Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,128
  Faleminderit
  65
  785 falenderime nė 643 postime

  Post Buletini javor nga Forumi Shqiptar

  Buletini Javor nga Forumi Shqiptar
  ---------------------------------------------------------------------------
  Data e sotme eshte: 16-06-2003. Ky buletin reflekton te rejat qe prej dates 09-06-2003.
  ---------------------------------------------------------------------------

  Forumi Shqiptar: http://www.forumishqiptar.com/

  ---------------------------------------------------------------------------
  TEMAT E REJA
  ---------------------------------------------------------------------------

  Temat me te reja

  Titulli: "pse jane kaq fetar shqiptaret e maqedonise?" (postuar 16-06-2003 nga rakku)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19368

  Titulli: "IncrediMail Crack" (postuar 15-06-2003 nga Nickmaster)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19365

  Titulli: "do te dashuronit nje djale 10 vjet me te madh se vatja????????" (postuar 15-06-2003 nga korcarja_16)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19364

  Titulli: "cfare do te benit nqs se g/f juaj nuk do te ishte ie virgjer?" (postuar 15-06-2003 nga korcarja_16)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19363

  Titulli: "ZILIA - A duhet pasur zili?" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19362

  Titulli: "Politikanet shqiptare - Kjo e Keqe e MADHE!" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19361

  Titulli: "Poezi pėr DASHURINĖ!!!!!" (postuar 15-06-2003 nga Beni_Sh)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19355

  Titulli: "Frazeologjizma te Gjuhes Shqipe." (postuar 15-06-2003 nga Beni_Sh)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19349

  Titulli: "Pse qenka e veshtire te pranosh humbjen" (postuar 15-06-2003 nga kolombi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19348

  Titulli: "Nuk Di Per Te Tjeret, Po Une Jam Nga Prizreni" (postuar 15-06-2003 nga deep_blue)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19347

  Titulli: "Nano e Moisiu sė bashku nė Samitin e Selanikut" (postuar 15-06-2003 nga Eliona)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19346

  Titulli: "Father Dearest" (postuar 15-06-2003 nga liliella)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19345

  Titulli: "Blerta na harroi gėrshetat - Odhise Grillo!" (postuar 15-06-2003 nga Fiori)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19343

  Titulli: "Ky Fenomen Eshte Krim" (postuar 15-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19342

  Titulli: "Zbulohet letra e Metės dėrguar Fatos Nanos" (postuar 15-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19339

  Titulli: "Tragjedi, gjashtė fėmijė tė mbytur nė njė ditė" (postuar 15-06-2003 nga Shijaksi-London)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19337

  Titulli: "Mbremje Vallezimi Ne Oxford" (postuar 15-06-2003 nga Dritan)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19336

  Titulli: "Hapje Kodak Biznesi ne shqiperi" (postuar 15-06-2003 nga ID056)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19334

  Titulli: "perse beheni xheloze ju vajzat" (postuar 15-06-2003 nga ac/dc)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19333

  Titulli: "Mbremje Vallezimi Ne Oxford" (postuar 15-06-2003 nga Dritan)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19332

  Titulli: "Mbremje Vallezimi Ne Oxford" (postuar 15-06-2003 nga Dritan)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19351

  Titulli: "Miratohet Kushtetuta e parė e Evropės" (postuar 15-06-2003 nga Redi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19329

  Titulli: "Renia e flokut te njeriut!!!!!!!!" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19328

  Titulli: "Byrek me domate dhe salmon!!!" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19327

  Titulli: "Prezantimi i SeM_1" (postuar 15-06-2003 nga SeM_1)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19326

  Titulli: "Merkatoja e Veres 2003" (postuar 15-06-2003 nga Asteroid)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19325

  Titulli: "Vllaznia, Klubi ma i vjeter i Futbollit, nen lemoshen e nje Kontrabandisti" (postuar 15-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19323

  Titulli: "Skrapari ne Demokracine Social-ishte." (postuar 15-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19322

  Titulli: "Ekumenizem ne vend te nje lavazhi trush" (postuar 15-06-2003 nga sed)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19320

  Titulli: "Nje martes e organizuar nga ju si do ishte?" (postuar 15-06-2003 nga Elti...)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19319

  Titulli: "info. rreth llotarise amerikane" (postuar 15-06-2003 nga daniels)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19318

  Titulli: "Korrupsioni dhe shqiptaret" (postuar 15-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19317

  Titulli: "Si e shprehni ju Atdhedashurine?" (postuar 15-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19316

  Titulli: "Prezentim" (postuar 15-06-2003 nga serbslayer)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19315

  Titulli: "Letra dashurie !!!!!" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19314

  Titulli: "A kini besim dhe sa besim keni tek i dashuri/e dashura?" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19313

  Titulli: "Nje MESAZH dashurie per ty......." (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19312

  Titulli: "A eshte Dashuria eshte egoiste?!" (postuar 15-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19311

  Titulli: "Erdhi Korbi....!" (postuar 14-06-2003 nga Korbi001)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19310

  Titulli: "Si Jeni" (postuar 14-06-2003 nga Dr. JaCkLe)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19308

  Titulli: "Bujar Rama mposht me gjyq ish-presidentin Meidani dhe mban gradėn gjeneral" (postuar 14-06-2003 nga Orku)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19307

  Titulli: "GP Kanada" (postuar 14-06-2003 nga VAZELOS)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19303

  Titulli: "Ndihmė pėr emigracion nė Angli" (postuar 14-06-2003 nga Miss*Naughty*TR)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19300

  Titulli: "Subject: The Grievance." (postuar 14-06-2003 nga Jonian)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19299

  Titulli: "Albanian "Taksi"" (postuar 14-06-2003 nga Jonian)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19297

  Titulli: "pershendetje te gjithve" (postuar 14-06-2003 nga fati_83)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19296

  Titulli: "Big Baci propozon." (postuar 14-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19295

  Titulli: "Jeta e re e Igli Tares" (postuar 14-06-2003 nga shigjeta)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19294

  Titulli: "Arber Xhaferi per Ceshtjen Kombetare!" (postuar 14-06-2003 nga Pirro i Epirit)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19286

  Titulli: "Nje kenge qe u kujton gjithcka ne nje enderr pa harruar!!!" (postuar 14-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19285

  Titulli: "U fik nje "yll" i Hollivudit...." (postuar 14-06-2003 nga Khalid)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19282

  Titulli: "Thaci:Rexhepi-Zhvikovic, takimi qe nxit dialogun" (postuar 14-06-2003 nga Shijaksi-London)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19281

  Titulli: "Letėrsia Shqiptare dhe Mbresat e tyre!!" (postuar 14-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19280

  Titulli: "Manēester: Vjen Ronaldinjo, ikėn Bekhami!!" (postuar 14-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19278

  Titulli: "Kuvendi i Shqipėrisė dhe OSBE-ja, tryezė pėr buxhetin!!" (postuar 14-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19277

  Titulli: "Q FAR MENDIMI KENI RTHE KėSAJ TEME" (postuar 14-06-2003 nga nusret)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19276

  Titulli: "Hunger (Uri)" (postuar 14-06-2003 nga liliella)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19305

  Titulli: "Excuses" (postuar 13-06-2003 nga liliella)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19269

  Titulli: "Milioneret E Politikes" (postuar 13-06-2003 nga Orku)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19268

  Titulli: "Albanian in America" (postuar 13-06-2003 nga liliella)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19266

  Titulli: "E Premte, 13 -...-..." (postuar 13-06-2003 nga Henri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19262

  Titulli: "Shakespeare" (postuar 13-06-2003 nga ...just me)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19259

  Titulli: ""Kushtetuta e Kaēanikut"(Djepi i Shtetit Bashkohor Shqiptarė)" (postuar 13-06-2003 nga SkyThinks)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19252

  Titulli: "zemra bukuria" (postuar 13-06-2003 nga dini2)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19250

  Titulli: "Agolli dhe Partia" (postuar 13-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19249

  Titulli: "Pershendetje nga une" (postuar 13-06-2003 nga PeShkAqEnI_20)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19248

  Titulli: "Ja me ne Fund edhe une ne Forum" (postuar 13-06-2003 nga EL_NiNiO)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19245

  Titulli: "Maqedoni, seancat parlamentare nė gjuhėn shqipe" (postuar 13-06-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19243

  Titulli: "Italisht" (postuar 13-06-2003 nga Mona)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19241

  Titulli: "Motivet e emigracionit shqiptar" (postuar 13-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19240

  Titulli: "Toleranca fetare dhe shqiptaret" (postuar 13-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19239

  Titulli: "Ja Dhe GENTI" (postuar 13-06-2003 nga Gentiani_Ne_Uk)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19238

  Titulli: "Xhoana ne Butrint" (postuar 13-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19236

  Titulli: "Kristaq Djalli" (postuar 13-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19235

  Titulli: "Prezantimi im" (postuar 13-06-2003 nga aRsIm)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19234

  Titulli: "A kishit per te Dashuruar nje Prositute?" (postuar 13-06-2003 nga london_girl)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19225

  Titulli: "Perkethime Materialesh ne Shqip." (postuar 13-06-2003 nga nusret)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19222

  Titulli: "Konkurenca, Tani Mbrohet Me Ligj" (postuar 13-06-2003 nga mariglennora)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19221

  Titulli: "Organizata mafijoze Italo-Shqiptare" (postuar 13-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19219

  Titulli: "Avokatet mashtrues ne Shqiperi" (postuar 13-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19218

  Titulli: "Poshtėrim i Diasporės Shqiptare" (postuar 13-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19217

  Titulli: "Meta: Qeverisja e Nanos humbet zgjedhjet" (postuar 12-06-2003 nga Orku)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19215

  Titulli: "Histori Te Figurave Te Shquara Qe Kane Pranuar Islamin!!" (postuar 12-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19214

  Titulli: "Pas studimeve do ktheheni ne Shqiperi?" (postuar 12-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19212

  Titulli: "E rendesishme per Myslimanet!!E njihni kete Person!!!!!!!" (postuar 12-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19210

  Titulli: "Justifikimet ne Dashuri!!!!!!!!!" (postuar 12-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19207

  Titulli: "UPCOMING SEMINARS in NYC" (postuar 12-06-2003 nga forever)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19205

  Titulli: "Te verteta te zakonshme" (postuar 12-06-2003 nga kalemi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19203

  Titulli: "Lenda me e preferuar qe keni bere" (postuar 12-06-2003 nga Eliona)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19198

  Titulli: "Ismailsat(e Tiranes) Matura 95" (postuar 12-06-2003 nga Qafir Arnaut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19197

  Titulli: "Thone se dashuria kalon nga stomaku" (postuar 12-06-2003 nga kolombi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19194

  Titulli: "Dashuri,,Ndarje dhe Miqesi e mire" (postuar 12-06-2003 nga octapodi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19193

  Titulli: "Nese Ju Vjen Per Te Qeshur,qeshni Nga Octapodi..." (postuar 12-06-2003 nga octapodi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19191

  Titulli: "Qellime" (postuar 12-06-2003 nga nitROSHI)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19187

  Titulli: "Organizatat joqeveritare ne Shqiperi" (postuar 12-06-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19185

  Titulli: "Prezantimi im" (postuar 12-06-2003 nga mutejust2listen)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19184

  Titulli: "Muzika popullore ne dileme." (postuar 12-06-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19182

  Titulli: "Faqe te Lavdishme te Partise" (postuar 12-06-2003 nga Cjapi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19180

  Titulli: "per gocat vetem" (postuar 12-06-2003 nga strawberry)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19179

  Titulli: "Vezet!" (postuar 12-06-2003 nga Estella)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19177

  Titulli: "Drogė nė ambasadėn shqiptare nė Romė" (postuar 12-06-2003 nga Orku)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19174

  Titulli: "Paisja me Pashaporte te Shtetasve Shqiptare ne Diaspore" (postuar 12-06-2003 nga Estella)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19173

  Titulli: "Ju rrefej krizen shqiptare" (postuar 12-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19170

  Titulli: "Zbulohet rrjet i seksit me tė mitur" (postuar 12-06-2003 nga Eliona)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19168

  Titulli: "Kombetarja humbet me Zvicren 3:2" (postuar 12-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19166

  Titulli: "Mesazhe dashurie per njeri tjetrin ne forum" (postuar 12-06-2003 nga london_girl)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19165

  Titulli: "Shoqerite e reja te krijuara ne forum" (postuar 12-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19164

  Titulli: "Receta nga kuzhiniere me fame boterore" (postuar 12-06-2003 nga Dita)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19163

  Titulli: "Zėra tė merkatos sė futbollit." (postuar 12-06-2003 nga )
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19162

  Titulli: "Sa e vleresoni ju bukurine tuaj fizike?" (postuar 12-06-2003 nga SUPERSTAR_N1)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19161

  Titulli: "Si dhe kush do ti kontrolloje "Parate e pista"" (postuar 12-06-2003 nga mariglennora)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19160

  Titulli: "Qesh i vogel dhe u rrita" (postuar 12-06-2003 nga Studenti_blu)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19158

  Titulli: "Ekonomia e plackitjes dhe ekonomia e tregut" (postuar 12-06-2003 nga mariglennora)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19157

  Titulli: "Qfare mendimi keni per moratoriumin e PDSH_sė" (postuar 12-06-2003 nga nusret)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19156

  Titulli: "Program per te djegur CD" (postuar 12-06-2003 nga Code-Cracker)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19155

  Titulli: "Humor ne gjuhe te huaj!" (postuar 12-06-2003 nga Ferdinandi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19154

  Titulli: "Me dhimbje ...?" (postuar 12-06-2003 nga kot)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19152

  Titulli: "Jam 12 vjeē, mė ngjiten etiketime fjalėsh nga shokėt" (postuar 11-06-2003 nga MAtilda_sexy)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19149

  Titulli: "Kur i dashuri juaj del te jete kriminel" (postuar 11-06-2003 nga Str8up_G_MI)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19145

  Titulli: "Plato's Republic" (postuar 11-06-2003 nga Eliona)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19144

  Titulli: "Gjeni dicituren.." (postuar 11-06-2003 nga octapodi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19141

  Titulli: "Elsa Lila" (postuar 11-06-2003 nga forever)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19140

  Titulli: "Teknollogjia e komunikimit" (postuar 11-06-2003 nga StterollA)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19139

  Titulli: "Sindromi i "Dashurise se Viktimes per Xhelatin"" (postuar 11-06-2003 nga Pirro i Epirit)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19134

  Titulli: "Rezultati i ndeshjes Zvicer-Shqiperi" (postuar 11-06-2003 nga Sheqerka)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19126

  Titulli: "Pershendetje Nga KUMANOVARJA" (postuar 11-06-2003 nga Kumanovare)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19123

  Titulli: "Publikohet portali i forumit" (postuar 11-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19121

  Titulli: "ALSAT, nė rrugėn e CNN-it tė parė shqiptar" (postuar 11-06-2003 nga Shijaksi-London)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19118

  Titulli: "Sondazh per portalin e forumit" (postuar 11-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19117

  Titulli: "Bashkepunoni me forumin shqiptar" (postuar 11-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19115

  Titulli: "Danimarke: Racizem ndaj Gjermaneve dhe Francezeve" (postuar 11-06-2003 nga Orku)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19114

  Titulli: "Bubiko" (postuar 11-06-2003 nga Shpirta)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19109

  Titulli: "Bazė Amerikane nė Shqipėri" (postuar 11-06-2003 nga Lekė Rezniqi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19104

  Titulli: "PS: Njohim 300.000 greket e Shqiperise" (postuar 11-06-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19103

  Titulli: ""Shkrimi mė i vjetėr i gjuhės shqipe gjendet nė Romė" (postuar 11-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19102

  Titulli: "Qeveria lejon diskrimin grek mbi shqiptaret" (postuar 11-06-2003 nga Khalid)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19101

  Titulli: ""Pse vramė babanė e vėllanė"" (postuar 11-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19100

  Titulli: "Alarm, njė sėmundje e rrallė shfaqet nė Tiranė" (postuar 11-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19097

  Titulli: "Jeta eshte nje cikel qe perseritet pafundesisht..." (postuar 11-06-2003 nga armandovranari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19091

  Titulli: "Sa per ti thene annes , Te dua shume!" (postuar 10-06-2003 nga macia_blu)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19090

  Titulli: "Windows Service Pack...." (postuar 10-06-2003 nga Nickmaster)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19086

  Titulli: "Besimi i Krishtere." (postuar 10-06-2003 nga deshmuesi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19084

  Titulli: "Besnik DIZDARI mbi historine e Futbollit" (postuar 10-06-2003 nga erzeni)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19079

  Titulli: "Zionistet e Krishtere Amerikane" (postuar 10-06-2003 nga Qafir Arnaut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19078

  Titulli: "Kuriozitete" (postuar 10-06-2003 nga zemri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19076

  Titulli: "Zionistet e Krishtere Amerikane" (postuar 10-06-2003 nga Qafir Arnaut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19075

  Titulli: "Mirush Kabashi" (postuar 10-06-2003 nga Dita)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19069

  Titulli: "Rugova dekoron krijuesit e Lidhjes se Prizrenit" (postuar 10-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19067

  Titulli: "my poetry in greek" (postuar 10-06-2003 nga julian tako)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19065

  Titulli: "Disa nga punimet e mija tė artit" (postuar 10-06-2003 nga AlametCuni)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19064

  Titulli: "Disa nga punimet e mia te artit" (postuar 10-06-2003 nga AlametCuni)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19062

  Titulli: "Vdekja - Ritet dhe zakonet Shqiptare" (postuar 10-06-2003 nga katana)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19061

  Titulli: "Si silleni kur perballeni me nje dashuri te pamundur?" (postuar 10-06-2003 nga )
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19060

  Titulli: "Gafa e Herrit, perizoma mes librave" (postuar 10-06-2003 nga Asteroid)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19059

  Titulli: "Pellumbat" (postuar 10-06-2003 nga Shpirti_blu)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19054

  Titulli: "Shqiperia: indirekt koloni e Greqise" (postuar 10-06-2003 nga epiriot)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19051

  Titulli: "Dhoma e Lutjes!" (postuar 10-06-2003 nga Astrit77)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19050

  Titulli: "si mendoni?" (postuar 10-06-2003 nga juliana^)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19049

  Titulli: "Erdha edhe une pra, shyqyr." (postuar 10-06-2003 nga Str8up_G_MI)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19048

  Titulli: "Themelimi i dekoratės "Lidhja e Prizrenit"" (postuar 10-06-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19047

  Titulli: "Sigurimet, punėtorėt kėrcėnojnė me vetėflijim" (postuar 10-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19046

  Titulli: "Maqedonasit thone se Skenderbeu ishte Maqedonas !!!" (postuar 10-06-2003 nga Faik)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19044

  Titulli: "Ne shkretetire --- Honoré de Balzak" (postuar 09-06-2003 nga shpirtIfshehur)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19035

  Titulli: "Degjenerimi sjell ndryshim dhe anasjelltas" (postuar 09-06-2003 nga octapodi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19022

  Titulli: "Microsoft Longhorn...." (postuar 09-06-2003 nga Nickmaster)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19019

  Titulli: "Polemika Kosovare" (postuar 09-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19018

  Titulli: "Jokes" (postuar 09-06-2003 nga Don Zhuan)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19011

  Titulli: "Hej pershendetje nga Octpodi" (postuar 09-06-2003 nga octapodi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19010

  Titulli: "Jehona e Kosovės!" (postuar 09-06-2003 nga drenica martire)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19007

  Titulli: "A qėndron shteti pas korrupsjonit dhe mafjes ne Shqiperi?" (postuar 09-06-2003 nga ALBA_D)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19006

  Titulli: "Si ti lejme pershtypje nje femre apo gruaje?!" (postuar 09-06-2003 nga Djal)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19002

  Titulli: "Ja erdha dhe uneeee......." (postuar 09-06-2003 nga bukuroshe vogel)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18993

  Titulli: "Ja erdha edhe une..me ne fund!" (postuar 09-06-2003 nga Drenushi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18992

  Titulli: "Une jam ..." (postuar 09-06-2003 nga bunny)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18991

  Titulli: "A do te ftonit ne dasem..." (postuar 09-06-2003 nga kerkollogai0000)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18990

  Titulli: "Vlora, 7 vjet pas rrėmbimit tė armėve, e zhytur nė mjerim, mashtrim dhe krim" (postuar 09-06-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18988

  Titulli: "Andon S. Frasheri, dishepulli i fundit i Nolit" (postuar 09-06-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18986

  Titulli: "Mesazhe dashuri per njeri tjetrin ..." (postuar 09-06-2003 nga london_girl)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18984

  Titulli: "2004 misioni Hilari" (postuar 09-06-2003 nga Enri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18982

  Titulli: "Arber Xhaferri: Drejt shtetit etnik" (postuar 09-06-2003 nga Enri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18981

  Titulli: "Rajoni, Evropa dhe modelet" (postuar 09-06-2003 nga Enri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18980

  Titulli: "Parlamenti Europian: Te hiqen vizat per Europen Lindore" (postuar 09-06-2003 nga Enri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18979

  Titulli: "Si duhet te ndihemi kur kryebashkiaku Rama krenohet qe eshte homoseksual?" (postuar 09-06-2003 nga Mujo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18974

  Titulli: "Mos shikoni kisha e xhamia, FEJA E SHQIPTARIT ASHT SHQIPTARIA!" (postuar 09-06-2003 nga CELIK_PARTIE)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18972

  Titulli: "Dashuria ndjenje e paster, ndjenje qe....." (postuar 09-06-2003 nga Menaxheri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18969

  Titulli: "A do ta lejonit bosin tuaj............." (postuar 09-06-2003 nga kolombi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18966

  Titulli: "Zvicer - Shqiperi" (postuar 08-06-2003 nga ERINIK)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18958

  Titulli: "Reagimet pas ndarjes me te dashurin/en !" (postuar 08-06-2003 nga yllbote)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18952

  Titulli: "Vrasja e luftetarit Ilir Selimaj." (postuar 08-06-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18951

  Titulli: "Diē edhe nga burrat e martuar..." (postuar 08-06-2003 nga deep_blue)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18949

  Titulli: "Postono Foto Stema Islame" (postuar 08-06-2003 nga klevis2000)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18948

  Titulli: "klubet me te pasura" (postuar 08-06-2003 nga kolombi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18947

  Titulli: "irakiani autobuzi dhe "dy cunat"" (postuar 08-06-2003 nga benseven11)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18945

  Titulli: "Psikologjia e grimit" (postuar 08-06-2003 nga Mina)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18940

  Titulli: "Sekretet e vullnetit" (postuar 08-06-2003 nga Mina)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18939

  Titulli: "Brezi i humbur" (postuar 08-06-2003 nga Failed Rapper)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18938

  Titulli: "Policia E Shtetit" (postuar 08-06-2003 nga Failed Rapper)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18937

  Titulli: "Historia e bukurise" (postuar 08-06-2003 nga Mina)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18936

  Titulli: "Piktura tė reja, nga njė piktor i ri" (postuar 08-06-2003 nga ornament)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18934

  Titulli: "Krehje qe mbulojne difektet" (postuar 08-06-2003 nga Mina)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18931

  ---------------------------------------------------------------------------
  SONDAZHET E FUNDIT
  ---------------------------------------------------------------------------

  Sondazh: Sa Rendesi ka Bukuria per ju?
  o 'Shume' (1 vota)
  o 'Jo Shume' (0 vota)
  o 'Pak' (1 vota)
  o 'ASpak' (0 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19161

  Sondazh: Ju pelqen portali i forumit?
  o 'Shume' (17 vota)
  o 'Jo keq' (4 vota)
  o 'Pak' (9 vota)
  o 'Fare' (7 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19117

  Sondazh: A qėndron shteti pas korrupsjonit dhe mafjes ne Shqiperi?
  o 'po' (14 vota)
  o 'jo' (3 vota)
  o 'nuk e di' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=19006

  Sondazh: Kush Mendoni Do Te Fitoj Ndeshjen Midis Zvicres dhe Shqiperise?
  o 'Zvicra' (1 vota)
  o 'Barazim' (2 vota)
  o 'Shqiperia' (8 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=18958

  Sondazh: Votoni per virtytin me te rendesishmen te njeriut.
  o 'Sinqeriteti' (5 vota)
  o 'Shpirti human dhe miresia' (12 vota)
  o 'Ndershmeria ose integriteti' (1 vota)
  o 'Konfidenca, besimi ne vetvete, ose ndryshe optimizmi' (0 vota)
  o 'Dashuria per familjen, shoqerine dhe njerezit ne pergjithesi' (5 vota)
  o 'Guximi dhe pasioni per objektivat e tua' (2 vota)
  o 'Vullneti dhe papertacia' (1 vota)
  o 'Kujdesi per veten e tij/saj dhe paraqitja e jashtme' (0 vota)
  o 'Qellimet, shpresat dhe endrrat' (0 vota)
  o 'Finesa, klasa, sharmi, karizma dhe sjellja e mire' (5 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17673

  Sondazh: Cfar eshte dashuria ?
  o 'Burim plagesh dhe vuajtjesh' (1 vota)
  o 'Dashuria eshte nje gje qe te sjell vdekjen' (0 vota)
  o 'Askush nuk mund te jetoj pa dashuri' (0 vota)
  o 'Ndjenj magjike' (1 vota)
  o 'Nje enderr e parealizuar' (0 vota)
  o 'Nje rrug e gjat ne te cilen nuk gjen asgje' (1 vota)
  o 'Dashuria eshte dicka qe te thyen dyert e zemres' (1 vota)
  o 'Dashuria eshte jeta' (3 vota)
  o 'Jeta te zhgenjen cdo dit, ashtu dhe dashuria' (3 vota)
  o 'Nuk e di se cfar eshte dashuria' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17573

  Sondazh: Kush e fiton Champions League, Milan apo Juventus ?
  o 'AC Milan' (22 vota)
  o 'Juventus FC' (14 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17533

  Sondazh: votini dhe shpjegoni
  o 'djale te sinqerte' (8 vota)
  o 'romantik' (3 vota)
  o 'qesharak' (2 vota)
  o 'serioz' (3 vota)
  o 'bukurosh' (5 vota)
  o 'nevrik' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17025

  Sondazh: Kush e kupton mė mirė dashurin meshkujt apo femrat?
  o 'Meshkujt' (8 vota)
  o 'Femrat' (7 vota)
  o 'Se di!!' (1 vota)
  o 'Te dy njesoj' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17002

  Sondazh: Kush do fitoje?
  o 'Fiton Irlanda' (2 vota)
  o 'Barazim' (2 vota)
  o 'Fiton Shqiperia' (13 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17000


  ---------------------------------------------------------------------------
  DITELINDJET E JAVES QE VJEN:
  Qe te vizitoni kalendarin klikoni me poshte:
  http://www.forumishqiptar.com/calendar.php
  ---------------------------------------------------------------------------

  16 06:
  o Janet (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1033

  16 06:
  o BORGJEZKA (18) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1146

  16 06:
  o jp7879 (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1274

  16 06:
  o irisa (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2296

  16 06:
  o Korcarka - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7379

  16 06:
  o SOKOLI28 (29) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3053

  16 06:
  o Fun 4 everyone (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5751

  16 06:
  o julian peci (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4586
  o Vita Gashi (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5141

  16 06:
  o diana26 (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5212

  16 06:
  o Petroninsja (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5707

  16 06:
  o Rosso20 (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6028

  16 06:
  o Rusiani (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7023

  16 06:
  o Xhandari (31) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=8360

  17 06:
  o ChatCop (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=41

  17 06:
  o **** (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=208

  17 06:
  o klajd (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=540

  17 06:
  o florjola (18) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1690

  17 06:
  o j_o_n (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3920
  o edon (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4141

  17 06:
  o Andi Pema (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5764

  17 06:
  o johny_blue (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5910
  o syri i kaltėr (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7488

  17 06:
  o Krenar (18) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7749

  17 06:
  o michael (17) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=8429

  18 06:
  o Shqiptari (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=64

  18 06:
  o syjeshil00 (16) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5969

  18 06:
  o KLAURENCI (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=985

  18 06:
  o Enika - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1989

  18 06:
  o turi_sh (27) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2598


  ---------------------------------------------------------------------------
  STATISTIKAT:
  Kemi patur keto aktivitete qe prej dates 09-06-2003
  ---------------------------------------------------------------------------

  o 129 Anetare te rinj
  o 186 Tema te reja
  o 3,429 Postime te reja
  o 3 Sondazhe te reja

 2. #2
  Proud_2_B_Albanian Maska e bledbeld
  Anėtarėsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Worcester, MA - SH.B.A
  Mosha
  38
  Postime
  31
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  si ta vendos foton time ne galeri?

  njatjeta te gjitheve,

  e di qe eshte ca si vone per mua dhe qepallat e syve po me mbyllen nga deshira per gjume :), por ju lutem ju anetareve te forumit, SI MUND TE VENDOS Fotografine TIME NE GALERI?!

  i'd appreciate your help!

Tema tė Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 10:20
 3. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 08:33
 4. Buletini javor nga Forumi Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Buletini javor
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2003, 20:20
 5. Buletini javor nga Forumi Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Buletini javor
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-08-2002, 16:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •