Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 20
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2002
  Mosha
  39
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Mendime te ēastit

  Nė pritje

  Errėsirė
  Qetėsi
  Dėgjoj kėngėn e zogjve,
  makinat qė kalojnė mė shqetėsojnė tmerrėsisht,
  ndėrsa rrahjet e zemrės shtohen,
  mezi marr frymė,
  duket sikur gjithshka ka pushuar,
  vetė jeta rreth meje
  ndalon,
  pėrgjon,
  dhe pret bashkė me mua.
  Presim pėr ty.
  Mijėra mendime
  vegime
  ėndrra tė vogla pa kuptim
  ēaste tė pėrjetuara dhe fantazie
  vėrshojnė nė trurin tim
  ndėrsa pres..
  dhe shpresat e mia gjithashtu
  por ti nuk do tė kthehesh kurrė mė.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Enush
  Anėtarėsuar
  02-06-2009
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Sa mire do te ishte, sikur te mos kisha nevoje te flisja, per t'ju bere te kuptoja cfare ndieja...!
  Injoranca eshte me e poshter se poshtersia...

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Enush pėr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Enush
  Anėtarėsuar
  02-06-2009
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Si mund te mbys me duart e mia nje pjese te shpirtit tim?!!! siiii?
  Injoranca eshte me e poshter se poshtersia...

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Dhe telashet s'kane te sosur......................
  Feelings change - memories don't.

 6. #5
  i/e regjistruar Maska e Xingaro
  Anėtarėsuar
  14-06-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  641
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Come disse cicciolina...enete duro!!!
  Quanta vita hai contaggiato,quanta vita bruccerai...!

 7. #6
  Ju keni fituar 1 pik Maska e naqeta
  Anėtarėsuar
  05-10-2007
  Vendndodhja
  Ne toke !
  Postime
  439
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Per te qene vetvetja ,pagoj nje takse te madhe.
  A don, e s'din, a din e s'don !

 8. #7
  i/e regjistruar Maska e mali2
  Anėtarėsuar
  12-02-2008
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Mendime te castit...

  Po mendoj ......
  Kot mendoj, nuk po degjohet thirrja e heshtur e imja, edhe pse dikush e degjon thell!
  E ju mendime te castit pushoni e mos me mundoni
  ndoshta nje dite prap do te vish tek Ti... tek Ti mendimi im.
  Mė kujto...kur heshtja ėshtė heshtje...dhe ulerima dashuri!

 9. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Po mendoj cfar po mendon ajo,kur degjoi mendimin e nje tjetre!
  Tjetra: ti ulesh gjithmone me femra te bukura ne tavoline???
  Une:e ke fjalen per njeren se nuk shikoj te tjera bukuroshe aty ku une ulem.
  Reagimi i asaj: nje buzeqeshje e pa menduar........

 10. #9
  i/e regjistruar Maska e hajla
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  1,553
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Per nje qaste shetita boten,(dhe prap u ktheva tek qasti i ores se ndaluar)
  (Ai me nuk me ndegjon)
  Por,por gjithemon jeto ne mua(f)

  fli i qet.(shoku im)-peace

  http://images.pictureshunt.com/pics/...uote-2206.jpeg

  Hajla,
  Ju qe sollet lirin,(flini te qet)Ju trasuat udhen e pavarsise...per te gjithe LAVDIIIIIII

 11. #10
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Po mendoja... duhe ecer neper trotuaret e mbushur me njeres, po mendoja po shpresoja te dalloja mes tyre nje fytyre te veēante, nje fytyre qe me fal buzeqeshjen ne ēdo kohe, por me kot, ajo fytyre eshte ndryshuar, eshte tjetersuar, eshte venitur neper ato trotuare saqe une tashme nuk mundem ta dalloj. Sa shpejt iken koha e sa shpejt njerezit ndryshojne.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [Perla] pėr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 13. #11
  Happy Maska e milanistja_el
  Anėtarėsuar
  22-09-2006
  Vendndodhja
  ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
  Postime
  2,066
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mendoj qe ne keto momente ndihem e plotesuar, e qete shpirterisht, e lumtur dhe e rrethuar nga dashuria. Do te doja qe ky moment te zgjaste perjetesisht.
  Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

 14. #12
  i/e regjistruar Maska e AnastasiaA
  Anėtarėsuar
  05-10-2012
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ......qe ndonjehere, heshtja s'eshte aspak e embel.
  Happiness Is A Choice

 15. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-09-2014
  Postime
  165
  Faleminderit
  50
  25 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Mendime te ēastit


 16. #14
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  Nuk jam raciste por hispaniket me jane neveritur. Shumica njerez low-life, te paedukuar, parazit, jotolerant, dhe problematik. Njerez qe e bejne qimen tra vetem qe te perfitojne ndonje lek. Nuk shikojne kurre gabim te vetja.grrrrr
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 15-09-2014 mė 19:09
  Feelings change - memories don't.

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar mia@ pėr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 18. #15
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  ca na flihet xhum...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #16
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  .......................
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga broken_smile : 15-09-2014 mė 21:13 Arsyeja: Ngaterrova teme...

 20. #17
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  Sonte e dua njė shok afėr vetes.
  Njė qė nuk tė gjykon.
  Njė qė nuk tė bombardon me njė milion pyetje.
  Njė qė, pėr hatrin tim, do tė dehej vetėm me aromėn e mėrzisė sime.
  Njė, tė cilit pa frikė mund t'ia hap zemrėn dhe t'ia tregoj tė gjitha.
  A ka mė shokė tė tillė?
  Tregomė!
  Mė duhet vetėm njė.
  (xxxx)
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 21. #18
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Sonte e dua njė shok afėr vetes.
  Njė qė nuk tė gjykon.
  Njė qė nuk tė bombardon me njė milion pyetje.
  Njė qė, pėr hatrin tim, do tė dehej vetėm me aromėn e mėrzisė sime.
  Njė, tė cilit pa frikė mund t'ia hap zemrėn dhe t'ia tregoj tė gjitha.
  A ka mė shokė tė tillė?
  Tregomė!
  Mė duhet vetėm njė.
  (xxxx)
  ......Seli djali i axhes tim mendoj se i ploteson keto kushte,

 22. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar prishtina75 pėr postimin:

  Nete (12-11-2014)

 23. #19
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  Moti nuk ju pasna lexuar hahahah.

 24. #20
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,244
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Mendime te ēastit

  Natyra e ujkut.jeton i vetem,nuk i trembet syri,nuk ka besim gjekundi pervec vetes se tij,nuk zbutet asnjehere dhe nuk ka meshire.Prandaj mua me pelqen Ujku!
  Silence is golden.

Tema tė Ngjashme

 1. Mendime Tė Trazuara
  Nga Dr. Leone nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 18:50
 2. Mendime mbi Kreshmet
  Nga NoName nė forumin Komuniteti katolik
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-03-2006, 05:42
 3. Mendime rrethrrotulluese nga Tos Lubonja
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 06:47
 4. Kam rene ne mendime...
  Nga Shpirta nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-07-2005, 16:52
 5. Mendime rreth zgjidhjes se ceshtjes afatgjate te liderave shqiptare!
  Nga saimiri-uk nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-11-2004, 04:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •