Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,762

  Perkthime ne cdo gjuhe te botes

  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #2
  ALBSECURITY
  Anėtarėsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  958
  Rrofsh lale por duhet ta dishe qe eshte kunder regullores qe te publikosha adresa...Mgjt flm per qellimin e mire qe ke!

 3. #3
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,762
  Dakort Ferdinand dhe te me falesh
  do e kem parasysh ne te ardhmen
  Faleminderit Gjithe te mirat
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  ALBSECURITY
  Anėtarėsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  37
  Postime
  958
  Je cune i nderuar Benseven11 ke respekte nga ana ime...

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 01-11-2012, 10:27
 2. Pėrkthime nga D.D.
  Nga Diabolis nė forumin Shkrimtarė tė huaj
  Pėrgjigje: 183
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 20:23
 3. Perkthime shqip online???
  Nga perkthyes nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2006, 10:22
 4. Perkthime - nga Fan Noli
  Nga Veshtrusja nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-07-2005, 02:44
 5. If nga Rudyard Kipling nė 6 pėrkthime
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-07-2003, 09:53

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •