Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 57

Tema: Jeyda

 1. #1
  kUkLa Maska e Jeyda
  Anėtarėsuar
  20-02-2003
  Mosha
  40
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Jeyda

  Ok un jam xhejda sot s'kam shum koh dhe po vej vetem nje foto heren tjetr ju shkruj me gjate

  ciao ciao
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Edmond83
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  China Town
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  uen i pari


  urraaaaaaaaaaaaaa

  mirese erdhe


  bof qef

  nga Mondi

  ee se harrova qenke llastice
  RRaK LLdAk FaK

 3. #3
  Student Shqiptar Maska e Enri
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Nė ėndėrrim pėr njė botė ideale
  Mosha
  39
  Postime
  604
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Mire se vjen Jeyda
  Kalofsh sa me mire ne shoqerine e shqiptareve nga e gjithe bota.
  Rregullorja e Forumit Shqiptar | Te Drejtat e Anetareve | Pyetje - Pergjigje |

  Verejtje dhe Keshilla| Te Drejtat e Stafit | Probleme? Klikoni ketu...
  |
  __________________

  Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria !
  __________________
  Ah moj Shqipni e mjera Shqipni!
  Kush t'ka qit me krye ne hi?
  Ti ke pas ken nje zonj e rand...
  Burrat e dheut te thirrshin NANE...
  (Pashko Vasa)

 4. #4
  **** Maska e gazi
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Postime
  233
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire se vjen Jeyda ne forum,
  kalofsh caste te kendshme ketu,edhe mos te harroj te te them se dukesh shume bukur

 5. #5
  Perjashtuar Maska e HANNIBAL2003
  Anėtarėsuar
  27-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  407
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mire se erdhe.
  te uroj t'ja kalosh mire ne forum.

 6. #6
  . Maska e Annaaa
  Anėtarėsuar
  02-09-2002
  Postime
  259
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si spilt qenke
  Mireserdhe!

 7. #7
  i/e larguar Maska e ChiCky_Gir|86
  Anėtarėsuar
  23-02-2003
  Vendndodhja
  At mAh pApAz h0usE..!!
  Mosha
  32
  Postime
  232
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mir se erdhe Jeyda..hope u hav fun around here..
  p.s nice pic by the way

  xxx

 8. #8
  LarG Maska e Flava
  Anėtarėsuar
  22-01-2003
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Mosha
  35
  Postime
  547
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mir se erdhe Xhejda (paske emer te lezetshem) e kalofsh sa me mir ktu..Ciao!
  Te dua se s'te urrej dot......

 9. #9
  ~NiGoTo~
  Anėtarėsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  35
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe ne forum te uroj tja kalosh sa me mire
  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 10. #10
  Mr-HappY Maska e Kuksjan_forever
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  °©Ne Det©°
  Mosha
  34
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mir se erdhe lol befsh qef

  yll bote qenke gjithe te mirat

  pershendetje nga une!

  me respekt Fatri
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Love is a name
  Sex is a game
  play the game
  and forgot the name...

 11. #11
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  34
  Postime
  583
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mire se erdhe edhe ia kalofsh sa me mire
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2003
  Vendndodhja
  London (england)
  Mosha
  36
  Postime
  11
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Xhejda ckemi lal!!!!

  hey per koke te 7-8 kalamajve se nje e ka ne bark kjo, doja te thoja je si rrush jo si rrush po si pjeshke se pjeshkat me pelqejne me shume)) lal mire se erdhe ne forumin tim flm

 13. #13
  SiMp^tIkJa Maska e Enkela B.
  Anėtarėsuar
  12-05-2002
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  550
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mire se erdhe Xhejda...
  te uroj gjithe te mirat
  pershendetje nga Enkela
  xxx

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e ^Elda_16^
  Anėtarėsuar
  03-01-2003
  Vendndodhja
  london,uk
  Mosha
  32
  Postime
  18
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe Xhejda ja kalofsh mire ketu ne forum
  HeKuRi NdRyShKeT,
  TrEnDaFiLi VyShKeT,
  C'dO gjE tRaNsFoRmOhEt,
  PoR DaShUrIa KuRR nuK HarrOhEt.

 15. #15
  ~*~*~*~ Maska e Goc^e_mir
  Anėtarėsuar
  22-04-2003
  Vendndodhja
  ne hėnė
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe Xhejda
  Ke ngritur dolli per ne apo jo
  Ciao,ia kalofsh sa me mire!
  Dream as you'll live forever,live as if you'll die tomorrow!

 16. #16
  me nder qofsh
  Anėtarėsuar
  17-04-2002
  Vendndodhja
  ne fluturim e siper
  Postime
  810
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  ti ta prishke menjen
  Memory is a kind
  of accomplishment
  a sort of renewal
  even
  an initiation

 17. #17
  Duke shperndare TRAKTE Maska e DEBATIKU
  Anėtarėsuar
  12-08-2002
  Vendndodhja
  po ju ku jetoni?
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  si se kam pa un kete goc qe ka ardh me aman nejse mir serdhe dhe befsh sa me shume qef marshim edhe ne pjese ne qefi jot
  You can waste a whole lifetime
  trying to be
  what you thing is expected of you
  but you'll never be free.

 18. #18
  VlonjaT Maska e BlEdIi
  Anėtarėsuar
  11-10-2002
  Vendndodhja
  Nj
  Mosha
  37
  Postime
  418
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Mire se erdhe ne forum!

  P.S ky Don Mondi me duket se ka filluar roje kush prezantohet i pari loool
  "O bindu o permendu o merr malet e cemendu"

 19. #19
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  36
  Postime
  511
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  mirese erdhe je shume simpatike dhe me pelqen emri jot......shume i vecante. ja kalofsh sa me bukur ne forum
  GERTA

 20. #20
  kUkLa Maska e Jeyda
  Anėtarėsuar
  20-02-2003
  Mosha
  40
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje te gjitheve
  Flm shume per mikpritjen
  Shpresoj dhe un qe do ja kaloj sa me kendeshem me ju
  Nji dikush me tha ke ngrit nji dolli per ne dhe e verteta osht se prandaj e zgjodha kete foto se thash se me nji got mund tju a merja ndopak mend

  O Don Mondi ku e pe ti lactisllikun tim eeee

  Ju pershendes te gjitheve
  jeyda
  :^ylli1

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •