Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke shfaqur rezultatin 381 deri 389 prej 389
 1. #381
  i/e regjistruar Maska e PX4 STORM
  Antarsuar
  13-10-2012
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Psh nga Mons, uroj te jeni mire ju qe jetoni ne Belgjike, do kemi nje jave te bukur me sa pashe me diell lol.

 2. #382
  Perjashtuar Maska e mitjuk
  Antarsuar
  19-05-2005
  Vendndodhja
  Monaco
  Postime
  929
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 25 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Pershendetje nga Bruxelles gjith ju forumistave te Belgiques muhaaaaaaaaaaaaaaaa

 3. #383
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-08-2013
  Postime
  4
  Faleminderit
  9
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Pershendejtej te gjithe bashkeatdhetareve ne token belge
  sapo kam ardhur ne bruksel dhe kerkoj pune; jam mjeshter per shtrime pllakash(carelages) suvatime (plafonage) dhe lyerje me boj (painture)
  JU LUTEM me ndihmoni sepse jam i pa pune; tel 0487266199
  Ladi

 4. #384
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-08-2013
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Pershendetje komshij nga Hollanda

 5. #385
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-05-2013
  Postime
  215
  Faleminderit
  10
  22 falenderime n 18 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Pershendetje !Si po ja kaloni juve Shqiptaret ne Belgjike ose Hollande? Gjendja si eshte aty? Ka shum Shqiptare atje? Mardhenjet e Shqiptareve me popullin vendas por dhe me emigrantet e tjere si jane? Jam thjesht kurioz sepse nuk di shum Shqiptare qe kan shkuar ne ato Shtete

 6. #386
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-08-2013
  Postime
  32
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Ne Hollande gjen me shume shqiptare ne Amsterdam apo Rotterdam, ne qytetet e tjera jo dhe aq do thoja, ne qytetin ku jetoj nuk njoh asnje Shqiptar te them te drejten
  Kam Degjuar qe ka Shqiptare me shumice ne Belgjike, (si bruksel apo antwerp) por nuk e d sa e vertete eshte..
  Si kudo, edhe kendej degjon fjale qe nuk kemi emer te mire si ne Belgjike edhe ne Hollande

 7. #387
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  13-05-2013
  Postime
  215
  Faleminderit
  10
  22 falenderime n 18 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Me sa shikoj nuk kemi len asnje vend pa u krijuar nje fame e "mire" per ne shqiptaret... Nejse, Pershendes te gjith shqiptaret qe jetojne ne ato vendet perendimore europiane

 8. #388
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-03-2014
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Pershendetje Belgjika dhe gjith shqiptaret kudo qe ndodhen

 9. #389
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime

  Pr: Shqiptart n Belgjik

  Shpresoj te kem mundesi te dal ndonje xhiro nga nahija juj per te provu ca birra se i qani fare!

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Tema t Ngjashme

 1. Gjergj Kastriot Sknderbeu
  Nga Arbushi n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 432
  Postimi i Fundit: 23-02-2018, 13:46
 2. Video e ushtarve grek n Internet indinjon shqiptart
  Nga Ingenuous n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 14:58
 3. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 4. Gjergj Kastrioti sipas pikpamjeve antishqiptare
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 77
  Postimi i Fundit: 28-04-2006, 12:45
 5. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •