Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 83
  1. #1
    *Forever* Maska e malli
    Anėtarėsuar
    24-09-2002
    Vendndodhja
    Antwerpen
    Postime
    668

    Unhappy Natyrale apo Silikone.

    Shume vajza te pakenaqura sepse kan lindur me nje gjoks jo te madh , zgjedhin nje operacion plastik (silikone) , ēfare mendoni ju vajza eshte nje ide e mire kjo? (natyrale apo silikone.)
    Jepni pergjigjen tuaj edhe ju djemte.

  2. #2
    S'ka nevoj te jete gjoksi i madh, mjafton te kete formen dhe fortesine mesatare per te luajtur rolin e tij ne mardhenjen seksuale; nese gjoksi eshte baras me derrasen atehere s'do ishte keq nje nderhyrje kirukgjike dhe te mbushet me silikon.

    PS Flas per shijen time, mos me bieni ne qafe per kete qe thash . (te merremi vesht qe tani.. lol)

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Calexico
    Anėtarėsuar
    11-05-2003
    Postime
    61
    i preferoj natyrale. por duhet tė jenė nė "nivel" ato se pastaj nuk dua as silikonė.

    jo qė jetoj pa to, po gjej njė grua tjetėr.

    shnet.

  4. #4
    *Forever* Maska e malli
    Anėtarėsuar
    24-09-2002
    Vendndodhja
    Antwerpen
    Postime
    668
    Shume pergjigje te sakta ēuna
    **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

  5. #5
    natyrale qe jane me te mira nuk ka diskutim,
    me silikone te japin nje bukuri artificiale por duhet patur kujdes se kam ndegjuar se mund te plasin duke (lozur) me to

  6. #6
    Moderatore
    Anėtarėsuar
    09-06-2002
    Postime
    1,812
    Gjoksi natyral eshte i bukur por pas lindjes se femijeve ai bie. Ky nivel varet nga geni. Gjiri ploteson nevojat e femijes me ushqim dhe gjate vitit te pare sasia e qumeshtit e rrit konsiderueshem masen e gjinjve. Per kete arsye, pasi shkeputet femija nga gjiri eshte normale qe zvogelohen permasat. Jo vetem kaq por qe gjate barres shfaqen smaliatura ne gjoks. Eshte mire te parandalohen me kremra ndihmese qe kompensojne elasticitetin
    e lekures. Me pas, ne kete gjendje, mund te perdoren maska apo kremra ndihmese por asnjehere nuk mund te pretendojme se do te marre trajten e mepareshme ne masen 100%. Operacioni plastik eshte nje zgjidhje por sido qe te jete, silikoni eshte trup i huaj ne organizem pavaresisht se eshte i adaptueshem.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mina : 15-05-2003 mė 08:53
    Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

  7. #7
    Perjashtuar Maska e shkodrane82
    Anėtarėsuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Sunshine State
    Postime
    1,750
    Edhe une jam pro e gjoksit natural,edhe sikur nje femer te mos kete gjoks shume ajo sdo te thote gje,pse duhet ta fuse vedin neper operacione qe fundi fundit sja vlen.
    Jam plotesisht dakort me mendimin e Stterolles qe thote masa ska edhe aq rendesi,sa ka bukuria e tij.
    Urime per temen Malli shume e vecante...

  8. #8
    *Forever* Maska e malli
    Anėtarėsuar
    24-09-2002
    Vendndodhja
    Antwerpen
    Postime
    668
    thanks motra
    **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

  9. #9
    in bocca al lupo Maska e Leila
    Anėtarėsuar
    25-04-2003
    Postime
    2,556
    Te isha djale, do i preferoja femrat me gjoks te vogel (jo derrase fare, por te vogel) por... *fundkurrizin* e dua te madh! LoL! <mendoj Jennifer Lopez>

    Seriozisht... une shoh shume femra qe jane A-cup apo B-cup dhe duan ta rrisin gjoksin me shume. Nga eksperienca ime, nuk me kane pelqyer kurre sepse gjithnje te rendon, dhe prej kesaj arsye flej me bark. Ku ti gjej une A-cup apo B-cup! Nuk rendojne dhe nuk te bezdisin. Me me shume se sa kaq, nuk mund te veshesh c'do lloj bluze qe do. Kur vesh nje T-shirt, dukem e shendoshe. Ne qofte se nuk je derrase fare, lere gjoksin sic eshte. Numri i tyre nuk te ben me shume apo me pak femer. Sa here qe shoh femrat e tjera me gjoks me te vogel, behem xheloze sepse i duket beli me elegant dhe i rrin gjoksi me... siper (jo deri te gjunjet) LoL! Ok... Ok... ndalova!

    Ky ishte opinioni & eksperienca ime.

    P.S.: Thone qe nuk ja vlen te kesh operacion. Une mendoj qe te gjithe i vejne vlera te ndryshme gjerave. Kur e ke, te duket jo shume e vleshme. Kur nuk e ke... te duket e domosdoshme! Disave i vlen, disave jo.
    trendafila manushaqe
    ne dyshek te zoterise tate
    me dhe besen e me ke
    dhe shega me s'me nxe

  10. #10
    Molle peme apo molle parafine?

  11. #11
    Programues Softueresh Maska e edspace
    Anėtarėsuar
    04-04-2002
    Vendndodhja
    Filadelfia, SHBA
    Postime
    2,573
    Si forum bukurie qė ėshtė duhet tė ketė disa ilustrime. Jam i sigurtė se do fillojnė tė marrin pjesė mė shume meshkuj po tė postoni disa shėmbuj.

    Merr njėēikė shėmbull nga Nuska qė e ndryshoi maskėn pėrnjėhere pėr tju pėrshtatur kėsaj teme.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mina : 17-05-2003 mė 06:38
    Edi

  12. #12
    ~NiGoTo~ Maska e Toreador
    Anėtarėsuar
    18-02-2003
    Vendndodhja
    Durres
    Postime
    192
    Une per menimin tim i preferoj femrat me gjoks natyral jo me silikon ta kete si ta kete te vogel ose te madh
    AOp Tek #Shqiperia

  13. #13
    I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
    Anėtarėsuar
    26-02-2003
    Vendndodhja
    E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
    Postime
    432
    Mjafton te jete natyral . Si i vogel dhe i madh ate i ka dhene natyra femres kur e ka te madh femra ankohet ,kur e ka te vogel prape ankohet prandaj te jete e kenaqer femra me ate qe i jep natyra dhe jam kundra silikonit.


    Dhe do te thoja per Stterolla sikur edhe derrase te ishte gjoksi i nje femre prape jam kundra .Nuk mund te perfytyroj nje gje te tille sikur do te puthja nje qeske me GJIZE dhe jo gjoks femre apo jo lal


    hajt shendet te gjitheve. Dhe femra mos u ngaterroni me silikone dhe budallalleqe te tjera se gjate operacioneve mund te hyne dhe mikrobe ne gjoks dhe mund te perhapen dhe semundje te tjera qe s'eshte mire ti shkruaj

    SHENDETI NE RRADHE TE PARE
    1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
    2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
    WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

  14. #14
    ... Maska e magjistari
    Anėtarėsuar
    02-10-2002
    Vendndodhja
    Marjikistan
    Postime
    62
    Un do e preferoja natural me selekon.
    Love is the answer, but while you’re waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.

  15. #15
    i/e larguar
    Anėtarėsuar
    23-04-2003
    Vendndodhja
    Grecee
    Postime
    14
    o magjistari o byrazer po thuaj tani se ste morem vesh NATYRAL apo SILIKON ???

  16. #16
    ... Maska e magjistari
    Anėtarėsuar
    02-10-2002
    Vendndodhja
    Marjikistan
    Postime
    62
    Natyrale me silikon me lale, akoma se more vesh ti?
    Love is the answer, but while you’re waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.

  17. #17
    *Forever* Maska e malli
    Anėtarėsuar
    24-09-2002
    Vendndodhja
    Antwerpen
    Postime
    668
    Mire e ke ti Magjo , do kombinojne shum bukur bashke
    **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

  18. #18
    ... Maska e magjistari
    Anėtarėsuar
    02-10-2002
    Vendndodhja
    Marjikistan
    Postime
    62
    Kombinimi me i hatashem qe mund te ndodh ne natyre eshte ai.
    Love is the answer, but while you’re waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.

  19. #19
    . Maska e elda
    Anėtarėsuar
    02-05-2002
    Vendndodhja
    turqi
    Postime
    569
    Silikoneve i ka dale moda.

  20. #20
    dr.j Maska e james l.
    Anėtarėsuar
    27-03-2003
    Vendndodhja
    Athens
    Postime
    122
    padiskutim natyral.
    sa do te doja te ishe nje pike loti
    te lindja ne syte e tu..
    te jetoja ne faqen tende.. &
    te vdisja ne buzet e tua..

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. U hartua platforma e Shqipėrisė natyrale
    Nga lepurush nė forumin Ēėshtja kombėtare
    Pėrgjigje: 42
    Postimi i Fundit: 07-04-2012, 18:49
  2. Pėrgjigje: 40
    Postimi i Fundit: 18-05-2010, 14:07
  3. Diqka natyrale pėr fėtyrė
    Nga auLoN. nė forumin Mjeku pėr ju
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 17-06-2009, 14:06
  4. Disa foto natyrale, ne nje periferi te Italise, (TAGLIACOZZO).
    Nga [LoTi] nė forumin Albumi fotografik
    Pėrgjigje: 37
    Postimi i Fundit: 02-04-2009, 08:01
  5. Si mund t'i rrisim flokėt me produkte natyrale ?
    Nga DEA27 nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 31-03-2009, 14:52

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •