Close
Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 142
 1. #1
  Gate 7 Maska e Noerti
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Postime
  213

  Cili sht futbollisti juaj m i preferuar ?

  Un po them Maradona edhe pse nuk e kam pare ne kohet e tij por nga ato qe kam pare ne televizor dhe video besoj se ishte nje nga Futbollistet me te kompletuar nga te gjitha anet.
  Smendoj se ka nxjer futbolli nje lojtar kaq shum te madh sa Maradona.
  Do them Skuadren qe me ka pelquer me shum ne kohet e 80-90 ashte Ajaksi pasi ka luajtur nje futboll qe vetem ajo dinte qe tju kujtoj ishin te gjith ne sulm dhe te gjith ne mbrojte nuk dije se kush ishte sulmusi dhe kush mbrojtesi.
  Thuani cili futbollist ju ka pelqyer dhe cila skuader.
  Gjith te mirat!
  Ku sht besa aty sht dhe shpresa.

 2. #2
  dIsOrDeR Maska e Orso
  Antarsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  313
  Maradona dhe une kurse per momentin Shevchenko - Maldini

  Dukem qe jam milanistt eeee

 3. #3
  Gate 7 Maska e Noerti
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Postime
  213
  Per Momentin do thuaja Zidan,Karlos dhe Hollandezin FanNister Roi
  Ku sht besa aty sht dhe shpresa.

 4. #4
  Vetem dhe vetem Marco Van Basten !
  Per momentin Ruud Van Nilsteroi duke ne top forme por kurre nuk i afrohet maestros se futbollit....Van Basten......

 5. #5
  LarG Maska e Flava
  Antarsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  547
  1: Raul Blanco Gonzales (Real Madrid)
  Te dua se s'te urrej dot......

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-07-2003
  Vendndodhja
  london Angli
  Postime
  3
  Po jam dakort qe maradona ishte lejtar i madh, por per ajaxin jo dha aq, milan ishte predagonistja e asaj kohe nese te kujtohet treshja e milanit, bashk me Franko Baresin ata ishin pa dyshim me te miret.

 7. #7
  Sindi Maska e ac/dc
  Antarsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  Durres ** Beach **
  Postime
  255
  per mua eshte Maradona dhe ai do ngelet,por sa per fans jam tifozz i chelsea fc,italian i cmendur dhe me shume perlqej gianfranco zola,qe na al dhe shkoi te cagliari,ciao people
  K.F.B

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Ktu
  Postime
  944

  Thumbs up

  ----------------------------------------

  El pibe de oro!

  ----------------------------------------
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  N bot ka 10 lloje njerzish: ata q kuptojn sistemin binar, dhe ata q nuk e kuptojn!

 9. #9
  o plak ka nje teme ne kete forum per "futbollistin e perferu" me 100+ postime

  mos e harxho bandwidht kot

 10. #10
  Teddy Sheringam - eshte i madh!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 11. #11
  S'rri dot pa ju kujtuar dhe nje tjeter moment gezimi te Sheringam.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-07-2003
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  9
  Andriy Shevchenko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

  Is the best
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  I LOVE VLORA!

 13. #13
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Antarsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Postime
  1,700
  vetem PAOLO MALDINI mund te quhet lojtari me i madh ne keto momente.
  Vazhdon te japi leksione dhe qendron i pari ne cdo vend.

  Nje perkulje ndaj madherise se tij MALDINI.

  Ky eshte il nostro capitano
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 14. #14
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Postime
  2,071
  Ehhh sic e tha parafolesi me lart paolo Maldini eshte njesh edhe Shevchenko

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-10-2002
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  19
  Ej ju them une dicka qe shte e vertet !
  Keto fudboolit kuptohet qe jane te mdhenje pore m i madhi eshte
  ALEX DEL PIEO -(JUVENTUS)-
  forca juveeeeeeeee

 16. #16
  dr.j Maska e james l.
  Antarsuar
  27-03-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Postime
  122
  Buda i vogel ROBERTO BAGGIO
  sa do te doja te ishe nje pike loti
  te lindja ne syte e tu..
  te jetoja ne faqen tende.. &
  te vdisja ne buzet e tua..

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Leonard
  Antarsuar
  09-08-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  20

  Jam me kohet a vjetra

  Keshtu qe per mua numer 1shi do jete gjithmone Franz Beckenbauer. Nje nder futbollistat me te talentuar e te respektuar ne bote. Gjermanet e therrasin: Kaiser. Brazili ka shume talenta, por nuk mund ti vej kurre majmunt e Amazones perpara futbollistave te shkelqyer evropiane. Europe rules.

  http://www.ifhof.com/hof/beckenbauer.asp
  I do not believe in sigs...oh...wait...

 18. #18
  Glitenin' $phiticatin Maska e Griselda Sula
  Antarsuar
  28-07-2003
  Vendndodhja
  Er... My guess: Trapped between a dream & a nightmare...A place called LoNdOn
  Postime
  17

  Angry Po ju s'paskeni permendur Beckham-in!

  Per mendimin tim David Beckham eshte njeshi, jo vetem per Angline por, madje, per gjithe boten.
  S'e keni pare se cfare teknikash perdor, cfare kalimesh te bukura dhe pasime te sakta ben?! Asnjehere nuk gabon. Eshte teper i talentuar
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  *||*Before i speak, I have something important to say.*||*
  *>~<*Thinking is one thing no one has ever been able to tax.*>~<*
  ^*>The way i see it, if you want the rainbow you gotta put up with the rain<*^

  [

 19. #19
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,720
  Zemra te pelqen si djale i bukur deshe te thoshe,apo e kam gabim?
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 20. #20
  Sindi Maska e ac/dc
  Antarsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  Durres ** Beach **
  Postime
  255
  hahahaha kolomb tamam pikes i re,i ka pelqyer si djale lale,hahahaa hej griselda ta shpjegoj lala ty se cfare lojtari esht beckham ,ai eshte per te krosuar dhe per free kick vetem kete di te bej ai,kurse sa per kalime hahaha ja ke fut kot se koti haha se mezi po e mbaj dhe te qeshuren por ske faj se ju femrat shihni bukurine dhe jo talentin qe ma ka prej kashte rrezik te luaj dhe une vete futboll pavaresisht se kam qene dhe ne klasen sportive per futboll lal,ai as nuk di te me kaloje me lale e jo te me beje ato gjera si the ti ,kalofsh mire lale,nga ishte ti lale se si emeri degjuar,po me dukesh sikur je nga qyteti im,ciao kalofsh mire
  K.F.B

Faqja 0 prej 8 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cfar kafshsh shtpiake keni / preferoni?
  Nga BlooD_VenoM n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 347
  Postimi i Fundit: 22-01-2024, 05:05
 2. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 148
  Postimi i Fundit: 16-11-2023, 14:49
 3. Futbollisti juaj i preferuar
  Nga bayern n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 275
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 10:01
 4. Humoristi juaj i preferuar?
  Nga Homza n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 02-12-2007, 06:20
 5. Berisha, m i preferuar si kryeministr
  Nga Irfan n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2005, 13:46

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •