Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
  1. #1
    rrezja e shtate
    Anėtarėsuar
    16-05-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    13

    kujdes!!!!

    me ka ndodhur qe disa mp3 qe shkarkova me morpheus nuk i lexonte winamp, kur windows media player po. dhe ndersa i lexonte u hapen disa pop-up te sitesh te tipit "gourgeous tees" etc.
    krahasova header te ketyre file me mp3 dhe me wma...ishin file wma te modifikuar me wmasdk te microsoft.
    kjo eshte e mundur ne saje te nje ideje te microsoft qe quhet "live scripting" ( if nuk gabohem ) qe lejon egzekutimin e link dhe te activex nga file wma !!!!
    ne pritje te virusave te pare qe do te shfrytezojne kete feature te wma ju kshilloj dhe nje here kujdes dhe sidomos perdorni winamp perpara.

    pax
    madman

  2. #2
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-09-2002
    Vendndodhja
    Mudder
    Postime
    447
    Me gjithe mend edhe une kam mar virus me kazaa po KaZaa me sa di une eshte nje lloj mjeti qe ti mer nga dikush edhe dikush mer nga ty prandaj kujdes se nuk jan te gjithe te ndergjegjshem mund tu fusin nonji virus ne ato qe marim.

  3. #3
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-06-2002
    Vendndodhja
    PACA, France
    Postime
    35
    Meqe ra fjala per kazaan...tek www.kazaalite.nl eshte nje version i kazaa, i permiresuar pa reklamat dhe programet addware dhe spyware te kazaas...dhe ka shpejtesi me te madhe ne download.
    P.S mos pranoni te beni upgrade ne kazaa 2.0.2 sepse instalon kazaan klasike...
    Para se ta instaloni cinstaloni kazaan e vjeter, dhe pastroni regjistrat (run->regedit->hkey_current_user->software->kazaa)fshini fishierin me emrin kazaa.

  4. #4
    shtrige..e..mire Maska e prettyshkodrane
    Anėtarėsuar
    12-06-2002
    Vendndodhja
    larg shkodres
    Postime
    157
    Ok une e kam kete problem sepse me ka dale update kazaa 2.0 edhe e kam marre ate ..por me ju thane te drejten skuptoj asgja nga keto qe thoni juve....ca asht winamp??//
    ju lutem me ndihmoni
    SA HERE LARG TEJE DO JEM
    GJITHMONE NE ZEMER DO TE KEM
    NESE DO KEM CA PIKA LOT NE SY
    DIJE SE ATO JANE LOT MALLI PER TY....

  5. #5
    Aop Tek #shqiperia Maska e KinG_LIOn
    Anėtarėsuar
    27-08-2002
    Vendndodhja
    cHicago IL
    Postime
    34

    Kazaa suckis

    po ca eshe updata kazaa 2 edhe mua me del se ca eshe nuk e mare vesh se mua mu fute nje virus edhe me dole shume folder ase vet nuk i more vesh ca dreqi ishi edhe u mundove ta bej del kazaa far nga kopjuri padej kujdes se kjo kazaa eshe vari qillone edhe me tregone ca munte te bej per brojte ndaj kazzaa mose te kem problem

  6. #6
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-11-2002
    Vendndodhja
    aty.....ketu....
    Postime
    18
    Une kame shume kohe qe perdor kazzan dhe e kam programin kryesor dmth dhe me sa mbaj mend me ka ndodhur ne 2 raste qe winamp te mos i lezoj mp3 por zakonisht si herene pare perte degjuar nje mp3 te saposhkarkuar une perdor vet kazzan .
    Si thoni ka problem?? Deri tani nuk kam has ndonj gjo.

  7. #7
    budgetawningandrails.com Maska e Edmondii
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Lidhjet personale lejohen vetem si faqe hyrje.
    Postime
    125
    Edhe dicka tjeter. Mbarova per computer science edhe kush te thote se Kazza te prish programet apo the system, ska te beje fare me systemin. E para eshte vetem nje program qe kerkon pier-to-pier aplications, edhe te jep akses te websitit qe eshte ajo file. Pastaj fillon edhe e download. Edhe nje dicka per te patur ne endje. Para se ti hapesh te gjith files skene per virus pastaj bej cte kesh qejf. Edhe po ste peqevi kazaa. atehere gji
    MORPHEUS.COM
    The faith of the Albanian is Albanianism.
    Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Vinjol
    Anėtarėsuar
    28-04-2002
    Vendndodhja
    Fier
    Postime
    1,540

    Pėr: Kujdes me Kazzaa

    Kazza.com ehhhhhhhh kohet e vjetra ka qene i [ari program qe bente download for free nga interneti
    Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Tema tė Ngjashme

  1. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
    Nga Vinjol nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-01-2009, 09:12
  2. Atropina
    Nga Vinjol nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 27-01-2009, 09:11
  3. Kujdes! Jo per t'u alarmuar, por... ndodh edhe keshtu
    Nga Janka nė forumin Aktualitete shoqėrore
    Pėrgjigje: 35
    Postimi i Fundit: 03-07-2006, 07:17
  4. Arqipeshkvi: Kujdes Botėrorin, kėrkohen 40 000 prostituta!
    Nga Davius nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 17
    Postimi i Fundit: 20-04-2006, 18:32

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •