Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Pak HUMOR

 1. #1
  Mergimtar Maska e Giovanni
  Anėtarėsuar
  19-10-2002
  Vendndodhja
  Ne planetin TOKE
  Postime
  16

  Pak HUMOR

  MJEKIMI

  - Jam nė hall me burrin doktor, ma mjeko disi - me plot pezm i drejtohet njė
  nuse mjekut.
  - Po ē'tė keqe tė bėn ai burrėziu, moj bukuroshe?!
  - Ohh doktor - nuk mė prekė ku duhet, por aty ku s'duhet.
  - I vetmi mjekim ėshtė moj bukuroshe, qė aty ku duhet tė tė prek unė vetė -
  pėrfundoi me krekosje mjeku i ri.

  NJĖZETEDY

  - Si ėshtė e mundur, ore mik, qė gruaja jote ėshtė 22 vjet mė e vjetėr se
  ti?!?
  - Ėshtė e mundur dhe e vėrtetė. Unė shkova t'i kėrkoj dorėn pėr tė bijėn,
  kurse ajo nuk mė lejoi tė flas dhe... u mor vendimi.

  GARAZHA

  - E bleva njė garazhė, zemėr - i thotė burri gruas.
  - Po ē'na nevojitet garazha, kur nuk kemi makinė, i dashur!?!
  - Mbase ti shpirt nuk blen mė aq shumė nga profumeria dhe nga "zarzavatet" e
  modės dhe... do e blejmė njė makinė.

  BREKĖT

  Pacientja i telefonon mjekut, tek i cili, para disa orėsh, ishte nė vizitė:
  - Doktor i dashur, shikoni ju lutem mos i kam harruar brekėt atypari?!
  - Tė shoh njėherė - i tha mjeku dhe pas njė minuti iu pėrgjigj - mė vjen
  keq, por nė ordinancėn time nuk ka brekė.
  - Mė fal pėr shqetėsimin - ia ktheu pacientja - sigurisht i paskam harruar
  te dentisti.

  PAPAGALLI

  Burri kthehet, befasisht, nė orėt e vona nė shtėpi. Papagalli i trazuar bėn
  zhurmė. E hap burrėziu ormanin, pėr t'u ndėrruar qė tė flejė dhe ē'tė shohė:
  brėnda dashnori i gruas sė tij. Ja si reagon i shkreti:
  - Ahh more papagall i poshtėr, po si s'i len tė flejnė tė qetė - kėtė
  zotėriun dhe gruan time !?!

  PARATĖ

  - Ahhh sikur t'i kisha tė gjitha ato para, qė i kam harxhuar me gra tė huaja
  - i thotė miku-mikut.
  - Po ē'do tė bėje tash, po t'i kishe ato para?
  - Do t'i harxhoja pas grave tė tjera, qė tani mė duken edhe mė tė bukura.

  Pak dėgjoi, pa trilloi dhe pėr ju i shkroi:
  Giovanni.
  Edhe ora qė nuk punon, tė paktėn dy herė nė ditė e tregon kohėn e saktė

 2. #2
  sexy lil' devil Maska e CUTE_GIRL
  Anėtarėsuar
  01-07-2003
  Vendndodhja
  where ever i wanna be
  Postime
  77
  .Ishin dy shoqe ne nje lokal.Njera i tha:
  --Gjeta burrin me sherbetoren ne dhome.
  Pastaj ai me bleu nje pelice.
  --E pushove sherbetoren?
  --jo do ta pushj mbrapa se te marr diamantin.
  You like the way I dress
  The way I wear my hair
  Show me off to :^yllka all your friends
  Baby, I don't care
  Just as long :^yllka as you tell them who I am

 3. #3
  Pasi vjen Cimoja nga dita e pare ne shkolla, e ema e pyet:

  -"Si t'u duk dita e pare e shkolles?
  -"Dita e pare? Mendon.. duhet te shkoj prape neser?"

  --------------------------


  Nje adoleshente mbyll telelfonin pas gjysem ore ne linje..
  -"Woow.. sa shpejt.. c'ndodhi sot qe e mbylle kaq shpejt"-- e pyet i ati
  -" Numer i gabuar"- ia kthen ajo
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga StterollA : 06-04-2004 mė 02:36

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •