Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #1
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  49
  Postime
  695

  Nuk Di Per Te Tjeret, Po Une Jam Nga Prizreni

  32 VJECAR, PAK A SHUME SERIOZ.
  PA ASNJE FOTOGRAFI NE FORUM SE JAM SHUME I SHEMTUAR,
  ME BESONI, JAM SHOK I PINOKUT SEPSE EDHE KOKEN E KAM DRU EDHE ME PAK ,E KAM FARE GERDHU...
  EDHE ME KEQ, JAM DHE I MARTUAR
  PEER TE MOS E ZGJATUR ME SHUME KAM DY DJEM; ORGESIN DHE ARBIN, KY I DYTI ESHTE ME I MADH SE I PARI.
  GRUAN E KAM TE BUKUR, PRANDAJ HEZITOJ T'IA PERMEND EMRIN JAM SHUME XHELOZ, DERI NE NDRYSHIMET E ARDHSHME BIOGRAFIKE PERSHENDETJE, SHKUROREZIM A LINDJE A CDEKJE SE JETES NUK I DIHET PERSHENDETJE TE GJITHEVE
  Te gjitha jane thene

 2. #2
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  34
  Postime
  690
  Mire se erdhe 'deep blue'...mos ju bej vetes kaq negative. Nuk besoj se do jesh dhe aq i shemtuar sesa e ben veten ;-). Nejse shpresoj te kalosh caste sa me te mire ketu midis nesh
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 3. #3
  hey mire se erdhe
  Baby_girl

 4. #4
  Trance-World-JeRRy-Ectasy Maska e EL_NiNiO
  Anėtarėsuar
  05-11-2002
  Vendndodhja
  Aha Ku jetoj une?Me mire mos u mer me kete pune...!!!
  Mosha
  37
  Postime
  155

  Mire se erdhe ne forum Brec Cub Breca :p

  mire se erdhe midis nesh edhe ja kalofsh sa me mire ketu ne shoqerin ton
  Feel
  Psychedelic Trance

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mireseerdhe midis nesh!Te uroj ta kalosh sa me mire.
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 6. #6
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  lale ngjo grupin ti , sic tha goddes mos u bo aq negativ ...edhe sikur i shumtuar te thone "thuji ma i bukur se ty jom"

  mire se erdhe dhe ja kalofsh sa me mire
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 7. #7
  :( Vdekje Ringjallje :) Maska e Petro_Nini_Luar
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  Mes ferrit dhe Parajses
  Mosha
  38
  Postime
  161
  Mir se erdhe vllajo edhe mos e caj koken fare a je i shemtut apo jo futi i foto. Bofsh sa me shume qejf.

  Gerti!
  Ky koni ko o kon e ko si ky koni ko!


  Shnet e jete se te tjerat vijne vete!

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-05-2003
  Vendndodhja
  shkop
  Mosha
  37
  Postime
  50
  mire se erdhe ne forum kalofsh mire ketu..
  ceti

 9. #9
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  49
  Postime
  695
  Jeni shume te nxehte ne kete faqe, ju falenderoj shume jeni me te nxehte se vtee muaji korrik, ju lumte
  Te gjitha jane thene

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e |-|e|\|a
  Anėtarėsuar
  14-03-2003
  Postime
  109
  t`ju lumi o lum ti per to !

  p.s e di ti qe pinokut puna e ashklave nga pune angari ju kthye ne pune (...).
  ( amanet letren zumpara)


  Ndajnata.

 11. #11
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  49
  Postime
  695
  ( PESE MONEDHA ARI QE SHKELQEJNE NE DRITEN E HENES)
  Te gjitha jane thene

 12. #12
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  49
  Postime
  695
  XHANI RODARI "PINOKU"
  Te gjitha jane thene

 13. #13
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  49
  Postime
  695
  C'eshte e verteta kam harruar te shkruaj dhe ate se jam Shok i Pinokut, ende jam shok i tij.
  Te gjitha jane thene

 14. #14
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  37
  Postime
  547
  deep_blue shum prezantim interesant mir se erdhe perseri, (se e shoh qe paske koh qe je regjistruar)
  Gjith te mirat lal
  Te dua se s'te urrej dot......

 15. #15
  Ana....... Maska e anita
  Anėtarėsuar
  10-06-2002
  Vendndodhja
  kosove ferizaj
  Mosha
  41
  Postime
  19
  Tung ,iku i ri te deshiroj argetim te kendshem ne mesin tone..
  Byyyyyyyyyyyyyyyyyy
  If you think you can do a thing or you think you can't do a thing, you're right."

 16. #16
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  he me se burrat duhen me ken pak te shemtum heheh bukurin duhet me e pas gruja:P (rendesia eshte ti kesh femijet e bukur)

  hellooooo deep blue

  te deshiroj gjithe te mirat ne kete forum,
  fat dhe mbarsi ne familje.
  me pelqej emri i djalit tend te vogel, atij te parit

  pershendetje nga Enkela

 17. #17
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Postuar mė parė nga Enkela B.

  me pelqej emri i djalit tend te vogel, atij te parit
  po he, ne mujsh me e gjet se cili eshte hehehhehe

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-02-2003
  Vendndodhja
  L@ND@N
  Postime
  3
  mire se erdhe deep blu
  have fun her

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-02-2003
  Vendndodhja
  L@ND@N
  Postime
  3
  mire se erdhe deep blu
  have fun here

 20. #20
  Eklips Maska e deep_blue
  Anėtarėsuar
  25-02-2003
  Vendndodhja
  Diku ne Kosove
  Mosha
  49
  Postime
  695
  Postuar mė parė nga Enkela B.
  po he, ne mujsh me e gjet se cili eshte hehehhehe
  KAM DY DJEM; ORGESIN DHE ARBIN, KY I DYTI ESHTE ME I MADH SE I PARI.
  Ishte ideja e gruas sime per kete pagezim, me te parin e kam huqur me sa duket.
  do te kem nje befasi , u garantoj se do t'i shihni.
  nuk i kane ngjare babes he he he , jane shume te bukur.
  Me duket se po i shaj pak si teper.
  Te gjitha jane thene

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Vėllezėrit Ēetaj - Thėrret Prizreni mori Shkodėr
  Nga nosselgae nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 10:28
 2. Deputet e Kosoves: Jo Prishtina por Prizreni kryeqytet
  Nga Val9 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 103
  Postimi i Fundit: 18-06-2009, 09:59
 3. Amerika -si e shikojne te tjeret dhe c'eshte
  Nga Larsus nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2006, 15:38
 4. Vetmi Gruaje
  Nga SkenderRusi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-11-2005, 06:25
 5. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-07-2002, 19:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •