Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 33
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  tiran
  Mosha
  42
  Postime
  6

  PERSHENDES te gjith antaret ne ket forum

  JU PERSHENDES TE GJITHVE NE KET FORUM
  dhe ne radh te par ju faleminderit qe me lejuat te yj pran vellezerve e motrave qe ndodhen larg vendlinjes se tyre
  UN qe ju flas Jam nga tirona edhe quhem gezim
  nje gje me ben te ndiem mir qe jam mes shoqeri tuaj
  nuk di se cfar te them por kam kenaqesin te ju them se jeni shum te respektushem ku do qe te jeni
  ju uroj fat dhe mbaresi ne shkoll ne jet dhe ne familjet tuaja
  asgje interesant

 2. #2
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Anėtarėsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  32
  Postime
  221
  Faleminderit per pershendetjen.
  Mireseerdhe Ximiiii.
  Ja kalofsh sa me mire midis nesh. Te uroj fat dhe sukses ne jete kudo.
  Elda

  ps. Presantim i mire......1 vote nga mua
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  tiran
  Mosha
  42
  Postime
  6

  TE faleminderit elda

  TE FALEMINDERIT ELDA
  per pershendetjen edhe urimin tende te respektushem me kenaqesi e pranoj edhe shpresoj te kesh nje jet te bukur ne apektet e tua kudo qe te jesh
  asgje interesant

 4. #4
  kukulla si shpirt Maska e MAtilda_sexy
  Anėtarėsuar
  08-04-2003
  Vendndodhja
  MICHIGAN
  Mosha
  36
  Postime
  56
  hey yllo mire se erdhe zemra po na dergo na i foto e lal
  besoj se je si shpirt (po jo me i bukur se koli )sorry
  **sexy_mamasita**

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ALBA
  Anėtarėsuar
  21-05-2002
  Vendndodhja
  Gjermani (Dortmund)
  Postime
  2,610
  Mireseerdhe Gezim midis nesh!Te uroj ta kalosh sa me mire ketu ,dhe suksese ne jete.Me respekt Alba
  "Jeten duhet ta paguash me cmimin e vuajtjes."
  .

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  35
  Postime
  217
  Gzimo , mirre se erdhe o patriot.
  Ja kalofsh mir ketu, fat ne jet dhe bofsh qef kete vere,

 7. #7
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Mire se erdhe lale
  Ja kalofsh sa me mire ketu byrazer..
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 8. #8
  ~* rrapatushja *~ Maska e Pretty Devil
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Londer, Angli
  Mosha
  39
  Postime
  61
  pershnetje ximooooooo

  respekt nga londra
  [size=0.5]You may shoot me with your words,
  You may cut me with your eyes,
  You may kill me with your hatefulness,
  But still, like air, I`ll rise.

  Leaving behind nights of terror and fear --- I rise
  Into a daybreak that`s wondrously clear --- I rise
  Bringing the gifts that my ancestors gave,
  I am the dream and the hope of the slave.[/size]

 9. #9
  *KOSOVARE* Maska e Arjeta
  Anėtarėsuar
  17-10-2002
  Vendndodhja
  Danimarke
  Postime
  188
  Mire se erdhe lol ja kalofsh sa me mire ne mesin tone....  Arjeta
  [size=0.5]Sometimes friends
  cause You pain & happiness
  they come & go
  but one thing 4 sure
  they Love & miss you,
  believe me I am 1
  of them......!!![/size]

 10. #10
  i/e larguar Maska e harry
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Europe
  Mosha
  46
  Postime
  33
  Mirse erdhe lal dhe ja kalofsh sa me mir ketu

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Kaēurelsja
  Anėtarėsuar
  24-05-2003
  Vendndodhja
  Belgjike
  Mosha
  34
  Postime
  28
  Mir se erdhe gezim shpresoj se do ja kalosh sa me mir ktu ne forum faktikisht edhe un jam e re ne forum
  sukses ne jet
  dy sy qe shpesh shikohen
  heret a vone dashurohen

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  tiran
  Mosha
  42
  Postime
  6

  vallaj se dija se dom donit ka shum

  JU FALENDEROJ


  ME SHUM RESPEKT TE GJITHVE SE PER ZOTIN NUK MA MERTE MENDJA SE DO KISHA KAQ SHUM DASHAMIRES EDHE NJEREZ QE DIN TE RESPEKTOJN JU FALEMINDERIT
  ME GJITH SHPIRT NGA UN VELLEZER E MOTRA


  NJE FJAL KISHA ME MATILDEN NJE VAJZE SIMPATIKE POR EDHE E DASHUR FOTO KAM POR CESHT E VERTETA NUK DI SE SI TA REGISTROI NE KET FORUM NE DO ME ME NDIMUAR ATER MUNDESH ? IKA PRA TE JA KALOFSHIT MIR
  asgje interesant

 13. #13
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Anėtarėsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  32
  Postime
  221
  Je i mirepritur.
  Shpresoj t'ja kalosh shume mire midis nesh
  Me respekt
  elda
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

 14. #14
  Sweet Tropojane Maska e Charmedgal
  Anėtarėsuar
  05-04-2003
  Vendndodhja
  London, England
  Mosha
  32
  Postime
  221
  Faleminderit per urimin Xhimiii.
  Kacurelsja mireserdhe edhe ti ne forum.
  elda
  Jam Tropojane Dhe Krenare
  Po S'te Pelqeu Plas Syt
  Bjeri Kokes Per Mur
  As Qe Ma Ndjen Fare...!

 15. #15
  i/e larguar Maska e ermal80
  Anėtarėsuar
  24-11-2002
  Vendndodhja
  forumi shqiptar
  Postime
  305
  mire se erdhe ,ia kalofsh mire ketu ne forum

 16. #16
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  34
  Postime
  690
  mire se erdhe ;-)
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  tiran
  Mosha
  42
  Postime
  6
  KJO eshte nje foto per mirnjohjen e shoqeris ne forum
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  asgje interesant

 18. #18
  i/e larguar Maska e Kristtina
  Anėtarėsuar
  23-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  34
  Postime
  171
  Gzimo mire se na erdhe rrusho
  ja kalofsh sa me mir ne forumin me te mir
  shqiptar.

  Kristy
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 19. #19
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  36
  Postime
  583
  Ximiiiiii mire se erdhe
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  mire se erdhe
  dhe une te pershendet
  befsh qejf

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ju pėrshėndes tė gjithėve
  Nga Cub nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 27-02-2007, 07:12
 2. Pershendetje te gjitheve
  Nga °°Gafoorrją°° nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 09-03-2004, 21:39
 3. Ju pershendes te gjitheve!
  Nga epiriot nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 07:05
 4. pershendetje te gjitheve!
  Nga Lucky_one nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 06-03-2003, 14:06
 5. Persahendetje te gjitheve.
  Nga ^UnIvErSi^ nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-07-2002, 21:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •