Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 83
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Alban
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Prishtne
  Mosha
  35
  Postime
  143
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ENGLAND

  Anglia do ta marr kupėn sipas mendimit tim. Da ta mundim Brazilin, ne gjysmifinale Italin dhe gjermanin ne finale
  gooooo OWEN goooooooooo

 2. #22
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  EJ ..............

  ORE JU ANGLEZET BENI MIR TE PERGATITENI SE BRAZILI NUK ESHTE DANIMARK EDHE PO KALUAT PRAP DO TA HANI NE FINALE NGA NE
  BECKAM SUX
  O ENO NE SKEMI SHONC SESHTE FAJI JON QE U KUALIFIKU USA
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 3. #23
  GO MILAN GO Maska e EndTironci
  Anėtarėsuar
  05-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Mosha
  36
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  O BAYERNO LENE MER DAK CA THOT ENI SE ATE PUN KUN TIFOZAT E ANGLEZVE SE KUR I KA RON B............. NGUSHT ME BRAZILIN DHE RRIN E THON GJE DOJCAT KON FAT PO HALLALL O ENO ME FAT E MORIN BOTNORIN DOJCAT JO SI JU DO JU DALIN DJERS E MODHE TSHKONI NAI HER DERI APO JO BAYERNO GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOO GERMANYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  P.S DO MU BOTE QEFI QE TA KALONI KET TUR QE TAKOHEMI NFINALE SE KEMI NJA DY HESAPE TVJETRA ME JU ANGLEZT

  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOO GERMANYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOO

  WE ARE THE BEEEEEEEST
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #24
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  Arrow U SUX

  ANGLI
  U SUX
  GO BRASIL
  EDHE PSE SI KAM QEF BRAZILIONT DO BEJ TIFO PER ATA SE SNGLEZET TA SHPIFIN
  SHPIF
  U SUX
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 5. #25
  Shpirt i Lirė
  Anėtarėsuar
  15-04-2002
  Postime
  898
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  hej ju dy kingat

  go away from my land.

  e morret vesh apo jo.

  Na shisni mend per Gjermanine,keni fat e mburreni, ē'ti bejme kur ju ra fat te luani me kalamaj si puna e arabve e amerikaneve.....

  Bayern,

  Deutschland is the 1 who sucks 1-5 England :a

  e ku pale ne token tuaj hahahahaha o te rrahur qe ju kena bo hahahaha e keni fytyre e me nxirrni koken perpjete hahahaha :a

  ik na lini rehat tani....

  ky o veni i englezve :a e jo i deutschave

  England England go go go !
  we're the best !

 6. #26
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  oe oe

  Na u futen Germs-at dhe ketu.

  Wait and you''ll bleed.

  Juve tani jua kena morr doren, po kaluam Brazilin kupa s'ka nga ta boj ēiēin e jona do jete
  Discover me like emptiness.......

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e ENIGMISTI
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  38
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ANGLIA????????????

  ORE PO KUR JU DOLEN PUPLAT JU ANGLEZVE NE JUA MOREM EUROPIANIN NE SHTEPI MU NE MES TE WEMBLEIT IUA MOREM
  EDHE ESHTE E VERTET
  U SUCK
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  ENIGMA SVDES KURR AJO VETEM ZBUKUROHET

 8. #28
  ALBVIRTUALI Maska e The Dardha
  Anėtarėsuar
  04-05-2002
  Vendndodhja
  TIRANE
  Mosha
  40
  Postime
  439
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ANGLI-KOREA

  Si dihet lojes, topi ska cepa!!!
  Vini baste kush fiton Anglia apo Korea shprehni mendimin tuaj.
  C'ESHTJA SHQIPTARE MBI TE GJITHA

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e GoDdesS KriSeLa
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Vendndodhja
  Ju es ej
  Mosha
  33
  Postime
  9
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  The dardha

  ..Une mendoj se do fitoj Anglia The Dardha..meqe the me bast :P..si shperblim cfare do me japesh??- meqense jam dhe goc, dhe ti e di qe gocat s'jane shume tifoze futbolli j/k

  Ia kalofshi sa me mire!!
  Dashurojme me shikimin e syve,
  Puthim me buzeqeshjen e buzeve,
  Flasim me rrahjet e zemres,
  Heshtim me lotet e ndarjes!!

 10. #30
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  me ne fund ....

  Angli - Brazil, me vjen keq. Do ta deshiroja kete ndeshje ne 30 Qershor!

  Shpresojme te shohim spektakel!

  Anglia duhet te shenoje gol sa me shpejte perndryshe do ta kete shume te veshtire. Brazili po hengri gol shpejt zberthehet dhe humbet fillin e lojes.

  Per gjith tifozet e Anglise:

  God save the Queen!
  Long live our noble Queen,
  God save the Queen!

  Send her victorious,
  Happy ans Glorious,
  Long to reign over us,
  God save the Queen!

  O Lord our God arise,
  Scatter her enemies,
  And make them fall,
  Confound their politics,
  Frustrate their knavish tricks,
  On Thee our hopes we fix,
  Oh, save us all!

  The choicest gifts in store,
  On her be pleased to pour,
  Long may she reign,
  May she defend our laws,
  And ever give us cause,
  To sing with heart and voice,
  God save the Queen!

  C'mon England!
  Bring those Brazilieros on!

 11. #31
  Shpirt i Lirė
  Anėtarėsuar
  15-04-2002
  Postime
  898
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Thumbs up yep

  :a :a :a  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #32
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  ec aty

  Eni ,Roni hallall per ato


  Puplat ne ua morem juve kur fitum 5-1 ne Munich dhe ju cuam te luanit anej nga Siberia apo Ukraina ,si quhej se maj men?
  Discover me like emptiness.......

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Asteroid
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  939
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  BRAZILI DO TU TREGOJE ANGLEZEVE SI LUHET FUTBOLLI

  KUJDES NGA KETA TE DY !

  RONALDO+RIVALDO=9 GOLA
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e toni-ardit
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  43
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ju vetem per angline e gjermanin po flisni!! ahahaha

  Lereni mer gjermanin dhe anglezin! --- shikoni si po ia nxi jeten turqia gjithe botes( u kthye perandoria osmane!! )

  Hajt se kena per ta pare dhe gjermanin me anglezin!

  FINALJA: BRAZIL-TURQI

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Manchester, UK
  Mosha
  41
  Postime
  1,079
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Angli vs Gjermani

  Postuar mė parė nga Eni
  go away from my land.

  e morret vesh apo jo.

  Na shisni mend per Gjermanine,keni fat e mburreni, ē'ti bejme kur ju ra fat te luani me kalamaj si puna e arabve e amerikaneve.....

  Bayern,

  Deutschland is the 1 who sucks 1-5 England :a

  e ku pale ne token tuaj hahahahaha o te rrahur qe ju kena bo hahahaha e keni fytyre e me nxirrni koken perpjete hahahaha :a

  ik na lini rehat tani....

  ky o veni i englezve :a e jo i deutschave

  England England go go go !
  we're the best !
  Ore tifoza angleze, po mos u krahasoni me gjermanet mer vlla. Jo per gja po statistikat jua shtypin koken:

  Kupa e Botes
  Kupat: 1-3
  Finalet: 1-6
  Gjysfinalet: 2-9

  Kupa e Evropes
  Kupat: 0-3
  Finalet: 0-5
  Gjysfinalet: 1-6

  Ju keni 36 vjet nga titulli i fundit (dhe i vetem) qe keni marre ne futboll, dhe ate me gol fantazem, kurse gjermanet vetem 6 kane dhe ate e moren ne Wembley ndeshjen e fundit te se cilit ju nuk do doni ta kujtoni me. I cik e hidhėt po juve do ju duhen te pakten dhe nja 50 vjet per te barazu arritjet e Gjermanise.

  Kete kampionat Anglia nuk ka zoteruar me teper se 45% te topit ne asnje ndeshje dhe duhet ti bejne hesapet ca me ndryshe me Brazilin. Nga ana tjeter dhe Brazili nuk ka per te pas perpara mbrojtjen e Kosta Rikes apo Kines keshtu qe ndeshja premton te jete e bukur. Uroj qe me ne fund te shof nje ndeshje Gjermani - Brazil ne kupat e botes, mgjths edhe Gjermani - Angli premton per larje hesapesh keshtu qe nuk i behet buze.

  P.S.
  Si ka thene golshenuesi me i mire anglez i te gjithe koherave:
  Futbolli eshte nje loje me 2 ekipe me nga 11 lojtare secila, tre arbitra ku ne fund te 90 min fiton gjthmone ... kush do thoni ju
  Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

 16. #36
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  DI DHIA CESHTE TAGJIA THOT POPULLI

  KUR FLASIN KTA ZGJEBSAT E ANGLIS ME VJE TI MYS
  PO NJI HER NA MUNDET 5-1 E MBANI LEGJENDE
  PO NE E THAM LAMTUMIR WEMBLEIT DHE SPO MBURREMI
  JUA MOREM KUPEN E EUROPES ME WEMBLI DHE SPO I PERMENIM
  NEJSE TAMAM DHI E ZGJEBOSUR BISHTIN PERPJET I THON KESAJ
  I VETMI LOJTAR ANGLEZ QE ME PELQEN ESHTE
  OWEN HARGREAVES
  LOJTAR I BAYERN MUNCHEN


  Date of birth:
  20.01.1981
  Nationality:
  England
  Height:
  180 cm
  Weight:
  73 KG
  Bundesliga-games:
  43
  Member since:
  01.07.1997
  Previous clubs:
  Calgary Foothills FC
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 17. #37
  Shpirt i Lirė
  Anėtarėsuar
  15-04-2002
  Postime
  898
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  bla bla bla ju gjermanet

  ngelet duke bere tere diten e dites,nuk late forum pa futur hundet.

  Qeni qe leh nuk kafshon......

  England go go go! :a

 18. #38
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  pump up the volume ..


 19. #39
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  THE QUEEN SUX

  ORE JU PLERAT E ANGLIS PO KAQ E PATET ME JU SHITET HIMNIT TE ANGLIS
  NEJSE NE JEMI SHQIPTAR PRANDAJ SPO MERREMI ME TRADHTAR TE FELLIQUR
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 20. #40
  Desert Fox Maska e bayern
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime nė 9 postime

  FORCA DJEMTE E SHQIPRIS

  FEDERATA SHQIPTARE E FUTBOLLIT
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Anglia B vs. Shqipėria - [3:1]
  Nga Davius nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 26-05-2007, 19:30
 2. Tifozėt rusė dhe maqedonas: "Dhoma gazi pėr shqiptarėt"!
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 20-11-2006, 12:03
 3. PLISAT - Tifozėt mė tė mirė nė trojet shqiptare!
  Nga metropoli nė forumin Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-08-2006, 10:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •