Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16

Tema: Tung

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Vendndodhja
  kosove
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  tung

  ju pershendes te gjitheve , jam nga kosova, jam 21 vjeqare , studioje juridikun , merrem me sport ...kshtu nese ndokush deshiron me teper perrparesi kan vajzat,,,,kalofshi shume bukur.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Vendndodhja
  kosove
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  tung

  tema ime do te ishte........sa jemi te kujdesshem ndaj femnes ne pergjithesi......

 3. #3
  ~NiGoTo~ Maska e Toreador
  Anėtarėsuar
  18-02-2003
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  34
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe ne Forum dhe ja kalofsh mire!!Na thuaj si e ke emrin!! Ciaooo Miri
  AOp Tek #Shqiperia

 4. #4
  ~NiGoTo~
  Anėtarėsuar
  20-02-2003
  Vendndodhja
  Durresi jone Qytet bregdetar
  Mosha
  35
  Postime
  221
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Metallika Mire se erdhe ne forum te urojm tja kalosh sa me mire
  Dashuri te hedh ne LUM
  E te thote nuk te hodha UNE
  ______________________
  Nje lule celi ne zemren time
  nje trup u shtri mbi mua
  nje dor me perkedheli embel
  dhe nje zemer me tha te dua
  ______________________
  Te dashurosh eshte VEPER
  Te mos ta tregosh eshte KRYEVEPER

  Me Rrespekt NIKU-DR

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Edmond83
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  China Town
  Postime
  126
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  tung

  mirese na ke ardh

  ishalla po ja kalon mire ktu ne gjirin tone
  RRaK LLdAk FaK

 6. #6
  Perjashtuar Maska e HANNIBAL2003
  Anėtarėsuar
  27-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  407
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  ok e di qe perparsi kane vajzat po une po te uroj mire se ardhjen dhe po te uroj t'ja kalosh sa me mire ketu ne shoqerine e forumit.

 7. #7
  Fierak Ne Gjak Maska e rolua
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Toronto - Canada
  Mosha
  34
  Postime
  630
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  mire se erdhe ne forumin shqiptar.ja kalofsh sa me mire midis nesh  """"""""""""""""""""""""roeli""""""""""""""""" """
  Fieri eshte qyteti endrrave te mia
  Fieri qyteti ku kaloj femirija
  Fieri qyteti ku jam ritur me mundime
  Fieri qyteti ku kam folur gjuhen time
  Fieri qyteti ku kam thurrur endrren time

  ......................^_R_o_L_u_A_^

 8. #8
  i/e larguar Maska e Kristtina
  Anėtarėsuar
  23-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  32
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mire se erdhe rrusho.
  Suksese ne shkoll LOL
  Po emrin si e ke mo?

  Kristy
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e lulebore123
  Anėtarėsuar
  28-10-2002
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  m.s.e
  h.f
  bye

 10. #10
  Mr-HappY Maska e Kuksjan_forever
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  °©Ne Det©°
  Mosha
  34
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  TUNG pershendedtje dhe mir se erdhe ia kalofsh sa me mir

  me respekt Fatri
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Love is a name
  Sex is a game
  play the game
  and forgot the name...

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Vendndodhja
  kosove
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  tung

  falemiderit per mikpritjen tuaj te ngrohte,,,,emrin e kam flamur.shpresoje se te gjithe se bashku do te shkembejme mendime te ndryshme prandaj edhe une ju uroje te gjitha te mirat...tung

 12. #12
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime
  Tungi bre Vashė, dhe ecna mirė nė Forum. S'e kena pėrfundue akoma hartėn megjithatė ecėn vet ti .

  Pėrshėndes ty dhe Dardaninė qė mė ka marrė malli
  sinqerisht
  drin tironsi

  p.s. jetoj 20 min larg nga qyteti ku u formuan Metallica-at, qė quhet Norwalk nė L.A. county .

 13. #13
  *KOSOVARE* Maska e Arjeta
  Anėtarėsuar
  17-10-2002
  Vendndodhja
  Danimarke
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mire se erdhe lol ja kalofsh sa me mire ne mesin tone.....

  Pershendetje
  Arjeta
  [size=0.5]Sometimes friends
  cause You pain & happiness
  they come & go
  but one thing 4 sure
  they Love & miss you,
  believe me I am 1
  of them......!!![/size]

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Vendndodhja
  kosove
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  tung

  Drini te pershenes, me vjene mire qe je afer vedlindjes se grupit te famshem metallica, me ke shkruar tung vashe e une jam DJALE vec per informimin tend , te pershendese shume ty dhe gjithe shqiptaret ne amerike.....
  Arjeta faleminderit per fjalet e tua te mira, besoj se te gjithe qe jane ketu ja kalojne si eshte me se miri....prandaj shpresoje se do te mesojme shume gjera te mira nga njeri tjetri....tung kalofshi mire...

 15. #15
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  37
  Postime
  1,585
  Faleminderit
  1
  12 falenderime nė 11 postime
  Tė kėrkoj ndjesė at'herė, por hyrja jote:

  ju pershendes te gjitheve , jam nga kosova, jam 21 vjeqare , studioje juridikun , merrem me sport ...kshtu nese ndokush deshiron me teper perrparesi kan vajzat,,,,kalofshi shume bukur.
  tingėlloi si vjeqare, dhe jo vjeqar, gjithashtu "mė tepėr pėrparėsi kanė vajzat"... ndaj mendova se ishe vajzė!

  Tė pėrshėndes edhe njė herė pra, tungii e tan t'mirat Metallar prej Dardhanisė
  sinqerisht
  drini nga kalifornia.

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-05-2003
  Vendndodhja
  kosove
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  tung

  ok drini ska problem,
  ej more spo pergjigjeni ne temen time, sa ne djemt kujdesemi ndaj femres , sa e respektojme ,,e kshtu.tung te gjitheve.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •