Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 23 prej 23
 1. #21
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,862
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Mendime te astit

  If the grass looks greener on the other side…Stop staring. Stop comparing.
  Stop complaining and start watering the grass you’re standing on.

  Nse bari duket m jeshil n ann tjetr... Mos ja ngul syt. Mos bj krahasime.
  Mos u anko por fillo t ujitsh barin q ke ti. (Huazuar)

  Skedart e Bashkngjitur 175466

 2. #22
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,862
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Mendime te astit

  Shoku Neteorm, tu shtofshin deshirat qe enderron.

  Emri: keep-calm-and-it's-my-birthday-600-800-black-white.jpg

Shikime: 29

Madhsia: 21.5 KB

 3. #23
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,862
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Mendime te astit

  Disa njerez ngaterrohen dhe behen lemsh. Shpesh gjate dites transferohemi nga virtualiteti ne realitet dhe asnjeri prej nesh nuk duket te jete cmendur zyrtarisht!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Mendime mbi Kreshmet
  Nga NoName n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 02-03-2021, 07:42
 2. Mendime T Trazuara
  Nga Dr. Leone n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2009, 18:50
 3. Mendime rrethrrotulluese nga Tos Lubonja
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 06:47
 4. Kam rene ne mendime...
  Nga Shpirta n forumin Ditari i meditimeve
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-07-2005, 15:52
 5. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-11-2004, 04:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •