Close
Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567
Duke shfaqur rezultatin 121 deri 129 prej 129

Tema: Pirro Ēako

 1. #121
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Per mua, Me e Bukura e ketij sesioni te ri krijimesh !  Poezia: PIRRO ĒAKO, ELVANA GJATA - Kompozimi: PIRRO ĒAKO

  Bravo te dyve !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 21-02-2018 mė 08:15

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (21-02-2018)

 3. #122
  mall Maska e bili99
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  55
  Postime
  1,805
  Faleminderit
  483
  46 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Teksti i Pirro Cakos, per dashurine,ndarjen dhe mungesen e madhe ne festime.....Me pelqeu pa mase interpretimi shume i vecante nga Ylli me i madh i Botes Shqiptare sot, Elvana Gjata!


  https://youtu.be/qiL_UScKmcc
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bili99 : 21-02-2018 mė 11:20
  I Ilirides jam Iliri,
  dhe i lire dua me mbet.
  Per cfardo xhevahiri,
  Shqiperine se jap per jete

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar bili99 pėr postimin:

  sirena_adria (21-02-2018)

 5. #123
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Edhe njehere per mbare shqiptaret !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 23-02-2018 mė 14:42

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (07-04-2018)

 7. #124
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Mes miqsh !


 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (07-04-2018)

 9. #125
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Mes fėmijesh !


 10. #126
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Live ne Promovimin e " Kercim ne bosh ", librit me poezi te Mjeshtrit Timo Flloko


 11. #127
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  Sa I bukur bashkepunimi Fejzullahu - Ēako  Publikimi - Maj 2018

 12. #128
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako  Njė tjetėr gjeneratė e talentuar ……. nė pritje tė kėngėve perla te Mjeshtrit ĒAKO !

 13. #129
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  7,855
  Faleminderit
  253
  352 falenderime nė 328 postime

  Pėr: Pirro Ēako

  " Pasditja Ime " me Balina Bodinakun - Mars 2018


Faqja 7 prej 7 FillimFillim ... 567

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •