Close

Rezultati i Sondazhit: Cili prind ju bertet me shume?

Votues
35. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • mami

  12 34.29%
 • babi

  11 31.43%
 • te dy, mami dhe babi

  7 20.00%
 • asnjeri

  5 14.29%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 42
 1. #-19
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390

  kush ju bertet me shume mami apo babi ???

  pershendetje te gjithve
  ke keni me nevrit ju mamin apo babin
  cili ju bertet me shume ??

  ok ju puth zonjusha
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 2. #-18
  Life in The World is Hard
  Anėtarėsuar
  28-04-2003
  Vendndodhja
  London
  Mosha
  37
  Postime
  21
  Babi me bertet me shume
  Me bertitke me shume se tani nuk ka
  ku tme marr te me bertas.
  Po ty kush te bertet me shume?

  bye
  I remember the time
  the time the we had
  I remember the things
  that used to make u mad
  and i wish i can turn back the time
  and i wish i wouldn't cry
  every night
  I remember the time ........

 3. #-17
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390

  hehhehe une jam goca mire s'bej qe te me bertasin (shaka)
  une me babin e kam punen mire ai sma prish asnjeher
  kurse mami eshte me e rrepte ajo me flet me shume
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 4. #-16
  Life in The World is Hard
  Anėtarėsuar
  28-04-2003
  Vendndodhja
  London
  Mosha
  37
  Postime
  21
  Ti je me fat se jeni Zonjush
  Dhe mami jot eshte Xheloze
  prandaj te bertet hahahahaha

  Bye
  I remember the time
  the time the we had
  I remember the things
  that used to make u mad
  and i wish i can turn back the time
  and i wish i wouldn't cry
  every night
  I remember the time ........

 5. #-15
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  hahahah
  e pra e
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 6. #-14
  madmoiselle Maska e angeldust
  Anėtarėsuar
  08-06-2002
  Vendndodhja
  Michigan
  Postime
  1,375

  Kush ju bertet me shume, mami apo babi?

  Mua tani nuk me bertet asnje se na ka ikur ajo moshe... ... po me perpara te dy te rrepte i kisha, s'gjeja dot derman
  In the sweetness of friendship let there be laughter, for that's how heart finds its morning and is refreshed.

 7. #-13
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  34
  Postime
  690
  mami..obobo per te gjitha gjerat i ngrihen nervat!
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 8. #-12
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  angeldust lumsi ti e gjete dermanin tani se iku ajo moshe dmth ste bertasin me

  goDDes aman mamate i kemi mbi koke gjithmone pupupupupu

  ok ju pershendes te gjithve
  ju puth zonjusha
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 9. #-11
  <<<TrOpOjAnE>>> Maska e bukuroshe vogel
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Vendndodhja
  Belgjike
  Mosha
  30
  Postime
  35
  kurse mua babi
  se me mamin i kam aleancat mire une

  ju puci te gjitve
  rrespektet tona per
  cdo koleg ne shqiptari
  kur ti me don mua
  te dua dhe un ty

 10. #-10
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  41
  Postime
  668
  Sme bertasin me se i kom larg te dy , por dikur me bertiste mami , babin e kam pas si shpirt
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 11. #-9
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  komshie qenkemi nje lloj se edhe une jam me babin
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 12. #-8
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  38
  Postime
  161
  Asnjoni.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 13. #-7
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  bravo ty
  qenke i sjellshem ti dhe nuk ben te te bertasin e ?
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 14. #-6
  ~*PlaYfuLl*~*Pr|nCeS*~ Maska e Vo|i
  Anėtarėsuar
  14-06-2003
  Vendndodhja
  Analulu:)
  Postime
  108
  Te dy po cik me shume babi
  Te Dua Ty
  ndoshta eshte e kot
  Por si loti ne sy
  nuk te largoj dot
  Por do jete shume vone
  s'ke per te me takuar mua
  Edhe pse ende do te Dua.
  :^xhan

 15. #-5
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 16. #-4
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  38
  Postime
  161
  Zonjushe nuk eshte se jam cune i mire po ne kete moshe qe jam tani as qe i shko babit ose mamit ne men me me gerthit.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 17. #-3
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  ah dmth qenke cun i prape ti
  dhe ngaqe j ei madh ste bertasin ata
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 18. #-2
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  38
  Postime
  161
  As cun i prapt nuk jam.
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 19. #-1
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  36
  Postime
  390
  ok pra cuni mire ti
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 20. #0
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Anėtarėsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  32
  Postime
  221
  Te dy por i cike me shume mami

  Elda
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. 15 mijė suedez pėrqafojnė islamin pas krizės sė karikaturave fyese
  Nga Drini_i_Zi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 27-12-2008, 14:08
 2. Skece, Drama dhe Pantomima te Krishtera.
  Nga ABIGAIL nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 05:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •