Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  ketu Maska e Redi
  Anėtarėsuar
  29-03-2002
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Post Buletini javor nga Forumi Shqiptar

  Buletini Javor nga Forumi Shqiptar
  ---------------------------------------------------------------------------
  Data e sotme eshte: 12-05-2003. Ky buletin reflekton te rejat qe prej dates 05-05-2003.
  ---------------------------------------------------------------------------

  Forumi Shqiptar: http://www.forumishqiptar.com/

  }---------------------------------------------------------------------------
  TEMAT E REJA
  ---------------------------------------------------------------------------

  Temat me te reja

  Titulli: "SHBA, Evropa e vjeter dhe Shqiperia" (postuar 12-05-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17393

  Titulli: "Ceshtja e prones dhe ndikimi ne politikat shoviniste greke" (postuar 12-05-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17392

  Titulli: "Nano, turi i mashtrimeve" (postuar 12-05-2003 nga lulja9)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17391

  Titulli: "a mund te me ndihmoj njeri" (postuar 12-05-2003 nga Ricky^al)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17389

  Titulli: "Orgazma Femerore- Kremi I Kenaqesise" (postuar 12-05-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17384

  Titulli: "pytje per 2 kengetare" (postuar 12-05-2003 nga DaNgErOuS)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17383

  Titulli: "Skandali Rama -"2K" fituese pa kritere ne tendera." (postuar 12-05-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17382

  Titulli: "Nese do te munde ta nderronit shtetin e huaj ku jeni me ke dhe pse do e benit?" (postuar 12-05-2003 nga [0]ujku_[0])
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17377

  Titulli: "Koha dhe njeriu" (postuar 12-05-2003 nga Albo)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17375

  Titulli: "Per Ne e kam fjalen!" (postuar 12-05-2003 nga tekla/mrapsht)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17374

  Titulli: "Himara" (postuar 12-05-2003 nga shendelli)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17367

  Titulli: "Presheva" (postuar 12-05-2003 nga shendelli)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17365

  Titulli: "si perfundon" (postuar 12-05-2003 nga hiedi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17364

  Titulli: "Shqiperia, besimi i nje fillimi te ri" (postuar 12-05-2003 nga Enri)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17363

  Titulli: "Tė Njohim Njėri Tjetrin" (postuar 12-05-2003 nga DIDIBE)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17361

  Titulli: "Jeyda" (postuar 12-05-2003 nga Jeyda)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17358

  Titulli: ": Autoritetet shtetėrore greke vazhdojnė tė nėpėrkėmbin tė drejtat e emigrantėve" (postuar 12-05-2003 nga ALBA_MAUSI)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17355

  Titulli: "Gervishtjet e nje kohe te marre." (postuar 12-05-2003 nga Jonian)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17352

  Titulli: "Endrren qe s'e pata kurre..." (postuar 11-05-2003 nga Kuqalashja)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17347

  Titulli: "Alma Bektashi" (postuar 11-05-2003 nga Dita)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17344

  Titulli: "Ferma e kafsheve - George Orwell" (postuar 11-05-2003 nga Dita)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17343

  Titulli: "Ilirėt? Ah, kėta ngatėrrestarė!" (postuar 11-05-2003 nga peadix)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17339

  Titulli: "Dicka per kete forum" (postuar 11-05-2003 nga Redi)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17338

  Titulli: "Po afrojne ndeshjet me Irlanden dhe Zvicren." (postuar 11-05-2003 nga I bukri dheut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17336

  Titulli: "Foto te Fotomodeles Ingrid Gjonit" (postuar 11-05-2003 nga Arb)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17334

  Titulli: "Poezi humoristike" (postuar 11-05-2003 nga harry)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17332

  Titulli: "Problemi i shqiptareve eshte Nacionalizmi i ē'mendur!" (postuar 11-05-2003 nga ReBeL)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17331

  Titulli: "Si mund te veje nje maske dhe une?" (postuar 11-05-2003 nga I bukri dheut)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17328

  Titulli: "Tung" (postuar 11-05-2003 nga metallika)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17319

  Titulli: "Nje Shkodran me shume." (postuar 11-05-2003 nga luton_boy_uk)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17316

  Titulli: "Ekipi amerikan do tė ndėrpresė kėrkimin pėr armė" (postuar 11-05-2003 nga Beqari002)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17315

  Titulli: "Prej 4 vitesh kosovari kėrkon babanė e humbur" (postuar 11-05-2003 nga Beqari002)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17314

  Titulli: "KOSOVA: Kurre me pjese e Serbise." (postuar 11-05-2003 nga Iceberg)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17311

  Titulli: "Vetefilmohet ne prostitucion"i dhuron "11 vjet burg tutorit" (postuar 11-05-2003 nga Shijaksi-London)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17310

  Titulli: "cover arts pėr disa kėngė" (postuar 11-05-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17305

  Titulli: "Deep Impact Mission...." (postuar 11-05-2003 nga Nickmaster)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17304

  Titulli: "keshtu e provuan komunizmin, pa mendua fare..." (postuar 10-05-2003 nga illiriani)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17300

  Titulli: "ja dhe ca barsaleta nga tironsi per qef" (postuar 10-05-2003 nga tironsi per qef)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17298

  Titulli: "Ylli Im" (postuar 10-05-2003 nga shigjeta)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17297

  Titulli: "Projekt pėr njė ristaurim ndėrtese" (postuar 10-05-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17295

  Titulli: "Albumi im: - Avantare" (postuar 10-05-2003 nga StterollA)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17294

  Titulli: "Erdha dhe une me se fundi!!!" (postuar 10-05-2003 nga korca_gurl)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17293

  Titulli: "Shakira" (postuar 10-05-2003 nga Goc^e_mir)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17291

  Titulli: "Greqi, dėbohet kreu i emigrantėve shqiptarė" (postuar 10-05-2003 nga drini_nė_L.A.)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17288

  Titulli: "Pėrshendetje pėr shqiptarėt ne Azi" (postuar 10-05-2003 nga StterollA)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17286

  Titulli: "Tradhtim Dashurie" (postuar 10-05-2003 nga harry)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17281

  Titulli: "Foto te futbollisteve shqiptare ne Evrope" (postuar 10-05-2003 nga Plaku_i_urte)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17280

  Titulli: "Perballja me ty..." (postuar 10-05-2003 nga Mina)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17279

  Titulli: "Kurreshtje" (postuar 10-05-2003 nga archangel_dz)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17277

  Titulli: "Personal organizer" (postuar 10-05-2003 nga K19)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17270

  Titulli: "Hashim Thaēi i ofron “Kthimit” biseda nė nivelin mė tė lartė" (postuar 10-05-2003 nga mani)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17266

  Titulli: "Bota virtuale dhe miqėsitė konkrete" (postuar 10-05-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17264

  Titulli: "Shqiptarėt e Beogradit mes Serbisė dhe Kosovės" (postuar 10-05-2003 nga Brari)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17263

  Titulli: "Kam nje problem" (postuar 10-05-2003 nga euzfor)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17262

  Titulli: "Cili qytet ne Angli eshte me i pershtatshem per shqiptaret dhe pse"??" (postuar 10-05-2003 nga lagjia-5)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17261

  Titulli: "Lepuri trim!!!!!!!!" (postuar 10-05-2003 nga notle)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17260

  Titulli: "Leke Dukagjini" (postuar 10-05-2003 nga shendelli)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17259

  Titulli: "startupdisc" (postuar 10-05-2003 nga dave)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17253

  Titulli: "format problems" (postuar 10-05-2003 nga dave)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17252

  Titulli: "Ikin nga burgu i Wintetures - Zvicerr per Oxhaku" (postuar 10-05-2003 nga Studenti_blu)
  o http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17251

  ---------------------------------------------------------------------------
  SONDAZHET E FUNDIT
  ---------------------------------------------------------------------------

  Sondazh: SI TI HAKMERRET TRADHĖTI
  o 'ME TRADHĖTI' (0 vota)
  o 'ME MIRĖSI' (3 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17361

  Sondazh: Ku respektohen me shume shqiptaret?
  o 'Itali' (1 vota)
  o 'Greqi' (0 vota)
  o 'Usa' (6 vota)
  o 'Turqi' (3 vota)
  o 'Angli' (0 vota)
  o 'Kanada' (0 vota)
  o 'Belgjike' (1 vota)
  o 'France' (0 vota)
  o 'Australi' (0 vota)
  o 'Rumani' (0 vota)
  o 'Bullgari' (0 vota)
  o 'Arabi' (0 vota)
  o 'Egjipt' (1 vota)
  o 'Kine' (0 vota)
  o 'Rusi' (1 vota)
  o 'Japoni' (0 vota)
  o 'Gjermani' (1 vota)
  o 'Zvicer' (0 vota)
  o 'Spanje' (0 vota)
  o 'Hollande' (0 vota)
  o 'Poloni' (0 vota)
  o 'Ēeki' (0 vota)
  o 'Hungari' (0 vota)
  o 'Bosnie' (0 vota)
  o 'Slloveni' (0 vota)
  o 'Kroaci' (0 vota)
  o 'Kube' (1 vota)
  o 'Vendet Nordike' (1 vota)
  o 'Maqedoni' (0 vota)
  o 'Diku tjeter' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17197

  Sondazh: Kush do fitoje?
  o 'Fiton Irlanda' (0 vota)
  o 'Barazim' (1 vota)
  o 'Fiton Shqiperia' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=17000

  Sondazh: Ne C'nivele Eshte Muzika Shqiptare?
  o 'Shume mire' (7 vota)
  o 'Mire' (4 vota)
  o 'Jo keq' (0 vota)
  o 'Dobet' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16973

  Sondazh: A do lidheshit me ish-dashurin/en e shokut/shoqes tuaj te ngushte?
  o 'Po, interesi im eshte mbi interesin e shokut' (1 vota)
  o 'Jo, s'ma lejon ndergjegjja' (10 vota)
  o 'Me ka ndodhur mua dhe s'me pelqeu se si u ndjeva.' (4 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16951

  Sondazh: Cilet jan me shqiptar???
  o 'Muslimanet ?' (3 vota)
  o 'Krishteret ?' (2 vota)
  o 'Ortodokset ?' (2 vota)
  o 'Te tjeret ??' (2 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16926

  Sondazh: Mosha me E Bukur
  o '0-20' (7 vota)
  o '+20' (9 vota)
  o '+40' (0 vota)
  o '+50' (0 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16740

  Sondazh: Lidhja e internetit
  o 'Me mire me kontrate te parapaguar' (1 vota)
  o 'Me mire pa kontrate dhe te paguash vetem telefonin' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16600

  Sondazh: A eshte e vertete, nqs po ose jo pse
  o 'Po' (4 vota)
  o 'Jo' (0 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16593

  Sondazh: Cila dite eshte dita e mbare per ju?
  o 'e hena' (0 vota)
  o 'e marta' (0 vota)
  o 'e merkura' (0 vota)
  o 'e enjtja' (0 vota)
  o 'e premtja' (4 vota)
  o 'e shuna' (0 vota)
  o 'e djela' (0 vota)
  o 'asnjera,te gjitha njesoj jan' (1 vota)
  Lexo: http://www.forumishqiptar.com/showth...threadid=16517


  ---------------------------------------------------------------------------
  DITELINDJET E JAVES QE VJEN:
  Qe te vizitoni kalendarin klikoni me poshte:
  http://www.forumishqiptar.com/calendar.php
  ---------------------------------------------------------------------------

  12 05:
  o briiigi - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=45

  12 05:
  o E.Xh (27) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=270

  12 05:
  o zarathustra (18) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1352

  12 05:
  o Danny1976 (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6068

  12 05:
  o bjanku (37) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2376

  12 05:
  o FILIZ (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4266

  12 05:
  o ILIRJANI (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4744

  12 05:
  o Ben_uk - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5064

  12 05:
  o daniel (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5558

  12 05:
  o Ballokumja - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6056

  12 05:
  o DeNgeR_BOY (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6552

  12 05:
  o shkodrane - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6735

  12 05:
  o gisela (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7695

  12 05:
  o ILIR PLLANA (28) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7932

  13 05:
  o ELIO (25) - http://www.forumishqiptar.com/member...info&userid=50

  13 05:
  o DENI (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=691

  13 05:
  o Prototype (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=653

  13 05:
  o ALBA_MAUSI - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=886

  13 05:
  o bejto (31) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1290

  13 05:
  o marinI (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=1724

  13 05:
  o Blue_Angel (17) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2392

  13 05:
  o Steve (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2987

  13 05:
  o Tazmania (20) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3303

  13 05:
  o antonios (24) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=3524

  13 05:
  o fatmiri (25) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4011

  13 05:
  o ARJANA²°°³ (19) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4776

  13 05:
  o TANI_23_VL (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=5092

  13 05:
  o sopot (35) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6670

  13 05:
  o dr74 (29) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6764

  13 05:
  o Silva Dr (22) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6854

  13 05:
  o LepUruShe (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6928
  o LePuLuShe (21) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=6929

  13 05:
  o JUST_YOU (23) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7161

  13 05:
  o Kinky69 - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7228

  13 05:
  o TONIVOLOTI (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7966
  o TONI@VOLOTI.COM (26) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7978

  13 05:
  o tontovolo - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=7992

  14 05:
  o ardian preci - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=4450
  o Nino Rota - http://www.forumishqiptar.com/member...nfo&userid=778

  14 05:
  o shuaib1 (33) - http://www.forumishqiptar.com/member...fo&userid=2567


  ---------------------------------------------------------------------------
  STATISTIKAT:
  Kemi patur keto aktivitete qe prej dates 05-05-2003
  ---------------------------------------------------------------------------

  o 134 Anetare te rinj
  o 188 Tema te reja
  o 3,338 Postime te reja
  o 4 Sondazhe te reja 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Redi pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 3. #2
  AwP Equipiment Maska e NoWay4u
  Anėtarėsuar
  03-09-2004
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  bukur albo ka statistika ky vbulletin

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar NoWay4u pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 5. #3
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Mund te me thot ndoj njeri se si mund te bej edhe un kete te me vin Buletini javor ne email?
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Nice_Boy pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 7. #4
  i/e larguar Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  35
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ishte teper interesante

 8. #5
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  O Njerzim A Me Tregon Ndoj Njeri Si Ta Boj Te Me Vjen Edhe Mua Ne Mail?
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Nice_Boy pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 10. #6
  i/e larguar Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  35
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Te njejten problem kam edhe un
  me perpara me vinte buletini javor i forumit Shqiotar
  c'do jave por tani nuk po me vjen me qekur bene ndryshime
  me servisin e ri. Deshiroj qe te me vije perseri buletini me thoni
  nqs me duhet te ndryshoj ndonje gje

 11. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar llokumja pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 12. #7
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  32
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  o 134 Anetare te rinj
  sa kalon koha aq me shum antare shtohen
  vertet interesant perparimi i kti forumi kaq te madh..


  LeNNoN !
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar LeNNoN pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 14. #8
  ~*SoMeOne's LiL SuGar*~ Maska e sweet_babe
  Anėtarėsuar
  09-08-2004
  Vendndodhja
  ~*Ne endrrat e Mia dhe te Tuat...*~
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Citim Postuar mė parė nga LeNNoN
  o 134 Anetare te rinj
  sa kalon koha aq me shum antare shtohen
  vertet interesant perparimi i kti forumi kaq te madh..


  LeNNoN !

  vertete shume anetare te ri vijne po ne te vjetrit shkruajme aman e aktivizohemi ne tema me shume
  ~* After the baby talk the Gu Gu Ga Ga, you ask me can you be my Bi Ej Bi Y*~

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sweet_babe pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 16. #9
  i/e larguar Maska e llokumja
  Anėtarėsuar
  17-07-2003
  Vendndodhja
  Underneath_your_cloths
  Mosha
  35
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  te drete ke ne forum sa po vjen e me shume po shtohen
  anteret e tij por un uk jam nje antare e re ne kete forum
  edhe mua me perpara me viente jave per jave Buletini javor
  por tani k 1 vit qenuk me vjen me as vete nuk e di perse
  a mund te na ndihmoj ndonjeri per kete ????

 17. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar llokumja pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 18. #10
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Me duket qe eshte ndaluar Buletini Javor qe na vinte ne vitet 2003..
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Nice_Boy pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 20. #11
  Copyright Maska e tonny2
  Anėtarėsuar
  21-01-2008
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  anetaret e rinj vijne dhe ikun . por shifet qe stafi i forumit din ti mbaje brenda forumit , shumllojshmeria e temave dhe moderimi i moderuar i stafit te forumit rriti cdo dite numrin e anetareve ne kete forum . une jam anetari i ri ne kete forum dhe po e pelqen shumllojshmeria e temave .moderimi i moderuar rrit numrin e anetareve
  Don"t believe the truth

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tonny2 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 22. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,457
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  Aiii sa teme e vjeter. Rrofte buletini javor

 23. 2 antarėt mė poshtė falenderuan IslamInfo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),Vinjol (29-01-2016)

 24. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-02-2010
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  nje teme per te drejten e krahasuar civile

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar p.peposhi pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

Tema tė Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 3. Shteti grek, ky armik i kombit shqiptar
  Nga ~Geri~ nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-04-2005, 07:33
 4. Buletini javor nga Forumi Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-06-2003, 19:20
 5. Buletini javor nga Forumi Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Na bashkoi Albasoul
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-08-2002, 15:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •