Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 23
 1. #1
  ketu Maska e Redi
  Antarsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Dicka per kete forum

  Ky eshte nje forum pak me ndryshe nga te tjeret.
  Ketu do te permblidhen perkohesisht temat me te reja dhe me interesante te te gjitha Forumeve ne pergjithesi.

  Pra, keto tema te hapura tek Forumi i Letersise, Artit, Shkences, Politikes, Ceshtjes Kombetare etj do te kalohen ketu per nje kohe te caktuar ku dhe do te diskutohen nga anetaret.

  Me vone, keto tema do te kalohen perseri ne forumet respektive.

  Nuk behet fjale per te gjitha temat, por vetem per nje pjese fare te vogel, 1 apo 2 per cdo forum qe do te jene me interesante dhe me me vlera dhe qe meritojne nje vemendje te vecante.

  Keto tema duke u trasferuar ketu, do te shfaqen automatikisht ne Portalin e Forumit i cili do te perbeje fasaden e Forumit dhe te ketyre temave.

  Tek ky forum, anetaret nuk do te kene mundesi te hapin Tema te Reja, por vetem ti pergjigjen atyre ekzistuese. Keto tema do te jene te hapura nga anetaret ne forumet specifike dhe do te trasferohen ketu nga Stafi i Forumit.

  Nuk mund t'ju them qe kjo eshte struktura perfundimtare, pasi shume gjera do ti lihen kohes per te gjykuar me mire.

  Cdo mendim apo sugjerim qe mund te kini, mund ta postoni ne vazhdim te kesaj teme.


  Redi

 2. #2
  Student Shqiptar Maska e Enri
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  N ndrrim pr nj bot ideale
  Mosha
  40
  Postime
  604
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ne baze te cilave kritere do te behet perzgjedhja?
  Rregullorja e Forumit Shqiptar | Te Drejtat e Anetareve | Pyetje - Pergjigje |

  Verejtje dhe Keshilla| Te Drejtat e Stafit | Probleme? Klikoni ketu...
  |
  __________________

  Feja e Shqiptarit sht Shqiptaria !
  __________________
  Ah moj Shqipni e mjera Shqipni!
  Kush t'ka qit me krye ne hi?
  Ti ke pas ken nje zonj e rand...
  Burrat e dheut te thirrshin NANE...
  (Pashko Vasa)

 3. #3
  ~NiGoTo~
  Antarsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  36
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Eshte me verte nje forum i perkryer .

  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 4. #4
  ketu Maska e Redi
  Antarsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Kriteret do te jene pak a shume ato qe ndiqen per te vendosur Kryetemat neper forumet e ndryshme.

  Pra temat me interesante dhe me me vlera qe duhet te qendrojne disi me ne dukje se te tjerat.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Ide teper teper e mire. Jam shume dakord per kete. A mund te kemi si kryeteme nje teme ku antaret mund te bejne sugjerime, ku te kemi mundesi te marrim edhe mendinim e tyre?

 6. #6
  ketu Maska e Redi
  Antarsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Do ta bejme nje gje te tille, pasi te publikohet Portali, e cili eshte ne perfundim e siper. Besoj nga java tjeter gjithcka do te jete gati.

  Pra behet fjale per nje Faqe Te Pare te Re te forumit, ku do te shfaqen temat qe do te sillen tek ky forum.

 7. #7
  Gate 7 Maska e Noerti
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  37
  Postime
  257
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Nje mendim i bukur dhe jam me siguri qe do jet interesante!
  Ku sht besa aty sht dhe shpresa.

 8. #8
  OFFICER OF THE LAW Maska e Stargate_Boy
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Planet Earth
  Mosha
  33
  Postime
  16
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  asigjo skam mar vesh une

 9. #9
  ~NiGoTo~
  Antarsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  36
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  stargate lexo me vemendje se do e marresh vesht
  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Antarsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Ide e mire kjo.

  sinqerisht
  hope31
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 11. #11
  ALBSECURITY
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  36
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po dhe mua me pelqene qe nje teme ta diskutojne njihere anetaret e forumit pastaje te dale ne faqen kryesore!!

  Shume mire Redi!!!

 12. #12
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Me duket ide interesante por kisha nje pyetje. E di qe eshte ne fazen fillestare si projekt, por nuk e kuptova qarte "Portali" do te jete nenforum me vete, apo do jete faqja kryesore sa hap adresen e forumit? Nese do jete kjo e fundit mendoj qe eshte ide e mire se jepet nje informacion me i plote dhe krijohet nje ide me e mire per forumin ne teresi. Nese do jete nenforum me vete ekziston problemi qe te mos frekuentohet shpesh, pasi ata qe jane te interesuar per nje x-nenforum do shkojne ne forumin perkates ta lexojne dhe nuk kane pse te futen ne Portal.
  Ndryshuar pr her t fundit nga shigjeta : 20-05-2003 m 15:30
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 13. #13
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  39
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  si ide sdel kep por une kam nji paqartesi......

  kush do jete juria qe do zgjedhi temat????

 14. #14
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Ja edhe anetaret e jurise si me poshte  (njeri ka ikur me leje se nuk e pranonte mesazhi) LOL

 15. #15
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 16. #16
  carpe diem Maska e drini_n_TR
  Antarsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiran, AL
  Mosha
  38
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  13 falenderime n 12 postime
  Redi,
  kur do t hapet Portali i Forumit?

 17. #17
  _____
  Antarsuar
  29-04-2002
  Postime
  3,665
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Postuar m par nga drini_n_L.A.
  Redi,
  kur do t hapet Portali i Forumit?
  Kete pyetje kam dhe une.

 18. #18
  ketu Maska e Redi
  Antarsuar
  29-03-2002
  Postime
  859
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Kemi dhe disa konfigurime per te bere dhe besoj se se shpejti do te jete gati.

 19. #19
  ~NiGoTo~
  Antarsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  36
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Do Dhe shume te behen konfigurimi ?
  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 20. #20
  ~NiGoTo~ Maska e Toreador
  Antarsuar
  18-02-2003
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  35
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Forumi me i mire deri me sot ju uroj ker kete arritje
  AOp Tek #Shqiperia

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •