Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,720

  cili eshte evropiani me i mire qe ka shkelur NBA

  Pershendetje te gjithe tifozeve te NBA
  Do deshiroja mendimin tuaj se cili eshte evropiani me i mire qe shkeli NBA
  Kujdes jo ai qe kishte emrin me te madh ne evrope e na fitoi 2 - 3 kupa, JO , por ai qe me lojen e talentin e tij fitoi apo fiton respektin e amerikaneve.

  Lista eshte e gjate me emra te njohur DIVAC, MARCHULONIS, SABONIS, PETROVIC, KUKOC , SREMF, RADJA dhe te sotshmit Stojakovic, Gasol.

  Vota shkon,tek super star-i i Dallas Mavericks,nder pese pikeshenuesit me te mire c'do vit,All-Star,thuajse c'do sezon,lojtari qe nje Gjermani mediokre e con i vetem ne eliten e Evropes. DIRK NOWITZKI 41

  Pas tij i paharruarri Drazhen Petrovic,i njohur ndryshe edhe si "Mozarti" i basketbollit............
  Ndryshuar pr her t fundit nga kolombi : 22-11-2005 m 19:00
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Pirro i Epirit
  Antarsuar
  23-12-2002
  Vendndodhja
  Scotland
  Postime
  37
  P me te voglin dyshim Drazhan Petrovich
  Liridashes

 3. #3
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Antarsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  39
  Postime
  1,700
  KUKOC PA DYSHIM

 4. #4
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  41
  Postime
  266
  ja keni fut kot


  Dirk Nowitzki

 5. #5
  raku
  i/e ftuar
  dirk nowitzki

 6. #6
  kill your idol Maska e Pedro
  Antarsuar
  15-01-2003
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  410
  dirk nowitzki
  Lista nr5

  6 kanatjere
  6 mbathje
  6 shami

  prej kohesh ka vene studjuesit ne mendime,per arsye te mungeses totale te corapeve

 7. #7
  Gate 7 Maska e Noerti
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  40
  Postime
  213
  Pregat Stojakovic
  Ku sht besa aty sht dhe shpresa.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-07-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  21
  O KOlombi ja fute kot fare e di ti kur te them une.Per sivjet ishte nga lojtaret me ne forme ,kurse si histori me te madhe ne NBA,kane qene :ARUNAS MARCHULONIS& DRAZHAN PETROVIC.
  RED or DEAD

 9. #9
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Antarsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  40
  Postime
  2,573
  Nowitzki

  Kuko e kishim me Philadelphia por nuk luajti dhe aq mir. sht vetm pr ndonj tre-piksh por dhe pr ato duhet t jet i hapur mir. Pak i ngatht.
  Edi

 10. #10

 11. #11

  Antarsuar
  08-02-2003
  Postime
  1,792
  Nowitski ..... lojtaret me te mire europian per mua jan jugosllavet

 12. #12
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Antarsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  41
  Postime
  418
  Nowitzki...po ka ardh nje Darko Milicic sivjet qe thuhet se do dale me i miri dhe nga gjiftot
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 13. #13
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,720
  Postuar m par nga BlEdIi
  Nowitzki...po ka ardh nje Darko Milicic sivjet qe thuhet se do dale me i miri dhe nga gjiftot
  Bledo kam degjuar fjalet me te mira per te.E ke me ekipin tend te zemres Pistons.Ngelet qe talentin ta tregoje ne fushe.
  Me te mira vella.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 14. #14
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  38
  Postime
  1,376
  po ik se late na edhe ju njeri eshte basketbollist GASOL NR 4

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-10-2003
  Vendndodhja
  Klin/Kosov
  Mosha
  57
  Postime
  8
  sipas cilave kritere i vleresoni ju ?

 16. #16
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,720
  Sipas kritereve qe vleresohet nje basketbollist.

  Vjosa ver lavatricen dhe laj noje rrobe dhe lere Gasol te luaje me plerat e grizless.

  DIRK NOWITZKI vitet qe do vijne do tregojne akoma me shume per talentin e tij te madh.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 17. #17
  xumparja
  Antarsuar
  12-10-2002
  Vendndodhja
  SHBA
  Mosha
  38
  Postime
  570
  Sabonis dhe Kukoc!
  Per momentin, Peja dhe DIrk DIggler!
  Qetesi!
  Shoket lexojne!

 18. #18
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  38
  Postime
  1,376
  po ku ishte ai nowitzgi ne europjan?
  edhe ne NBA s pik bn cdo ndeshje
  gasoli eshte nje skuader vete tamam si maradona ne futboll

 19. #19
  i/e larguar Maska e Vjosa
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  38
  Postime
  1,376
  pas njeshit sigurisht GASOLIT eshte edhe TONY PARKER NJESH EDHE AI pastaj vjen PENTZA STOJAKOVIC KYRILEMKO pastaj ai plena NOWITZGI

 20. #20
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,720
  Shko grupo lexo ndonje liber si te gatuajme se po ngaterron kekun me byrekun.
  Nowitzki ishte pikshenuesi i gjashte ne NBA,dhe i vetmi qe mori pjese ne All Star Games.(mori dhe Stojakovic por nuk ishte i votuar nga populli zuri vendin e te demtuarit Chris Weber.
  Ndryshuar pr her t fundit nga kolombi : 22-11-2005 m 19:02
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Fatos Arapi
  Nga AsgjSikurDielli n forumin Shkrimtar shqiptar
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 12-10-2018, 12:55
 2. Forumi Mysliman: Presidenti Moisiu ka fyer ndjenjat tona
  Nga Davius n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 88
  Postimi i Fundit: 30-11-2005, 16:53
 3. Kristal i shkelur
  Nga Dreri n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-03-2003, 03:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •