Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 4 prej 4
 1. #1
  Perjashtuar Maska e illiriani
  Anėtarėsuar
  06-05-2002
  Postime
  655
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  keshtu e provuan komunizmin, pa mendua fare...

  A hahet pa mendua fare?

  Mbreti verejti se rrethi i tij po e tradhetonte dhe thirri te gjithe gjeneralet ne nje takim ne nivel te larte. Afer deres se hyrjes, urdheroi nje xhelat te eger, me shpate ne dore te gatshem per ekzekutim dhe afer tij nje pjate m-ut, duke e porositur qe posa te hyjne gjeneralet ne dere, t'i urdheroj, ta fusin gishtin ne m-ut dhe ta shtijne ne goje menjehere edhe te vazhdojne te ulen ne tavolinen mbreterore tek mbreti, qe po i priste...
  Gjeneralet filluan te hyjne ne dere rend dhe secili qe e shihte shpaten e xhelatit te eger mbi koke, menjehere fuste gishtion ne pjate e shpejteshpejt ne goje...dhe uleshin...
  Njeri prej gjeneraleve posa pa pjaten u ndal dhe foli me ze te larte: ndal ore, po a hahet m-uti pa mendua fare...? Kur mbreti ndegjoi fjalet e tij, e urdheroi xhelatin te ndalte shpaten dhe e thirri
  ate gjeneralin: eja ketu dhe ti do te jeshe prej sot, kryegjenerali i te gjithe gjeneraleve...!

 2. #2
  :::::****::::::
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Mosha
  38
  Postime
  194
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  E bukur dhe kjo!

 3. #3
  :::::****::::::
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Mosha
  38
  Postime
  194
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  E bukur edhe kjo!
  Mire qe se kane futur kete test tek testi per moderatore
  se u bote nami pastaj!

 4. #4
  Perjashtuar Maska e illiriani
  Anėtarėsuar
  06-05-2002
  Postime
  655
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  hahaaaaaa Flash... edhe disa moderatore jane bere keshtu pa menduar fare

Tema tė Ngjashme

 1. Spiunazhi
  Nga Toro nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 29-04-2019, 13:39
 2. Partite Dhe Sektet
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 96
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 12:25
 3. Mjerė pėr ju …zgjohuni, o ju tė rinj !!
  Nga abdurrahman_tir nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-02-2009, 17:20
 4. Mbi priftėrinė
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 09:49
 5. ABC-ja e Demokracisė
  Nga Redi nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-05-2002, 09:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •