Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #1

  Mendime te astit

  N pritje

  Errsir
  Qetsi
  Dgjoj kngn e zogjve,
  makinat q kalojn m shqetsojn tmerrsisht,
  ndrsa rrahjet e zemrs shtohen,
  mezi marr frym,
  duket sikur gjithshka ka pushuar,
  vet jeta rreth meje
  ndalon,
  prgjon,
  dhe pret bashk me mua.
  Presim pr ty.
  Mijra mendime
  vegime
  ndrra t vogla pa kuptim
  aste t prjetuara dhe fantazie
  vrshojn n trurin tim
  ndrsa pres..
  dhe shpresat e mia gjithashtu
  por ti nuk do t kthehesh kurr m.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Enush
  Antarsuar
  02-06-2009
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  41
  Sa mire do te ishte, sikur te mos kisha nevoje te flisja, per t'ju bere te kuptoja cfare ndieja...!
  Injoranca eshte me e poshter se poshtersia...

 3. Anetart m posht kan falenderuar Enush pr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Enush
  Antarsuar
  02-06-2009
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  41
  Si mund te mbys me duart e mia nje pjese te shpirtit tim?!!! siiii?
  Injoranca eshte me e poshter se poshtersia...

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Dhe telashet s'kane te sosur......................
  Feelings change - memories don't.

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Xingaro
  Antarsuar
  14-06-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  641
  Come disse cicciolina...enete duro!!!
  Quanta vita hai contaggiato,quanta vita bruccerai...!

 7. #6
  Ju keni fituar 1 pik Maska e naqeta
  Antarsuar
  05-10-2007
  Vendndodhja
  Ne toke !
  Postime
  439
  Per te qene vetvetja ,pagoj nje takse te madhe.
  A don, e s'din, a din e s'don !

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e mali2
  Antarsuar
  12-02-2008
  Postime
  90

  Mendime te castit...

  Po mendoj ......
  Kot mendoj, nuk po degjohet thirrja e heshtur e imja, edhe pse dikush e degjon thell!
  E ju mendime te castit pushoni e mos me mundoni
  ndoshta nje dite prap do te vish tek Ti... tek Ti mendimi im.
  M kujto...kur heshtja sht heshtje...dhe ulerima dashuri!

 9. #8
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Antarsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Po mendoj cfar po mendon ajo,kur degjoi mendimin e nje tjetre!
  Tjetra: ti ulesh gjithmone me femra te bukura ne tavoline???
  Une:e ke fjalen per njeren se nuk shikoj te tjera bukuroshe aty ku une ulem.
  Reagimi i asaj: nje buzeqeshje e pa menduar........

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e hajla
  Antarsuar
  08-06-2003
  Postime
  1,553
  Per nje qaste shetita boten,(dhe prap u ktheva tek qasti i ores se ndaluar)
  (Ai me nuk me ndegjon)
  Por,por gjithemon jeto ne mua(f)

  fli i qet.(shoku im)-peace

  http://images.pictureshunt.com/pics/...uote-2206.jpeg

  Hajla,
  Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

 11. #10
  rilntě ΅ λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Antarsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,579
  Po mendoja... duhe ecer neper trotuaret e mbushur me njeres, po mendoja po shpresoja te dalloja mes tyre nje fytyre te veante, nje fytyre qe me fal buzeqeshjen ne do kohe, por me kot, ajo fytyre eshte ndryshuar, eshte tjetersuar, eshte venitur neper ato trotuare saqe une tashme nuk mundem ta dalloj. Sa shpejt iken koha e sa shpejt njerezit ndryshojne.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 12. Anetart m posht kan falenderuar [Perla] pr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 13. #11
  Happy Maska e milanistja_el
  Antarsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,065
  Mendoj qe ne keto momente ndihem e plotesuar, e qete shpirterisht, e lumtur dhe e rrethuar nga dashuria. Do te doja qe ky moment te zgjaste perjetesisht.
  Mos ua bej te tjereve 'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 14. #12
  ......qe ndonjehere, heshtja s'eshte aspak e embel.
  Happiness Is A Choice

 15. #13
  i/e regjistruar Maska e -Zana-
  Antarsuar
  10-09-2014
  Postime
  165

  Pr: Mendime te astit


 16. #14
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Mendime te astit

  Nuk jam raciste por hispaniket me jane neveritur. Shumica njerez low-life, te paedukuar, parazit, jotolerant, dhe problematik. Njerez qe e bejne qimen tra vetem qe te perfitojne ndonje lek. Nuk shikojne kurre gabim te vetja.grrrrr
  Ndryshuar pr her t fundit nga mia@ : 15-09-2014 m 18:09
  Feelings change - memories don't.

 17. Anetart m posht kan falenderuar mia@ pr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 18. #15
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,380

  Pr: Mendime te astit

  ca na flihet xhum...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #16
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095

  Pr: Mendime te astit

  .......................
  Ndryshuar pr her t fundit nga broken_smile : 15-09-2014 m 20:13 Arsyeja: Ngaterrova teme...

 20. #17
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,753

  Pr: Mendime te astit

  Sonte e dua nj shok afr vetes.
  Nj q nuk t gjykon.
  Nj q nuk t bombardon me nj milion pyetje.
  Nj q, pr hatrin tim, do t dehej vetm me aromn e mrzis sime.
  Nj, t cilit pa frik mund t'ia hap zemrn dhe t'ia tregoj t gjitha.
  A ka m shok t till?
  Tregom!
  M duhet vetm nj.
  (xxxx)
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 21. #18
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

  Pr: Mendime te astit

  Citim Postuar m par nga e panjohura Lexo Postimin
  Sonte e dua nj shok afr vetes.
  Nj q nuk t gjykon.
  Nj q nuk t bombardon me nj milion pyetje.
  Nj q, pr hatrin tim, do t dehej vetm me aromn e mrzis sime.
  Nj, t cilit pa frik mund t'ia hap zemrn dhe t'ia tregoj t gjitha.
  A ka m shok t till?
  Tregom!
  M duhet vetm nj.
  (xxxx)
  ......Seli djali i axhes tim mendoj se i ploteson keto kushte,

 22. Anetart m posht kan falenderuar prishtina75 pr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 23. #19
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689

  Pr: Mendime te astit

  Moti nuk ju pasna lexuar hahahah.

 24. #20
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,704
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Mendime te astit

  Natyra e ujkut eshte te jetoj i vetem, nuk i trembet syri, nuk ka besim gjekundi pervec vetes se tij, nuk zbutet asnjehere dhe nuk ka meshire.
  Prandaj mua me pelqen Ujku!
  Ndryshuar pr her t fundit nga Neteorm : 12-01-2021 m 13:07

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Mendime mbi Kreshmet
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 02-03-2021, 07:42
 2. Mendime T Trazuara
  Nga Dr. Leone n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 18:50
 3. Mendime rrethrrotulluese nga Tos Lubonja
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 06:47
 4. Kam rene ne mendime...
  Nga Shpirta n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-07-2005, 15:52
 5. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-11-2004, 04:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •