Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 389
 1. #1
  Bebi i Kelas ! Maska e LediAA
  Antarsuar
  02-10-2002
  Mosha
  40
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptaret ne Belgjike !

  Pershendetje te gjithe shqiptareve qe ndodhen ne belgjike nga ana ime.....

  - Pershendetje malli se je e vetmja belge qe njof per momentin


  Bye !
  Wawww... :p

 2. #2
  i regjistruar Maska e rezi_Mynihut
  Antarsuar
  13-10-2002
  Vendndodhja
  Munich, Germany
  Mosha
  47
  Postime
  367
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Urime per temen e re te Belgjikes Lediaa,

  ishalla po te grumbullohen sa me shume nga Belgique.
  Pershendetje edhe Mallin se e kemi forumiste speciale te Belgjikes.

  Na shkruni ndonje dicka interesante nga Belgjika
  per jeten e shqiptareve andej etc.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e komando
  Antarsuar
  04-11-2002
  Vendndodhja
  london
  Postime
  77
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O REZI po ti mos e angazho me pune ate qiken e belgjikes,
  Se shqiptaret e bel..... te uk... gj....fr....etj etj
  ti e din mire
  te fala komando
  lot's of low

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  pershendetje dhe nga une

 5. #5
  Bebi i Kelas ! Maska e LediAA
  Antarsuar
  02-10-2002
  Mosha
  40
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  merci prototypke
  Wawww... :p

 6. #6
  . Maska e Annaaa
  Antarsuar
  02-09-2002
  Postime
  259
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Pershendes dhe une shqiptaret e Belgjikes

  Sidomos LediAA-n dhe mallin

  Lediaa te puc annaaa ty

 7. #7
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  41
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  oh mu bo zemra mal qe po pershendetemi dhe ne te Belgjikes
  merci Lediaaa dhe Annaaa
  jeni shume te mira ju puth fort fort
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 8. #8
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  41
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Rezi Myhniut faleminderit dhe ti per pershendetjen
  ciao
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 9. #9
  nuk ka jete pa dashuri... Maska e blondina
  Antarsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  ne qiell
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ohhhhhhhhhh i pershendes edhe une gjithe shqiptaret e belgjikes dhe kjo pershendetje eshte e vecante per LEDYN yllin qe e duia shume dhe eshte si shpirt dhe gjithashtu edhe mallin zemren se e ka gojen mjalte ,pra ju uroj te gjitheve fat e lumturi ne jete dhe ju te dyjave speciale.ciao blondi e mos harroni daten 18 janar.
  GJITHMONE OPTIMIST PER TE ARRITUR ATE QE DON.

 10. #10
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  41
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  thank blondina per pershendetjen
  bobobo sa te mira i kemi kto gocat ne
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 11. #11
  Bebi i Kelas ! Maska e LediAA
  Antarsuar
  02-10-2002
  Mosha
  40
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  O zot o zot sa te mira qe jini muahhhhhhhhhhhhhhhh te trejave ju kam shume xhan anushi lepulushi; blondi bagabondi; dhe malli... (prit se sta kam gjet hala nje nick )

  Ju puth
  Ledy !
  Wawww... :p

 12. #12
  SHQIPTAR KRENAR Maska e VAZELOS
  Antarsuar
  24-05-2002
  Vendndodhja
  bELGjIk
  Mosha
  38
  Postime
  332
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Thumbs up Prshndetje!

  Ju prshndes t gjithve nga Belgjika
  n radh t par dua te falenderoj LediAA pr temn
  q ka hapur gjithashtu prshndes edhe komshijen malli
  Ju uroj gjith t mirat edhe kalofshi sa m mir

 13. #13
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  41
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  merci merci ,thanks si shprta jeni te gjithe
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 14. #14
  -->
  Antarsuar
  14-07-2002
  Postime
  473
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje dhe nga Nuska,
  Kalofshi mire!!!

 15. #15
  Bebi i Kelas ! Maska e LediAA
  Antarsuar
  02-10-2002
  Mosha
  40
  Postime
  139
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Merci merci de ma part aussi

  Ju kam xhan
  Ledy !
  Wawww... :p

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e doris
  Antarsuar
  17-11-2002
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  pershendetje nga belgjika gjithashtu

  Edhe une ju pershendes te gjitheve nga BElgjika, dhe m'u be qejfi qe pashe qe ka disa ketu ne Forum qe flasin po ashtu nga Belgjika. Cool fare. Ju uroj te gjitheve fat e mbaresi, ketu ne belgjike!
  Do te ishte mire, qe kjo teme te ishte fillimi i nje komunikimi te rregullt midis shqiptareve kudo qe jane, dhe aq me teper kur ndodhen afer njeri-tjetrit, dhe larg nga shqiperia.
  PErshendetje

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2002
  Vendndodhja
  belgjik
  Mosha
  42
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje edhe nga une LediAA
  meqe e hape kete teme edhe per
  ne te Belgjikes


  gezuar te gjitheve

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-11-2002
  Vendndodhja
  belgjik
  Mosha
  42
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  urime LediAA qe na kujtuat
  edhe neve te Belgjikes

  me respekt cima

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  48
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  pershendetje te gjithe shqiptareve ne Belgjike.
  Ju uroj fat.
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Belgjike
  Mosha
  38
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  heyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  ele une jam ne Blegjike...

  pershendetje te gjitheve !!

  nuk do ishte bukur sikur te tregonim edhe pak me shume rreth qendrimit tone ne Belgjike si psh sa kohe, ku, me fare merremi etj;

  daaaaaag/au re voir
  "Perse ekziston dikaja dhe jo asgjeja?"

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 5. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •