Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 38
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking ja dhe ca barsaleta nga tironsi per qef

  JA CA BARSALET NGA TIRONSI

  nje shqiptar ne greqi po kerkonte pune se kishe mbetur pa nje leke . Kerko e kerko i vetmi vente qe gjeti ishte te kopeshti zoologjik. Atje i thane qe do vishej si luan dhe do luante rolin e luanit. Nejse u veshen mikun dhe e cojne atje ku rinin luanet. E plasen brenda kure cte shikoj nje tiger qe vinte verdalle . I shkreti i pataksur fillon e bertete ndihme , ndihmeeeee ... ne kete kohe ia pret tigri pusho more se na q... nenen na le pa pune

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  ne nje dite me mjegull nje rugac ,pasagjeri i nje treni,po dhist.e na dritarja.ne pak sekonda dikush e kap nga prapanica dhe i thote :e bucko te ka zene treni!ishte polici i trenit.

  ------------------------------------------------------------------------------------
  ishin dy veta te cilet kishin humbur rrugen dhe kishin perfunduar ne nje pyll.Ju vjen nje turrme me 'indiane'te etur per sex dhe sa i shikojne ju turren ketyre te dyve.Duk vrapuar per tu ngjitur te nje peme keta te dy,njeri i ven sterkembeshin tjetrit dhe ngjitet te pema duke e lene shokun fatin e te cilit e merrni me mendMbas nje dite perseri duke ecur neper pyll perseri u dalin para 'indianet' e etur per sex dhe ja fusin vrapit perseri keta te dy.Ai qe e hengri radhen e pare u tregua me i zgjuar kete here dhe sapo ju afruan pemes i ven sterkembeshin shokut tjeter dhe ngjitet vete ne peme.Kur vjen turma aty..para se te fillonin aktin shefi i tyre u thote'Prisni boll e torturuam kete te shkretin..le te marrim ate qe eshte larte kete rradhe..

  ------------------------------------------------------------------------------------

  NJE CIFTI I RI I MARTUA
  NJE NATE GRUJA I THOTE BURRIT
  BURRE NUK JAM E KENAQUR ASPAK ME TY
  PESE I THOTE BURRI GRUAS PJA I THOTE-
  GRUJA NUK JAM E KENAQUR NE SEX
  SEPSE E KE TE VOGEL
  I DESHPERUAR BURRI SHKON TEK DOKTORRI
  DOKTORR KAM NJE PROBLEM TE MADH
  CFAR I THOTE DOKTORRI BURRIT
  GRUJA IME NUK ESHTE E KENAQUR NGA UNE NE SEX
  DEGJO I THOTE DOKTORRI DOTE JAPTE NJE ILAC TE MIRE
  PER ATE PUNE
  DHE DOKTORRI I JEP NJE SHISHE ME ILAC PER TU RRITR
  K... DEDJO DO TA PISH PIK.PIK KETE ILAC.
  EMIR I THOTE BURRI
  SHKON NE DARKE TEK GRUJA DHE PIN NJE PIK
  DHE FILLON SEX, POR GRUJA NUK NDJU GJE
  BURRI U MERZT DHE E PIU TE GJITHE ILACIN
  PAS 5 MINUTA FILLOJ TI RITEJ
  U GEZUA PER CASTIN .MBAS DISA DITESH KJO CESHTJE U BE PROBLEM NE
  FSHAT MBLIDHEN FSHATARET DHE JA PRESIN POR ATIJ I RITESH PA'MASE
  VENDOSIN TA VRASIN . E VRASI DHE E VARROSIN ME PSPRAPTHI
  NA AJO DITE FSHATI RA NE QETSI .
  PAS 5 VITEVE VJEN NJE LETE NGA AMERIKA
  ;HIQENI ATE QE KENI VARROSUR ME KOK POSHTE SE KA DALE NE AUTOSTRADE
  DHE PENGON QARKULLIMIN E MAKINAVE
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Grate e fshatit, qe i rujate zoti ishin shume pasionante, kur refeheshin tek prifti nuk i thoshin qe e kam bere ate pune me nje burre tjeter por thoshin: O urate shkava sot.... dhe prifti bente zakonin duke falur mekatin e tyre. Nje dite te bukur prifti largohet dhe ne vend te tij vjen nje prift tjeter i cili nuk e dinte kete lloj bisede............. Grate shkonin nje nga nje dhe i thoshin o prift shkava sot.... o prift shkava sot....
  Prifti shume i shqetesuar e ngriti kete problem ne mbledhjen e komunes duke i thene kryetarit. Ore po rregullojini keto rruge se ngelen grate duke shkare dhe do na thyejne koken ndonje dite...
  Kryetari me te tjeret qe e dinin si ishte muhabeti filluan te qeshnin....
  Qeshni ju qeshni tha prifti por edhe grate tuaja kan shkare nja dy tre here

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  ja dhe ca

  kjo esht e fort kjo
  Na ishte njehere Papagalli dhe Kanarina ne nje deg duke bere muhabet per pune trimerie nderkohe qe aty afer na qendronte dhe Luani. Ju Kanarinat keni qene Zogjte me frikacak i thote Papagalli Kanarines. Jo ja kthen Kanarina ne..... Epo mire meqe paskeni qene kaq trima ju Kanarinat atehere po ta mbajti shko e q*** Luanin ne By... Po si jo ja kthen Kanarina dhe shkon tek B.. e Luanit dhe fillon nje dy tre.Luanit i vjen nje pordhe dhe e perplas kanarinen mbas murit dhe i bien dhe puplat. Papagalli qe po shihte skenen filloi te qesh me te madhe ha ha ha. Atehere Kanarina e zene ngusht ja kthen: "Po pse qesh o kok *** ti kur ben sex nuk zhvishesh"
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  - dhe kjo esht e forte fare

  Nje ēun i ri hyp me i atobuz dhe ulet afer nji murgeshe dhe fillo ti e gjujt.
  "Motra do ta bojm i her bashke neve?" i thonte.
  "Une jam e martuar me Zotin" ia kthe ne motra pa siklet edhe u cu dhe zbriti ke stacioni te Vasil Shanto, masnej ne kome deri te Kisha.
  Shoferi i atobuzit e nigjoi muhabetin dhe i foli ēunit:
  "Lale, e di une stilin si me e kap murgeshen"
  "Me verte e?"- ia ktheu ky tjetri thate fare.
  "Po mer lal! Po mer zemer! Nigjo shoferin ti ktu. Not per not, kjo goca shko falet te varret e Vellezerve Frashri ke kodrat e liqenit. Ti robo, vishu me pelerine me kapuē, boje mjekrren me fosfor ene me xixa, ene masnej shkoi si me qen Zoti ne kerkoi seks"
  "Dakort"- i tha ēuni i ri. "Po s'ia zhyta plaēa".

  Kshu ja bo ky cuni. Shko ate note aty ke varret ne e gjen murgeshen tu u lut.
  FAP! i del nga mbrapa dhe i thot: "Une jam Zoti, ec ta bojm shpejt"
  "Mire, i thote murgesha. Po jo nga perpara se jam e virgjer. Nga mbrapa me mire"
  "S'ka problem" ia kthe "zoti"

  Masi e ka maru punen per qejf t'vet ky ēuni. Heq ate kapucin dhe i thot me te qeshme dhe me zo te nolt:
  "Ha Ha! Une jam ai ēuni ke atobuzi mi budallaqeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!"
  Kur e heq edhe murgesha kapucin e vet:
  "Ha ha! Une jam shoferi i atobuzit, lale!"
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Goni shkonete ne shkolle ne klasene e 3te fillore. Nje dite ne klase mesuasja ben nje pyetje;

  Mesuesja - Na thoni disa menyra se si prodhohet energjia elektrike?"
  Te gjithe nxenesit ngrejen doren
  Mesuesja - Urdho Ariana na thuaj ti nga prodhohet energjia
  Ariana - Nga turbinat mesuese.
  Mesuesja - Bravo Ariana. Na thoni ndonje menyre tjeter. Ne Goni na thuaj ti nga prodhohet energjia elktrike.
  Goni - Nga zogjte mesuese.
  Mesuesja - po cne nga zogjte more Goni
  Goni - PO se sa here qe ikin dritat ne shtepi babi thote; "Na i hoqen dritat prape keto zogjte e ku**ve".

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking kjo esht shum e fort

  "Na ishte nje klase ne oren e seksologjise.Profesori thote: Ai qe ben stilet me te bukura me vajzat e klases do ti ve 10.Profesori thote: Une po shkoj ne banje per 10 min vij prape.Vjen profesori dhe shef njonin qe e kishte kap i vajze ne ajer.Profesori thote: Bravo. 10 ti.Shef i tjeter dhe i thote: Ti 8 sepse e kishte kap si zakonisht.Shef i djale tu i ra me dore e i thote: Po ti me cfar po bo? Djali: Hame profesor se i 5 du une...(ca katranjosi)

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  nastadini

  nastradini shkoi ne Amerike dhe takoi nje Amerikane. por nastradini nuk dinte anglisht.
  Amerikanja i thot :
  What's up baby
  Nastradini ia ktheu
  Bejbi satom
  se sheh burrin 2 metra nkom ti ktu re

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  dy gay ne nje avion
  i dashur me ka vajtur mendja keq ...hajde ta bejme !!
  jo i thote ky
  hajde aman se ska asnje njeri
  mire i thote ky , kerko nje gote uje po stu pergjigj njeri do e bejme
  .......hostes nje gote uje.......
  -sdegjohet gje ...dhe fillojne keta...aty afer nje cift pleqsh,
  me dhemb koka i thote plaka plakut , kerkoje nje aspirine hostesit
  ri i thote plaku ai nje gote uje kerkoi dhe e q*** ne by**

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Elefanti i thot deves.
  Po ty mi deve si te ka ven zoti ci**t ne kuriz
  Deveja i pergjigjet :
  Foli ky qe ka K***n ne fytyr

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  "Na ishte nje here nje ushtar qe e bonte ne brek.Nje dite krisi lufta dhe ushtari e boni ne brek.Ushtari nuk ia dinte eren e gjakut dhe shkoi e pyeti komandantin e inatosur: O komandant ca ere mban gjaku? Komandanti nga nervat ja bo: Era m.... .Ushtari ja bo :Pse sthu ti qekam plagos une...

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne nje fshat nje burre plak kishte ngelur ne maj te catise...kishte hypur i shkreti per te rregulluar tjegullat dhe nuk zbriste dot....
  U Mblodh gjithe fdhati me shkalle e me dreq por spo e ndihmonin dot...Nga fundi i dites vjen me budallai i fshatit dhe i thote te gjithve....Po mire po kaq te trashe jeni gjithe keta burra? me jepni nje litar te gjate....Ata i dhane litarin...ai ja hodhi plakut dhe i tha kape...plaku e kapi...tani i tha atyre qe kishte ne krah terhiqeni..ata e terhoqen dhe plaku rra poshte...te gjithe u kthyen te inatosur nga ai gjysmaku...Ai habitur foli....Uaaa po keshtu e nxorra nje nga pusi dje

 9. #9
  Ulerime Maska e Jola
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  aty
  Mosha
  40
  Postime
  261
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahaah je i nolt .
  Bravo
  L'amore e' come la febbre, si guarisce a letto.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e petriti07
  Anėtarėsuar
  09-05-2003
  Vendndodhja
  angli
  Mosha
  41
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  1manjak seksi kishter shku ne ferr,gati 1vit mbas vdekjes se tij shkon zoti me taku djallin,kur ca te shofi vecse bore ngric,ere e ftohte-ca bohet keshtu ne ferr ka pas gjithmon zjarr,ka qen nxehet-ka paska pas- po sa erdhi manjaku ketu, ska rob qe shkon me mbledh dru !!......<pergjigjet djalli>
  Krenar te jem shqiptar !

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  rofsh jola...dhe ajo barsaleta shum e bukur
  lexojeni pak ate poshte se esht e nolt fare  Leter Shajes n'tre gjuhe.
  Dear amore mio, Shaje!

  Dear e shtrenjta ime amore Shaje! I jem tu t'write prap this lettera
  knejna ka far west-i lontano lontano ene n'English ene n'Italiano, sepse
  kom learn kto dy lingue perfetto kto due vjet qi I am ktuna. E look
  tina mi, sa molto well kom learn knejna. Vallahi, me kte derr work-u qi
  kom ormai i mson le lingue t'huja sa t'dujsh. Ene rrashnat m'thyhen me
  t'thon t'drejeten. Hamall hesapi mo! Lavoro lavoro, m'told bosi every
  minuti, aq sa s'have possibilita me mor fryme i cast. C'me t'thon mo,
  gjona very t'bukra ti vedi la syni knejna. Ca bihone t'nolta deri m'cielo
  ku molte people hyn e dalin or e cast. Kto knejna i thon gradaciel-a.
  Kur stand up kaptinen t'sit down qeleshja m'terra. Pa jo ca ara t'mjellme
  verde verde me bar around tyne, qi t'thujsh mo! Nji village bagti per
  mangiare nji vit tutto pa pushim! I kom pa mi, when I ere per weekend te
  dillen qy me mattina. Dulem me Dullen figlion e Asmonit, our vicino aty
  m'nostro katunin. Pa le m'darke kur u on-nen le luci-t! thu se dul
  sun-i
  prap. Dit e re, dit u b
  o gjith town-i. Ca red, ca verde, ca ..., ku di un mo, me tu take mend
  fare. Entrate-m ke ca mejhone si pune qebaptore, ku ca ragazze dancing
  nudo fare. Ato i thojshin striptease po me sa morem ear na, ishte heqje
  brekesh me aheng. Vallai told-em se na iku radakja. Apo they
  s'ishin...qe ju bofte ...,Dulla, Dulla jo io. I s'i kom see fare gjate all
  tempo-s qe stand-em atyna. Tu e di se I am angelo n'ksi punesh. S'te
  tradimento Lomi ty jo. Dulla po, iēik me ate Lijen e vet, nja half ore me nji
  ruse. Po amo ja vlejte...Kurse una t'kon stand besnik. Mazallah se kom
  do any gjo me nonji ragazze. Sapo see nonji si ato t'honit qi t'thash mo
  avanti kthej the head ka ona qeter. Jom i nershem una.


  Dear mio amore Shaje! Kur Rrema came prej katunit dy days d'avanti,
  m'told se ke bo ēun para two month-ve. Mu done qefi mo sa s'bohet. Mu
  remember the first lettera qe t'kom ēu para nji anno-s. Vallai ma ke bo
  qefin. Jare, thash, Shaja m'ka heard mu ne m'ka do figlio'n. Je e forte mi
  Shaje.
  Quatro figli i kishim, noshti we have cinque. Po si e zune bre? Vallai,
  per menjen teme, the first lettera e ka done t'veten. Jom molto felice,
  happy happy sa mo s'bohet. Ne kur remember-d tuket e tuja qe t'u bofte
  Lomi t'u bofte, sensaltro qe aty tka zon i five-ti. Shaje, nigjo mi, se
  mos m'nxessh t'six-tin me this lettera-n.


  Dear mio amore Shaje. Nashti jokm t'u e close kte lettera kaq t'lungo
  se po m'come gjumi. Do t'write prap kur te kem free tempo, se siē
  t'thash qipari, lavoro lavoro ka mjesi m'darket, tutto settimane-s. Money
  Money mi mo, e capito vete ti mo nashtina! La lattera-n po ta nis me
  Rremen se vjen ancora aty m'katun. Ke ne ca money per ty ne per children-at.
  Blini ca dolce ne i eat-ni vete you. I japni ca ne atyne t'Dulles.
  Figlio-s t'vogel njiti the name-in Lym, si nonno i vet.


  Tanto t'fala t'all fisit ne children-ve. Kiss-e ene Lymin per me, qe ju
  bofte his tata, marshallah. Ju kiss t'all-ve. Your amore Lomi.


  Ps. Mos forget t'm'write si ia kaloni aty m'village, ne, nigjo, se mos
  ia read kujt la lettera se o turp, t'kom thone ne ke prima lettera,
  pranej read-e vetem tina ene children-at, mire? He tu bofte Lomi ty! Ene
  nji gjo, kom msu kompjutrin look vet tu come e kom write this lettera-n.
  He, a jom i zoti, or not? T'kiss ene nji her, LOMI from tirona.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-02-2003
  Vendndodhja
  ne vendin e cudirave (tiron)
  Mosha
  98
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o patrioto e i modh fare vllai
  na shkrive me ket te funit
  TIRONA nr 1

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne kohen e ngjarjeve te 97-es nji gocė i thote mamase,me duket se kam ngelur shtatzanė.Si ka mundesi i thote mamaja ti nuk ke dale nga shtepia fare.Vendosen te shkonin tek gjinekologu.Mbas vizites ky i thote qe goca eshte shtatzanė.Si ka mundesi i thote goca,e pamundur hidhet mamaja,goca nuk ka dale fare nga shpija,le qe ku te dale apo te haje nonji plumb qorr.E viziton dhe njiher ky dhe thote kjo ka ngelur shtatzanė dhe pik.Si ka mundesi bėrtet mamaja po kjo nuk ka leviz fare nga shpija.Epo me siguri do te kete ngrone nonji k*r qorr, ja pret doktori.
  ================================================== ==========================================

  Nji ēun po i kalonte mosha dhe nuk po martohej.Pyet nji shokun e vet si t'ja bej.Ky i thote po ja hapi namin vetes qe ke dy k*ra se keshtu i pelqejne burrat ato.E mire i nxjerre namin vetes ky dhe u martua pernjiher.Naten e pare qe flen bashke ajo e pyet po ti ku e ke veglen tjeter,ky i zėn ngushte i pergjigjet -ja kam dhėn komshiut se i eshte prishur i veti po do ma kthej prape.Kaluan dite dhe jave dhe kjo perdite e pyeste hė mo a ta ktheu komshiu.Nji dite iken diku ky,dhe kjo me vrap te komshiu.Po ti ore pse nuk ja kthen burrit tim ate.-Ke i thote ky.-Po ja ore ate veglen.Oooo thote ky kam harruar,po futu brenda se do ta jap ty,dhe .....Kthehet burri nga sherbimi dhe sa hipen tek shkallet kur kjo bertet nga siper:Po ti more idjot atė mė tė madhin i kishe dhėnė komshiut e.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nje ushtar i pa ngopur me ushqimin e menses shkon e hy ne nje kopesht te haj fiq.Del plaka e shtepise e fillon i bertetk hajdut,do ti them komandantit,etj,etj,spushon plakak o plake se kam per te q....me zor,po ik.S'luan plaka e fillon prape.Ushtarik o plake se do te q...Han ushtari fiq e nis te iki.Po mire i thote plaka po mire qenke hajdut po je dhe rrenacak

  ================================================== ==========================================

  Femija e vogel po qante dhe bertiste me te madhe,
  Mami, Mami, ku eshte gjyshi
  Po s'eshte ketu moj te keqen mami, mos qaj,
  Dhe femija prape qante duke uleritur, dua gjyshin,dua gjyshin, dua gjyshin,
  Por cfare e do gjyshin te keqen mami(e pyet mami)
  Dua te bej qiqin prandaj e dua gjyshin(pergjigjet femija)
  Po pse e do gjyshin( e pyet perseri mamaja)
  Dua te me mbaje bilin kur te bej qiqin
  Po ta mban mami ty te keqen mami
  Jo, jo- dua gjyshin uleret femija
  po pse te keqen mami sme le mua ta mbaj
  Jo nuk te dua ty, dua gjyshin se gjyshit i dridhet dora!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  Dy shoke vene per gjueti, do kalonin nga ana tjter e pylit dhe duke ecur lexojn nje tabele qe shkrante nuk lejohet ghuetia e ketrave, kur pas 2 secondash shikojn nje keter dhe po mendoheshin
  ta kapnin apo jo se kishin frike nga policia pyjore mos i kapte se mund te futein ne burg per 1 muaj.Vendos njeri nga keta ta kap, pasi e kap ketrin duke ecur kur shikojne policine pyjore duke ardhur drejt ktyre. Ky qe kishte ketrin u tremb jashte mase dhe e futi ketrin ne nen pantallona tek topat.Si jeni e pyet nje polic njerin nga keta mire i thote ky, po e dini qe nuk lejohet gjuetia e ketrave ketu apo jo. E dime ja priten keta te dy. Gjuheti e mbare i thone policat dhe vazhdojne. Kur as 2 secondash uleret ky qe kishte fshehur ketrin ohhhhhhhhh .Vine policat me vrape dhe i gjejne ketrin.
  (sic ishin ne burg te dy keto e po llafoseshin)
  e i thote shoku ketij, emo **** durove sa durove ,nuk durove dhe ca me shume sa te kishin ikur policat. Dhe ja kthen shoku, KUR MI MORI TOPAT PER LAJTHI E DUROVA , PO KUR MA MORRI VERREN E BYTHES PER FOLE SE DUROVA...

  ==============================================

  Vijne njehere marsianet ne toke gja per shkembim eksperience. Folen e folen per te gjitha teknologjite ne fund pysin toksoret (per pak thash shqiptaret)
  -Po mir po per tu riprodhuar si ja boni ju?
  -Marrim dy epruveta ne nje laborator provokojme nje shkarkese elektrike dhe perftojme dy bebe marsiane qe jetojne ne kushte laboratori per ca kohe.
  -Po ju -i pysin toksoret
  -ne i thon kta -ose me mire po jua tregojme ne realitet. Marrim nje burre dhe nje grua (dhe i qisin lakuriq para marsianeve) i veme te bejne dashuri(ja valojne keta te dy ...shikojne marsianet) dhe kaq.
  -Po mir po bebja ku eshte? Pysin marsianet
  -Oooo po prit se bebja do 9 muaj qe te rrite ne barkun e nenes- pergjigjen toksoret
  -Po mir kur do 9 muaj qe te dali pse nxitonte ashtu ai burri?????????

  ==============================================

  Beni ne klas te pare....
  Mesesja fillon te meret me nxenesit si ata te kene fantazi,
  mesuesja: cfare kam ne dore qe po ta thyesh hahet?
  nxenesit: arra
  mesuesja: nxenes te dashur iu afruat por nuk ishte arra por ishte bajamja....
  e kshu zgjati nja dy a tri here deri sa benit i beri pershtypje kjo loje dhe i thote mesueses se a mund edhe ai ta thote nje loje te tille?
  mesuesja: patjeter beni por jo me llafe te pista.
  Beni: mesuese cfare shtrengoj ne dore ne xhepin e pantallonave , eshte me koke te kuqe?
  Mesuesja: DIL JASHTE MASKARA
  Beni duke dale i merzitur i thote : MESUESE E DASHUR IU AFROVE POR ISHTE SHKREPSJA

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E DINI JU KUSH ESHT KULMI SERVILIZMIT ?
  mesoheni :
  Te jete duke te te q*** shefi ne b*** dhe ti ti thuash : me fal shef se te kam kthyer kurizin

  PO KULMIN E FUTBOLLIT E DINI ?
  mesoheni :
  Te luash vetem futboll dhe te maresh karton te kuqe

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pse seksi ėshtė mė i mirė se futbolli?

  1. Mund tė pėrdoren edhe duart.

  2. Nuk duhet tė presėsh fishkėllimėn pėr tė filluar.

  3. Nuk duhet tė presėsh 90 minuta pėr tė hequr bluzėn

  4. Nuk ka interval.

  5. Mund tė ēlodhesh pasi ke shėnuar.

  6. Fushat pėrdoren edhe nė dimėr.

  7. Mund tė zgjedhėsh se kundėr kujt do tė luash.

  etj...


 18. #18
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Talking

  ja ene nji barsalet tjeter

  Nji burre po rruhej ne banjo(mjekren) papagalli filloi:
  Kujdes se do cahesh........
  Mbylle gojen ti i tha i zoti ,,,,,,,
  Rri nja 2 min ky i thote prape ,kujdes se do cahesh........
  Ju ngriten nervat ketij burrit e kap ,hap kapukun e Wc e fut brenda dhe i mbyll kapakun.....
  Mbas tij shkon gruja ne banjo .......
  Sa ulet ne Wc papagalli i thothe:
  Te thashe qe do cahesh ....po ti as nuk qenke rujtur mire.
  he papagalli

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Na ishte i her nje plake qe kishte dy papagalle(femra). Keto papagalle vetem nje fjale dinin te thonin:-Jemi dy prostituta dhe hajdeni e kenaquni me ne. Nje dite plaka shkon te rrefehet te prifti dhe i thote qe ka dy papagalle qe flisnin llafe te qista dhe prifti i stresuar i thote:- Mi sill mua sepse dhe une kam dy papagalle(meshkuj) dhe ato do te ndryshojne sjelljen. I sjell plaka tek prifti dhe i fut ne kafazin e vet dhe papagajte e priftit po luteshin. Pas pak papagajte e plakes ia bejne:- Jemi dy prostituta dhe ejani te kenaqeni me ne ndersa papagajte e priftit ia bejne:- Rrofsh o zot qe na i degjove lutjet..

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e vagabondi1
  Anėtarėsuar
  11-01-2003
  Vendndodhja
  Where the bitches are...CaLiFoRnIa BaBY !
  Mosha
  33
  Postime
  217
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  MERUSHJA DHE MEREMJA NE PAZAR

  Merushja me Merjemen kishin dale ne pazar.Kur afrohen prane nji tezge me patate Merushja thote:-Qyqa moj Merjeme kur shof keto patatet me kujtohen ***** e Bajromit tim.Uaa ja pret Merjemja pse kaq te m'dhoja i ka ***** Bajromi yt.Jo kaq te m'dhoja ja kthen kjo por kaq te pista

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Barsaleta te ndryshme
  Nga Asteroid nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-09-2006, 22:01
 2. Barsaleta banale
  Nga CuniRr.Bardhyl nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-09-2003, 14:00
 3. Disa Barsaleta te Qeshim Pak
  Nga EL_NiNiO nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 05-09-2003, 11:14
 4. Edhe budallenjte bejne pjese ne barsaleta apo jo? :-)
  Nga scream_aut nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 15-07-2003, 19:33
 5. Barsaleta
  Nga Beni_Sh nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-06-2003, 15:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •