Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  IL-ALTO
  i/e ftuar

  Emigranet Shqipatre Ndikojne Ne Zhvillimin Ekonomik Te Vendeve Te Tjera

  GJITHMONE EMIGRACIONI E NDIHMON VENDIN PRITES NE DISA ASPEKTE NQS DO TE SHIKONI SE AMERIKA SI VENDI I EMIGRANTEVE TE GJIUTHE BOTES U BE NBJE NGA SHTETET ME TE FORTA EKONIMIKISHT PSE SEPSE KUR SHQIPTARET EMIGRUAN NE GREQI ATEHER KOSTOJA E PRODUKTEVE DHE MALLRAVE GREKE RA U RRIT PRODHIMI GJERA QE SHKAKTOJNE ZHVILLIM EKONOMIK PRA RA KOSTOJA SEPSE SHQIPTARI PAGUHEJ ME PAK SE SA GREKU EDHE KJO DO TE THOTE KOSTO ME E ULET PASTAJ ME ARDHJEN E SHQIPTAREVE U RRIT PRODHIMI SI PASOJE E RRITJES SE KERKESES PER MALLRA DHE SHERBIME PLUS KESAJ PRODHIMI I RRITUR E zVOGELON KOSTON E MALLIT PRA KISHIM DY TE ZVOGELIM KOSTOJE QE DO TE THOTE RRITJE E FITIMIT DHE RRITJA E FITIMIT SJELL RRITJE E TE ARDHURAVE NE BUXHETIN E SHTETIT E NGA KJO RRITJE BUXHETI DO TE KETE RRITJE TE INVESTIMEVE TE SHTETIT NE EKONOMI OSE INFRASTRUKTURE PRA BUM EKONOMIK I SOLLEN REFUGJATET SHQIPATERE NE EMIGRACIONIN E TYRE KURSE KETO VETE MOREN SHFRYTEZIMIN DHE POSHTERIMIN

 2. #2
  Njeri Maska e BluPower_blu
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Atje-Ketu.Diku
  Mosha
  41
  Postime
  671
  Meqe filloi punesimi i shqiptareve neper institutet shteterore te Maqedonis kemi me shum te dhena rreth rrjedhes se jetes institucionale ne kete shtet .

  Sipas te dhenave te bankes qendrore "Narodna banka " te maqedoni ne kohen e pushimeve te veres rezervat bankare devizore ne maqedoni rriten ne 3 fish fal devizave dhe "angazhimi" te shqiptareve qe punojne ne boten e jashtme.

  Shendet
  Shendeti ne trupin e shendoshe

 3. #3
  SUPER [INC] Maska e SUPERSTAR_N1
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  475
  S'DUHET HARRUAR SE E SHIKOJME NE C'GJENDJE ESHTE GREQIA
  TANI DHE GJITHE KJO NE FAL TE SHQIPETAREVE QE PUNOJNE ATJE
  DHE KANE DHENE NJE KONTRIBUT TE MADH !

  PO SIKUR KETA TE KISHIN DHENE KETO NDIHMESA NE VENDIN
  TONE MERENI ME MEND SA PERPARA DO KISHIM ECUR .PO GJITHE
  KETO KANE NDODHUR NE SAJE TE STRATEGJIVE TE GABUARA TE QEVERISE SHQIPTARE QE SKA DITUR TE MANOVROJE MIRE !
  Sa te Rrosh Do Te Dashurosh! Juventus For Life!!

Tema tė Ngjashme

 1. Albtelecom
  Nga Dita nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 08-08-2017, 12:06
 2. 2 muaj para zgjedhjeve
  Nga Alienated nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 07:16
 3. Pėrgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 17-10-2007, 23:58
 4. Organizata shqiptaro-amerikane: SHBA-ja tė hetoj Nanon
  Nga dodoni nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-07-2005, 13:17
 5. Histori me vlere per te kuptuar "Dosjet"
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-02-2005, 18:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •