Close
Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 389
 1. #41
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Antarsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  pershendetje te ngrota edhe nga mua

  puci folt e folt
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 2. #42
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  faleminderit Code-Cracker te pershendes edhe une shume
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 3. #43
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Antarsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  31
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje edhe nga ana ime.
  Elda
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

 4. #44
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  faleminderit shume elda edhe une te pershendes shumeeeeeee
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 5. #45
  <<<TrOpOjAnE>>> Maska e bukuroshe vogel
  Antarsuar
  08-06-2003
  Vendndodhja
  Belgjike
  Mosha
  28
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ju kam xhan shumeeeeeeeeeeee
  rrespektet tona per
  cdo koleg ne shqiptari
  kur ti me don mua
  te dua dhe un ty

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  32
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  edhe un ju pershendes shummmmmmmmmmmmmmm
  sidomos ty zonjusha dhe bukushoe e vogel
  ju kam shum xhan jeni si shpirt
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 7. #47
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Antarsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  32
  Postime
  2,186
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  muahhhhhhhhhhhh gjithve
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Mosha
  42
  Postime
  930
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime

  Cool

  -----------------------------


  Ta gezojne edhe shqiptaret ne Belgjike u pa puna!

  -----------------------------
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 9. #49
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  London girl shumeeeeeeeeeee faleminderit per pershendetjen si shpirt je te kam shume xhan


  zeus faleminderit te pershendes dhe gezofsh edhe ti  ju puth zonjusha
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 10. #50
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Antarsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  31
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje serish.
  Se ju kam si shpirt.
  Pershendetje te vecante per Zonjushen dhe bukuroshe_vogel.

  muahzzzzzzzz
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

 11. #51
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  39
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje dhe nga ana ime , se si shpirt jemi ne te Belgjikes
  flm Zonjusha
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 12. #52
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Antarsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  34
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  pershendetje edhe nga ana ime .
  kalofshi sa me mire ku do qe te jetoni .
  nje pershendetje te vecant per Mallin .
  kalofsh sa me mire ne Belgjik .
  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 13. #53
  ...........
  Antarsuar
  24-12-2002
  Vendndodhja
  home
  Postime
  679
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Pershendetje edhe nga une. muahhhhhh angel girl xxxxx
  What we do does not define who we are. What defines who we are, is how we rise when we fall!!

 14. #54
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  39
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Thanks Blero, ja kalofsh edhe ti sa me mire
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 15. #55
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  pershendetje malli faeminderit per pershendetjen te pershendes edhe uen shume je shume e mire
  pershendes gjithashtu Blerim London te uroj gjith te mirat
  faleminderit angel girl je shume e mire edhe une te pershendes shume


  ju puth zonjusha muahhhhh
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 16. #56
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Antarsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Elda shume faleminderit edhe ty si shpirt te kam te kam xhan shume muahhhhhhhhhh
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 17. #57
  Yes in Belgium Maska e two-head-eagle
  Antarsuar
  15-12-2002
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptart n Belgjik

  Pershendesim te gjith shqiptaret qe ndodhen ne Belgjike,
  diaspore dhe mbar boten.


  Me rrespekt
  nga
  Ermali


  Nje foto nga Atomiumi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga two-head-eagle : 30-06-2003 m 16:55

 18. #58
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Antarsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  31
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Pershendetje edhe nga ana ime.
  Ju kam xhan te gjitheve.

  Edhe ty dua te te pershendes personalisht two-head-eagle
  meqe e hape kete tem.

  kisses te gjitheve
  Elda
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

 19. #59
  *Forever* Maska e malli
  Antarsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  39
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ah ne te Belgjikes jemi si shpirt.
  Po ashtu i pershendes edhe une te gjithe shqiptaret qe ndodhen ketu , dhe veanerisht ty (Ermali)
  kusjes malli
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  antwerpen
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe prej meje keni nje pershendetje te forte!!!!!

Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 5. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •