par nga Jola
  Tek '' Sa here ne jete dashuron njeriu?''

  London girl18- (i drejtohet Don_Mondit, tani Don_Elvisi)
  Don nuk tu pergjigja ty chill out, ishte per Reg Kray don't put your ass everywhere.

  Don _Elvisi - pse te djeg oj pordhe

  London girl18 - eh cpo ja ndie lezetin asaj qe permende
  shijoje, shijoje


  Tek ''Padogana''
  Ydhshkodrane i dretohet Magjistarit:
  Ku je mer ti lepirse qe ke humbur fare.... muahhhh muahhh

  Magjistari- Hiqi moj ato buze se kushedi ku i ke pasur mbreme......
  Jola lexov sa lexova ne kete tema thash eh shyqyr qe sme paska permend kush emrin kur erdha ke faqja e 4rt u habita po kam qesh me te madhe kur e kam lexuar se kjo ka ca kohe
  anyway flm
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  32
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  C'do te thote ti ankohesh Albos per Albon:


  quote:
  --------------------------------------------------------------------------------
  Albasoul, hiqe ate Albon se ai eshte ****.....
  --------------------------------------------------------------------------------
  C'do te thote te jesh e dashuruar me forumin shqiptar


  quote:
  --------------------------------------------------------------------------------
  Albo, me ndihmo te lutem se nuk me hapet faqja e forumit....

  Pergjigjia: Forumi do te jete funksional pas pak oresh pasi po meremi me levizjen e forumit ne nje server te ri.

  Albo, flm shum lal, po e zgjidha problemin. E ndrova kompjuterin menje kompjuter tjeter te ri dhe tani me hapet pa problem.  ato lart shum te forta sa kam qesh o zot.


  tek ne kerkim te romances

  bledbledi i drejtohet =ac/dc ca pate me tropojen me trego se e di un si jane ata..........

  london_girl i drejtohet =bledbledi ca pate me tropojen ti i her hec mylle mos fol shum.

  bobi i drejtohet =london_girl eshe tropoja pjese e shqiperis eshte shif dhe vendet e tjera.

  ac/dc = tropoja ben pjese ne usa

  london_girl = tropoja ben pjese atje nga ka dalur ai qe tha ben pjese ne usa

  ac/dc = jo ben pjese ne afrik  sa kam qesh me keto ate dite o zot sa dhe sot kur me kujtohet me vjen te qesh, se ac/dc nuk e kuptoj se cdoja te thoja.
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 19. #39
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tema ''Imagjinate''......(si i imagjinojme antaret e forumit)

  Zeus e pershkruan si me posht antaren Yeyda :

  Nje vajze shumevjecare (nje cerek shekulli mos gaboj) me nje karriere shume te admirrueshme ne forum dhe ne jete.
  Fillimet e saj Esdraden (me nam!)) e Ballshit ishin shume premtuese.
  Kush do nje pershkrim me te detajuar si p.sh ngjyra e preferuar e brekeve i vesh apo nuk i vesh?
  me ke ndan shtratin aktualisht, sa qira paguan ne muaj, ngjyra e flokeve, ngjyra e syve (Hekuranit i pelqejne jeshil) aktivitetet e saj aktuale..... pyetni vete!


  Tema '' Cilat jane manite tuaja''?
  Antari XXL --> Mania ime eshte, me te then te drejten nuk kam ndonje mani, po te shkoj me shoqet e te dashures, cfar te bej me provokojne vete!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Jola : 24-07-2003 m 07:19
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 20. #40
  Ulerime Maska e Jola
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  41
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tek forumi i dashurise

  Tema: Kur keni bo dashuri per here te pare ne jeten tuaj, ne cfar moshe dhe si ju eshte dukur ju ka pelqyer apo jo?

  pergjigjet Poeti20:
  - ne moshen 16 vjecare me nji gru t'martume
  gja e amel ishte edhe pse me kapi me zor.


  Tema: Cfare ndieni kur puthni te dashuren tuaj?

  Edmond83:
  - pa rrena kur puth te dashuren dmth kur i boj llapore
  ndiej manivelin posht tu lujt prej venit
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

Faqja 2 prej 31 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Grupmoshat e anetareve te forumit
  Nga Albo n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 18:48
 3. Gjilani
  Nga cod3r n forumin Shqipe nga Kosova
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 14:18
 4. Ortodoksia dhe Shqipria
  Nga shendelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 19:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •