Close
Faqja 29 prej 31 FillimFillim ... 192728293031 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 561 deri 580 prej 603
  1. #561
    i/e regjistruar Maska e Edipluspg
    Anëtarësuar
    25-01-2010
    Vendndodhja
    nen qiell
    Postime
    89
    Tek tema sa here qe jap komanden ctrl alt del nuk me hapet task manager
    ku UliseNesta bente pyetjen
    sa here jap komanden me del nje tabele qe me thote Task Manager has been disabled by your administrator ....nuk e kuptoj pse cfare mund te bej qe te hapet task manager?????
    illyrian rex i pergjigjet!
    illyrian rex: O Valdeeet hajde.
    UliseNesta mos u merzit nja dy minuta, se asht tu honger buk ustahi.

    Valdetja: Ma late buken ne fyt



    ....Po me dhimbte barku nga te qeshurit....

  2. #562
    Besimtar Musliman Maska e strange
    Anëtarësuar
    31-10-2006
    Postime
    4,278
    Mua më bëri kjo të qeshi kjo që ka shkruar anëtari Traktoristi. Tek tema: Anëtarët që kanë regjistruar dy ose më shume emra.
    Pasi tregon se ka dy emra të regjistruar e disa gjëra tjera shkruan edhe këtë:

    Kur shoh se si ne kete Forum, me emer shume domethenes "Forumi Shqiptar", me Mod, SuperMod dhe ExtraMod te zgjedhur nje me nje (behet njeriu depresiv kur lexon biografine e tyre, te duket sikur eshte klonuar Kadare-ja dhe 11 prej kloneve mbikqyrin Forumin Shqiptar
    hahaha...
    Mëso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

  3. #563
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anëtarësuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Lenka pasi e shikon si film vizatimor nje video ne temen : "Në mes të një udhëkryqi", duke ndjekur vetem figurat se nga zeri aha... pasi disa e ndihmojne te kuptoje per cfare behet fjale, vjen me batuten e rradhes :

    Citim Postuar më parë nga HELEN OF TROY Lexo Postimin
    Kronike po thuaj se e kuptova po keta nga amerika e flasin shume trashe gjuhen edhe mezi i kuptoj.
    Shume njerez te trashe jane keta amerikanet qe e flasin "amerikanishten" si gjuhen e tyre.

  4. #564
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    E paçmuar........
    Citim Postuar më parë nga Disa Lexo Postimin
    O vella,keto nuk jan perralla,por jan te vertet kete e pranoje edhe te kirshteret,po nejse a e pranon ti ajo ai eshte problem i yti,gje qe nuk me intereson,edhe ti lexo pak me shum,e mos u sherbe me propaganta te komunsitetve,titisteve "shqiptar".

    Ja te tregoje dicka,nje mbret ne ate kohe,emri i tij per momentin nuk po me kujtohet,kur ka shkuar ne France dhe ja ka dhuruar OREN,ata aq shum jan habiture,dhe jan shtangure nga ky zbulim,sa qe kan then,"akrepat" e ores,po i levize,"dreqi" dhe cka te bejem,hajde ta rrenojme ore,mos po e gjejm,"dreqin"aty,kur e kan rrenuar "dreqi " nuk ishte
    Sa injorance.............e madhe kjo apo?!
    ....ahahahahahahah......madheshtore.......

    http://www.forumishqiptar.com/showth...=1#post2788028
    Jarigas

  5. #565
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anëtarësuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Ja si shprehet xeni per Muller ......

    Citim Postuar më parë nga xennie_boy Lexo Postimin
    Thomas Mueller...WOW...A e dini se sa here eshte dashur te gjuaje ne porte per te shenuar 5 Golat?
    Jua them une: vetem 5 here WOW 100%

    http://www.fifa.com/worldcup/statist...r+follows+pele
    dhe si ja kthen Usa
    Citim Postuar më parë nga USA NR1 Lexo Postimin
    po ska mundesi te behet te gjuaje 4 here e 5 gola te shenoje,LOL

  6. #566
    ...beyond Maska e Alienated
    Anëtarësuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    Nje lajm leshi ne temen I qethin kokën të dashurës së babait, kapen dy motrat kishte marre ca komente interesante. I solla disa pjese ketu.

    Lajmi shkurtimisht:

    Citim Postuar më parë nga KAT Lexo Postimin
    I qethin kokën të dashurës së babait, kapen dy motrat***

    DURRES -Dy vajza (motra) nga Tirana, të moshës 27 dhe 19 vjeçe, kanë përfunduar në prangat e policisë së Durrësit. Ato akuzohen për rrëmbim personi dhe për dhunim, pasi i kanë qethur kokën tullë (ia kanë rruar me brisk) një gruaje. Kjo në shenjë hakmarrjeje, pasi ajo ishte e dashura e babait të tyre. ***
    gazeta shqiptare online
    Pasojne komentet

    Mau_kiko kurioze:
    Citim Postuar më parë nga Mau_kiko Lexo Postimin
    mire ia kane bere
    vetem koken i rruajten?
    KAT ka pergjigje:
    Citim Postuar më parë nga KAT Lexo Postimin
    poshte ja kishte rrujt i jati.
    land ka nje tjeter brenge:
    Citim Postuar më parë nga land Lexo Postimin
    po leket e qethjes i pagoi kjo lol
    drenicaku vjen me nje teze te forte:
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    kemi fillua te emancipohemi edhe ne shqiptaret,deri dje prisnim koka kurse tani po preisim vetem leshra
    Geri Tr jep ide te mrekullueshme:
    Citim Postuar më parë nga Geri Tr Lexo Postimin
    tashi duhet me u rrujt vet se s'i dihet......
    Mau_kiko s'pajtohet me Gerin dhe jep nje ide akoma me te mire:
    Citim Postuar më parë nga Mau_kiko Lexo Postimin
    jo jo gero, ma mire leni lesht e gjata..

    kjo sjelle dy te mira..

    1. ke nderin te thuash me vone, "ai/ajo me ka bere nje te rrujtme per qef..."
    2. si dihet ca te presin po e pane qe ske lesh.., kshu qe me mire ti paraprish rrezikut

    Sa qejf do ishte qe lajmet ne TV te komentoheshin ne kete menyre.
    Koha është e maskarenjëve
    Por atdheu i Shqiptarëve

  7. #567
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    Tema: KB 2010 Finalja: Holland 0-0 Spanja (0-1 pas ET)



    Citim Postuar më parë nga bayern Lexo Postimin
    Altino boll u more me tifoza Italiane se eshte si ti flasesh mushkes. Te me fale mushka per krahasimin ofendues qe i bona.
    D'Oh!

  8. #568
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Njerez, qetesi!Flet dijetari fisniku student:
    Citim Postuar më parë nga fisniku-student Lexo Postimin
    E perseris edhe njeher te cilen e kisha cekur edhe ne temen e hapur rreth ketij oktapodi


    Kam pershtypjen qe ky oktapod ka nje simpati ndaj ngjyres se kuqe dhe te verdh dhe kjo e shtyen qe te shkoj te ajo kutia ku eshte vendosur flamuri me at ngjyre.

    Ky dyshim me lind pasi qe ne te gjitha parashikimet qe ka vu bast oktapodi kan qen flamuj qe sepaku kan pasur nje ngjyre te kuqe.

    Keta flamuj ishin qe kishin ngjyrat e kuqe: Gjermania, Serbia dhe Spanja - Flamuri qe ka pas ngjyren e kuqe, gjithmon eshte perzgjedh nga oktapodi, ndersa te tjeret jo.

    Dhe dilema tek ky oktapod kur eshte rasti me dy flamuj me ngjyra te kuqe, ateher si duket perzgjedhjen e bene duke u bazu ne at se cdo flamur qe prezentohet premier aty zgjon kurreshtjen e tij(sidomos ngjyra e verdh) dhe keshtu shkon dhe i ofrohet dhe hyp mbi të (qe pastaj ne te mendojm se luajti bastore)
    ....ahahahhahaha....sipas fisnikut, oktapodi e benka kastile qe ne te mendojme se....medemek qenka teper i zgjut ky tetekembeshi, por paska bere hesapet pa koken e fisnikut, qe e demaskon publikisht!!!
    Jarigas

  9. #569
    Dominus Albanae Maska e Geri Tr
    Anëtarësuar
    17-08-2009
    Vendndodhja
    Tirana the Shitty Metropolis
    Postime
    1,837
    ne temen:Perurohet aeroporti i ri i Kuksit.........Ganimet me ben nje replike pas citimit tim dhe ja ca thote

    Citim Postuar më parë nga ganimet Lexo Postimin
    Geri mose mi permend gomarin aman .
    Nji her deri sa po kaloja andej nji fshatar kishte vajtur per te prer dru (Me i vjedh) Ishte ora diku 03.30h U futa nen rruge te urinoja befas pash nji gomar se dalloja ishte femer a mashkull se ishte nate vet sa e njoha ne za. Pa pritmas deri sa po urinoja nji malok me tha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po don te ma dhunosh gomaricen bre shejtan aaaaaaaaaaa, i thash pasha Allahun as mendja sme ka vajtur.Me ka ngel nji kujtim i keq mose ma kujto kuksin as gomarin po ma kujtove njerin mi kujtove dyt.Mose ateroft as gomari as ballani ne Kuks.
    eshte i modh
    Ndryshuar për herë të fundit nga Geri Tr : 16-07-2010 më 08:13
    Të gjitha gjërat që ne shohim apo duken, janë vetëm një ëndërr brenda një ëndrre

  10. #570
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anëtarësuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Mua sote kjo me beri te qeshi,dhe te me kthen disponimin!


    lafazane
    Perjashtuar


    Anëtarësuar: 28-06-2010
    Vendndodhja: Ne toke
    Postime: 508


    Moshklli oshte buri grujes.
    qashtu u kon me ni vakt,ama qitash dikun dikun oshte ene buri burit!!
    - - Shumë shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askë!
    Agim Metbala"

  11. #571
    ¯¯¯¯¯¯¯¯
    Anëtarësuar
    18-11-2005
    Postime
    749
    Humor vikingor.



    Citim Postuar më parë nga Elytony Lexo Postimin
    Kur'ani i kushton vëmendje të veçantë funksionit gjeologjik të maleve.

    Dhe në tokë kemi krijuar male të ngulura fort që ajo të mos lëvizë nën to... (Sure El-Enbija: 31)

    Siç vihet re në këtë varg, pohohet se malet kanë si funksion të parandalojnë tronditjet e Tokës.

    Ky fakt nuk dihej nga askush në kohën e zbritjes së Kur'anit. Ai u zbulua vetëm kohët e fundit si rezultat i gjetjeve të gjeologjisë moderne.


    [...]
    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder Lexo Postimin
    C'do kurani jot te forumi i shkences o ****?
    Citim Postuar më parë nga Elytony Lexo Postimin
    Se pari shprehjet tua nuk jane shkencore...se dyti shkenca eshte vetem nje deg e Kur'anit dhe se treti qfare kerkoni ju ne tema shkencore...???!


    Me nderime!
    Citim Postuar më parë nga Force-Intruder Lexo Postimin
    Kur thua "shprehjet e tua nuk jane shkencore", me siguri i referohesh fjales "B0LE".
    Dhe gabohesh kur thua qe nuk eshte terminologji shkencore. Sepse eshte sinonim i testikul.

    Testikul nga latinishtja "testiculus", ka kuptimin : Deshmitar i Vogel.
    Ai qe eshte deshmitar ne aktin seksual, pa qene pjesemarres aktiv. Praktikisht B0LE komplet.

    Shpresoj te kem kenaqur etjen tende shkencore.


    Edhe personazhi duhet te jete me bindes. Dmth jo kaq palle se kuptohet qe nuk je real. Duhet te tentosh te sillesh edhe normal here pas here.

  12. #572
    don't bother me Maska e Apollyon
    Anëtarësuar
    07-11-2007
    Vendndodhja
    periferi
    Postime
    8,589
    Lexojeni rrjedhshem kte postim, sepse ska as pike as presje, prandaj eshte gallat fare.

    Ps: Postimi i referohet nje teme ne stafin Albasoul ku Nest Shkodrani i pergjigjet na dy personave.

    Citim Postuar më parë nga Nest_shkodrani Lexo Postimin
    LLapazan je ti re smerr vesh vetem lef lef ham ham si ai qeni qe leh dhe iken si delja po ik re ke pun kund mos me trego mua qa kam une dhe qa bej une kur u bere dhe ti aman ik re pabuks dreqi se hodhe gjithe shoqnin poshte duke lexu marrinat tuja kush eshte ai qe te degjo ty re po ti je manjak re kalama pabuks qe vjen lyp lek ne abasoul ik re dreq ke pund kund se na merzite sikur skemi pun tjera po te merremi me ty shko re ik vuaj andej mashtro njeri ti marresh naj lek ate ben qa kam une 100 pc ne shpi puna ime ste intereso ty Qeros dreqi ik andej se ne merzite me postime kote po ske faj ti aq me shum me te dhen doren ta fut pas krahi po do e shofim kte rralle qa do besh ktu jemi smerzitem une Kur u bere gango dhe ti mos met njeri pa u bere tipat si ti i kam qefe une shume ti kap per veshi por qa te bej se i kam larg se ti lef dhe iken si lepri pis kalama ik tani se na merzite .
    There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

  13. #573
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    Perlat e ketij forumisti do te meritonin nje rubrike me vehte, por po mundohem te sjell nje shijim te vockel:
    Citim Postuar më parë nga Lulzim7 Lexo Postimin
    PYETJA E GJASHTË
    VI. USHQIMI JOVEGJETATIV

    Pyetje: Vrasja e kafshës është një akt dhe vepër e pamë*shir**sh*me. Atëherë përse muslimanët konsumojnë ushqim jo-vegjetativ?
    .........
    4. Njerëzit posedojnë dhëmbë që hanë gjithçka

    Nëse i vrojtoni dhëmbët e kafshëve barngrënëse (herbivorous animals), si fjala vjen, lopa, dhia dhe delja, do të gjeni diçka të ngjashme dhe të habitshme tek të gjitha ato. Të gjitha kë*to kafshë posedojnë grup dhëmbësh, të cilët janë të rraf*shët, me fjalë të tjera, këta dhëmbë janë të përshtatshëm për ushqime barngrënëse.

    Nëse i studioni dhëmbët e kafshëve mishngrënëse (carni*vo*rous animals), si luani, tigri, leopardi, të gjithë posedojnë një grup dhëmbësh të mprehtë, të përshtatshëm për ushqim mishngrënës. Nëse e analizoni grupin e dhëmbëve të nje*rëzve, do të vëreni se ata kanë dhëmbë të rrafshët dhe në të njëjtën kohë edhe të mprehtë. Si rrjedhojë, ata posedojnë dhëm*bë të cilët përshtaten për të dy llojet e ushqimeve barngrënëse dhe mishngrënëse e që quhen “omnivorous”, dhëm**bë që hanë gjithçka.

    8. Edhe bimët madje posedojnë jetë

    9. Edhe bimët ndiejnë dhimbje

    Sot, shkenca na tregon se madje edhe bimët ndiejnë dhim*bje. Mirëpo të qarët e bimëve nuk mund të dëgjohet nga qeniet njerëzore. Kjo ndodh për shkak të pamundësisë së veshit të njeriut për të dëgjuar zëra të cilët nuk janë në vargun e zërave të dëgjueshëm d.m.th. 20 Herc deri në 20.000 Herc.
    http://www.forumishqiptar.com/showth...82#post2808982
    Jarigas

  14. #574
    Vete zot, vete shkop Maska e jarigas
    Anëtarësuar
    21-03-2003
    Vendndodhja
    Napoli,Italy
    Postime
    5,221
    ....vijon......

    Citim Postuar më parë nga Lulzim7 Lexo Postimin
    PYETJA E NJËMBËDHJETË
    XI. MISHI I DERRIT I NDALUAR
    ............................
    3. Konsumimi i mishit të derrit shkakton një sërë sëmundjesh

    Jomuslimanët dhe ateistët pajtojnë vetëm nëse binden për*mes arsyes, logjikës dhe shkencës. Ngrënia e mishit të derrit mund të shkaktojë jo më pak se shtatëdhjetë lloje të ndrysh*me sëmundjesh. Njeriu mund të ketë një sërë krimba zo*rrësh si krimba të rrumbullakët, krimba të hollë-me kokë, krim*ba të zgjatur, etj. Njëri prej më të rrezikshmëve është Taenia Solium, i cili në terminologjinë mjekësore quhet shirit[32]. Ai gjen strehim në zorrë dhe është shumë i gjatë. Vezët e tij, hyn në qarkullimin e gjakut dhe mund të arrijë gati në të gjitha organet e trupit. Nëse hyn në tru ai mund të shkaktojë humbje të memories. Po të hyjë në zemër ai mund të shkaktojë sulm në zemër, nëse hyn në sy mund të shkaktojë verbëri dhe nëse hyn në mëlçi mund të shkaktojë dëme në të. Ai mund t’i dëmtojë pothuajse të gjitha organet e trupit.

    Një tjetër krim zorre i rrezikshëm është edhe Trishina ‘Tichurasis’.[33] Mes njerëzve është përhapur ideja e gabuar rreth mishit të derrit se nëse zihet mirë, këto vezë vdesin. Në një projekt hulumtues të bërë në Amerikë, është zbuluar se nga njëzet e katër persona që vuajnë nga Trishina ‘Tichurasis’, njëzet e dy prej tyre, e kanë zier mishin shumë mirë. Kjo tregon se vezët që gjenden në mishin e derrit nuk vdesin në temperaturën normale për zierje.

    4. Derri ka substancë trashësie

    Derri ka shumë pak substancë muskulore dhe përmban shumë trashësi.......

    5. Derri është njëra prej kafshëve më të fëlliqura në tokë
    ............
    Dikush ndoshta argumenton se në vendet e zhvilluara si Australia, derrat mbahen e ushqehen në kushte shumë të pastra e higjienike. Edhe pse ata janë në këto kushte higjienike, derrat mbahen së bashku (kope) në stallë. Nuk ka rëndësi se sa shumë përpiqesh që t’i mbash pastër ato kafshë, sepse ata janë të fëlliqur nga natyra. Ata hanë dhe kënaqen me jashtëqitjen e vet dhe të tjerëve afër tyre.

    6. Derri është kafsha e cila nuk ka aspak turp

    Derri është kafsha më e paturpshme në sipërfaqen e tokës. Është e vetmja kafshë që i fton shokët e vet të kenë marrë*dhënie intime me të dashurën e vet. Në Amerikë, shumica e njerëzve e konsumojnë mishin e derrit. Shumë herë pas mbrëm*jeve të vallëzimit ata kanë shkëmbime mes grash, p.sh. shumë prej tyre thonë: “Fli me gruan time dhe unë do të fle me gruan tënde.” Nëse han derra, atëherë do të sillesh si derrat. Ne indianët e mendojmë Amerikën si shumë të zhvi*lluar dhe të sofistikuar. Çfarëdo që ata bëjnë, ne i pa*soj*më pas disa viteve. Sipas një artikulli në revistën Island, kjo praktikë e shkëmbimit të grave është bërë e zakonshme në shumë rrethe të Bombajit.
    MAdheshtore........
    Jarigas

  15. #575
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491

    Ma pare e kishte sjelle Apollyon nje tekst te dikuj tjeter, ku i gjith teksti ishte pa asnje pike dhe asnje presje. Ai tekst ishte me 9 rreshta.
    Tani ky rekord u thye ...
    Ja nje tekst me hiq me pak se 24 rreshta pa asnje shenje te vetme pikesimi...

    pershendetej aak te nderuar jam nje qytetar i thjesht edhe at qak jeni ju duke ber te ju tham te drejten asht turp ju te nderuar en emer te korrikes jeni ne gjendje te beni qmos vetem e vetem te hypni ehd enje ehr edhe te vidhni ti plotconi edhe pak ao vende qe skeni mujt mi plotcu m e hajni ju nuk u intereson shteti jo veq ju por as nej sod qe asht en pushtet jeni te gjith mafi joza ish kan mir ne luft mejev kajt nanen e meju hjek te gjithve keni poshtersu edhe vlerat e luftes turp asht perju edhe sod thirreni ne memer te kunder kurrupcjonit ku ju jeni hanat mate mdhenjn qe ka pas ky vend ju jeni ata tradhtart em te mdhajn qe ka pas historija ndonje her ju jenia ta qe mirreni em krim dhe me prostuticjon ju jeni at qe mirreni em haraqe pra ju jeni ata kriminel qe sleni sen pa ban vetem te hypni ne pushtet te vidhni edhe tash e qyuani nej qeveri thaqit te kurreptuar asht e vertet qe ka kurrupsjon por asht shum e vertet se ka punuar ma shum se gjdo qeveri tjeter asht pa se qa ka punuar ne populi ju kemi votuar jo perte vjedhur por perte punuar ju sebashku ne emer te popullit perte miren eketi populli por ju deshmoni te kunderten pikerisht me kete ndasi prej ilirve ederi em sod n akan pushtuar te tjeret se pse nuk punoni per shtet pot perte vjedhur vetem shiqone harten ekosoves sod si asht bar e
    sikur kur e kafshojn ujqit pikerit me keto ndasi asht turp perju dhe perte gjithata qeveritar qfar ju jeni duke ber turp turp kam fake e faket per disa te aak qe si kan ban pasuri edhe en emra te te tjerve duke qitur prona e duke u thirrur kunder kurrupcjonit turp turp
    kam t erte shkruar edhe shum e shum edhe per
    5 dit rresht me shkru edhe sun e perfundoj vetem i them popullit tim duhet vendosur maskat per emjav kajt nanen qdo te kurruptuari si en izdrael
    sijakan ba
    turp jeni duke i kontribuar planeve t emilloshit edhe aj vet skishte dit keshu t eplani fikoj se qa jeni duke ber ju

  16. #576
    homer ka vene nje film edhe foto per ta gjetur anetare
    Citim Postuar më parë nga Homer Lexo Postimin
    Shum m'duken 3 foto =/

    Ja dhe i foto per PINK-un, se mbet tu mbajt shpresat te Jacku

    Ne foto duket si film fshatarsh lol



    busavata pergjigjet me foto mos eshte filmi fshati ?

    Citim Postuar më parë nga busavata Lexo Postimin
    a quhet filmi fshati



    ????
    izi i thote
    pa ndjekur temen se ai e ka gjetur filmin e ben pyetje

    Citim Postuar më parë nga Izadora Lexo Postimin
    Me te vetmin ndryshim qe fotot duhet te jene skedar te bashkanjgjitur, save ne comp ,se direkt link interneti del titulli
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  17. #577
    Ja si e shpjegon antari Rrushi_CH vdekjen e mijra njerzeve nga cunami

    Postuar më parë nga Rrushi_CH



    O ky na qenka hidherim per disa por jo e keqe nga ana e Zotit, pse vall ndodhi Cunami dhe mori gjith ato jet te pa fajshme? ketu ndalet perceptimi i llogjikes se njeriut por a duhet te vihet ne peshore jetet e humbura nga cunami me dobit e ndodhjes se cunamit, e kete paskemi harruar ta mendojm, pra qfar dobie paska sjell Cunami? paska stabilizu nje pllak te paqsorit dhe paska evitu mundesin e humbjes te disa jetrave akoma me shum se Cunami aktual, e pro ndasht se paska ndodh se ja paska vlejt dhe tani u bindem se nuk qenka e keqe nga ana e Zotit.
    Revolution 1848

  18. #578
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga EuroStar1 Lexo Postimin
    Ja si e shpjegon antari Rrushi_CH vdekjen e mijra njerzeve nga cunami
    Hahahahahaha si duket ky e di cunamin ndonje murator nga fshati i tije.

  19. #579
    Vazhdon me e mbrojt ne menyre perfekte iden e tije Rrushi i papjek

    Postuar më parë nga Rrushi_CH
    Po qfar te drejte ati debili qe ska dit ti dallon keto dyja te keqen nga faktoret e tjer (mund te jete njeri) dhe at qe ju e quani te keqe katastrofat natyrore te cilave po tjesh i aft te voglave si cunami mund te ju ikesh ne gjdo koh (si ne USA qe po evakuojn popullaten kur po ka nevoj pa pas nevoj me fajsu Zitin siq po beni ju dhe aj debili i pyetjeve)
    Pra po kthehemi te cunami yt a mos i detyroj Zoti ta presin cunamin duar kryq dhe pastaj te fajsojn Zotin.

    Ta thash ma heret se katastrofat natyrore dhe po te shkatrrohej i gjith planeti nuk kishin mu konsideru si akte te kqija nga ana e Zotit sepse sipas jush shkatrrimi dhe sipas meje riciklimi i nje planeti dhe humbja e jetrave ne at planet per te cilat ju brengoseni nuk e ka fijen e peshes nkrahasim me vleren e planeve te Krijuesit.
    Ndryshuar për herë të fundit nga EuroStar1 : 20-09-2010 më 17:13
    Revolution 1848

  20. #580
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    ximi abedini i pergjigjet mi@-s me

    Oh moj mia!
    iktuus shprehet rreth ktij fenomeni

    Citim Postuar më parë nga iktuus Lexo Postimin
    Oh moj mia!
    Shikojeni kete personazhin ketu, me fytyren e tij te cilter, fytyr qe nuk njeh mekat. Shikojeni mire dhe binduni se ky ketu eshte i pafajshem.
    Shkrimi i tij "Oh moj mia" po te kishte dal nga buzet e tij do ishte rrenqethes, zeri i tij i mbytyr ne deshperim do i tregonte MIA se ti je nje mjerane qe nuk kupton dhe verberisht po bene mekat.
    Ky njeri ketu duhet dekoruar, simbole i dijes dhe i pafajsis.
    S'ke cfare bene o rob i allahut keta ketu nuk te kuptojn ty o ajka e se mires.
    Allahu Po vizatonte trurin tend dhe kur mbaroi tha, griseni kete zhgarravinen se me doli keq por nuk iu binden atij dhe ta vendosen ty.
    Une te dua te miren dhe te kerkoj nje nder per veten tende, Pse nuk ja fut vetes ti?
    D'Oh!

Tema të Ngjashme

  1. Grupmoshat e anetareve te forumit
    Nga Albo në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 29-11-2023, 06:04
  2. Rregullorja e Forumit Shqiptar
    Nga Albo në forumin Portali i forumit
    Përgjigje: 83
    Postimi i Fundit: 28-09-2021, 01:20
  3. Gjilani
    Nga cod3r në forumin Bashkëpatriotët e mi në botë
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 10-05-2009, 13:18
  4. Ortodoksia dhe Shqipëria
    Nga shendelli në forumin Komuniteti orthodhoks
    Përgjigje: 258
    Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •