Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 49
 1. #1
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Nese do te munde ta nderronit shtetin e huaj ku jeni me ke dhe pse do e benit?

  Hi all jam ujku_ dhe jam studente ne torino edhe pse nuk eshte keq ketu nese do te munde ta nderroja do te zgjidhja me siguri londren qe gjithmone e kam pase enderr jo per gje po per mua eshte qytet fantastik doja te dija se kush jane preferencat tuaja dhe nese . Dhe nese gabohem apo jo per londren ?

 2. #2
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un kam pasur gjithmon fiksim Spanjen..s'e nderroj me asnje vend tjeter, mgjth shkollen dua t'a bej ne Itali
  Te dua se s'te urrej dot......

 3. #3
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flava po me sa di une per te qene je ne rumani me duket se do te bredhesh tere europen flava hallall kjo po qe eshte zgjidhje

 4. #4
  Perjashtuar nga Mod. Maska e krize03
  Anėtarėsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  England
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o ujko londra o kot po rri ne torino se je mire....!
  Une do e nderroja kte kujom me New York me 2 duar.
  po ca ti bojm kur u nda kshu na ra.
  rispect nga kriza

 5. #5
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ore mos e shaj kot mbase te eshte merzitur ty mer se nuk eshte kot londra jo..

 6. #6
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un per te qene jam ne Rumani, (ajo dihet, e kam shenuar edhe te vendndodhja)por vendi i endrrave te mia eshte Spanja!!! Dmth Rumanine e nderroja me Spanjen dhe Italine, po te me jepej rasti Po Torino si eshte?? (kot per kurjozitet)
  Te dua se s'te urrej dot......

 7. #7
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime
  Pa asnje hezitim me SHBA-ne!
  Arsyet jane nga me te ndryshmet, por do te veēoja nder te tjera
  taksat teper(tmerresisht) te larta (psh, ne nje rroge 3000€ bruto,
  te ngelen veēse 1500€)
  sistemi social qe inkurajon dembelet (te cilet paguhen nga taksat e atyre qe punojne), mentaliteti mesjetar i ndarjeve klasore, i cili
  ne teori nuk egziston, por ne jeten e perditshme e ndjen ne ēdo
  hap. Jeta e individit e kontrolluar nga shteti ne ē'do aspekt.
  Administrata dhe burokracia hiper e komplikuar!
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 8. #8
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flava torino eshte nej qytet shume i madhe ku qiellin rralle e sheh pa re dhe seshte cudi qe ne mes te marsit tia japi noi bresher me kokra sa grushti nejse hec shikoje vet se me duket se e ke nje mendie per te ardh ketej ti ciao flava mirudegjofshim

 9. #9
  IGLI_mister_KRETA Maska e Kingu_Tirones
  Anėtarėsuar
  04-01-2003
  Vendndodhja
  tirane
  Mosha
  40
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un do zgjidhja ishullin e kretes.sepse aty kam jetuar dhe ju siguroj qe eshte njelloj sikur te kesh arritur ne parajse bye all
  la festa di san valentino
  e la festa di ogni cretino
  che crede di essere amato
  ma invece lo hanno fregato

 10. #10
  ~*~*~*~ Maska e Goc^e_mir
  Anėtarėsuar
  22-04-2003
  Vendndodhja
  ne hėnė
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do doja te jetoja ne Zvicer
  Me thene te drejten do me pelqente kudo pervec Shqiperis
  Dream as you'll live forever,live as if you'll die tomorrow!

 11. #11
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o goc e mire fjale me vende kudo eshte me mire se ne shqiperi

 12. #12
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej ca beni ju te tieret mer amon une po thoja te vete ne londer te beje qef mer . po qe puna me dhene taksa me mire ja fus ne shqiperi vec atje nuk paguhet azgje te gjithe duan po asnje ste jep

 13. #13
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ujku mendje kam per ne Itali (eshte e vertet) por jo ne Torino, ne Pisa (Se kam motren aty) Mezi po pres....Ciao ujku e befsh qejf (jo aq i merzitur
  Te dua se s'te urrej dot......

 14. #14
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flava sa mire do beshe edhe une nuk e kam pare akoma pizzen nejse kur te vish ti do e bejme dhe nje xhiro nga pizza shikojme dhe qytetin takojme dhe shoqen e zemres flaven ciao ciao ciao flava tvb

 15. #15
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahahahaha sa i forte qe je dhe spiritoso ne te njejten kohe qe me je! Po te vish mo, pranojme vizita! Sot mora pergjigjet e provimit (kisha fituarrrrrrr..)Ciao tani ujk
  Te dua se s'te urrej dot......

 16. #16
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  40
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Vend shume i bukur eshte kryeqyteti i Suedise papapappapapa te hiken truri.
  po per vendet e ngrohta zgjedh Karaibet dhe Spanjen qytet shum i bukur.
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 17. #17
  ALB4EVER
  Anėtarėsuar
  09-12-2002
  Vendndodhja
  new york
  Mosha
  37
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  shtetin e zemres..... e di si esht puna. kjo puna e kurbetit(se fun t'funit kshu quhet dhe kjo e jona) qenka shum e keqe, se asnjenit s'na pelqen ku jemi. ja un jam ne new york, shum prej juve qi jeni ne evrope e keni qef apo jo. no matter where, amerike, evrope, afrike, asnji vend s'behet si veni jot o vlla. po ca ti bejm se ashu u be puna e shqiperise sone e tashi rrime bredhim boten. neje, sorry se dola dhe nga tema
  baby if u give 2 me
  i'll give it 2 u
  i know what u wan

 18. #18
  i/e larguar Maska e harry
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Europe
  Mosha
  45
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un jetoj ne uk dhe do ikja me vrap qe ketej ( sikur edhe ne ēeēeni me shku ) lind pyetja pse nuk shkon ? nuk shkoj sa te mbaroj kete qe kam nisur,
  por fiksim e kam te shkoj ne AUSTRALI ( sidney )

 19. #19
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flava ok je goc flori kete edi dhe vet ma merr mendia po besoj se nje ujk sdo ta ket thene kurre bye stami bene bebe dhe tvb

 20. #20
  i/e larguar Maska e [0]ujku_[0]
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  torino itali posht ures
  Mosha
  36
  Postime
  43
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej ca beni mer amon nuk po ma mburre asnjeri londren mos ma nxirrni nga qefi pa e pare akoma hmmmmmm

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Shinasi Rama: Ju rrėfej kujtimet e mia mbi lėvizjen e dhjetorit '90
  Nga Xhuxh Xhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 21:54
 2. Dr Krist Maloki per Shtetin dhe Kombin
  Nga Brari nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-09-2007, 15:00
 3. Ku po shkon kombi shqiptar?
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-01-2007, 04:47
 4. Luigj Gurakuqi mbi shtetin ne Shqipni
  Nga Eni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-04-2002, 03:54

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •