Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 55
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e korca_gurl
  Anėtarėsuar
  09-05-2003
  Vendndodhja
  Cloud 69
  Mosha
  35
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Erdha dhe une me se fundi!!!

  Pershendetje te gjithe. Sa u futa dhe une ne forum edhe thashe ta prezantoja veten. Me quajne ADA jam 18 vjec, dhe me origjin jam nga korca po tani jetoj ne USA (Boston). Kam nja 4 vjet ketu edhe nuk eshte edhe aq keq po me mire se korca nuk eshte. Anyway jam akoma ne shkolle te mesme po e mbaroj kete vit. Do vazhdoj shkollen e larte ne New York University. Kur kam kohe te lire e kaloj me shoket dhe shoqet ose me familjen. Nga sportet me pelqen basketball, vollyball, dhe tennis.
  Well kaq per mua... po te keni ndo nje pyetje mos hezitoni te me shkruani...

  Me respekt
  ADA
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  I ran up the door, closed the stairs, said my pajamas, and put on my prayers. Turned off the bed, and hopped into the light, all because you kissed me good night

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-05-2003
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahhahah o Shqipetare nice pic edhe pse nuk eshte fotoja jote nejse kalofsh mire lal mirese erdhe ne forum!
  Djal i Merzitur

 3. #3
  pa he!... Maska e korēar
  Anėtarėsuar
  18-10-2002
  Vendndodhja
  NO god'S LAND
  Postime
  666
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  "Na... po e pate me grani! Upupu cupe e botes! Moj po shume te hazdisura jane bere keto te rejat moj. Dhe e kane fajin djemte pastaj qe behen si te marrosur mbas ketyre. Na me cupe, po hidh ndonje gje kraheve me te keqen se shume e zbuluar qenke, do na ftohesh pa jo per gje... He tu befsha." (Eshte ndonje djalog pe korcarke ky me siper.)

  Bashkeqytetarke, tashi po e realizoj se sa i pafat paskam qene qe ste kam pare ndonjehere ne korēe une i gjori.
  Nga ke qene e fshehur?
  Si kallep, te merrke ne qafe...
  Nejse, mire se erdhe.
  "Oj nan moj, thenke, a ma ep thiken ta prej Ameriken?"

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2003
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  62
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje Korca gurl!! Ja kalofsh sa me mire ketu ne forum!
  Meqenese qenke nga korca dhe je moshatare me mua kam nje pyetje: ne ke shkolle ke shkuar ne Korce se mbase te njofim!
  Pafshim tani per tani.
  Life is either a daring adventure or nothing.

 5. #5
  i/e larguar Maska e ChiCky_Gir|86
  Anėtarėsuar
  23-02-2003
  Vendndodhja
  At mAh pApAz h0usE..!!
  Mosha
  32
  Postime
  232
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mir se erdhe Korca_Gurl..hope u hav fun around here..
  p.s suksese ne shkolle....

  xxx

 6. #6
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  36
  Postime
  511
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  pershendetje patriote mire se na erdhe dhe ja kalofsh sa me mire ketu ne forum. suksese ne jete
  GERTA

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Joni_80
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  mbrapa diellit
  Mosha
  39
  Postime
  52
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  wow sa e mire qenke me korca gurl........po nga ke jetuar ne korce ti qe s'te paskam pare une? ti ta heqke trurin fare.....dhe le te thone pastaj qe korcaret s'jane te mira ........si shpirt i kemi.
  mirereseerdhe dhe suksese ne shkolle .
  ciao nga DaNiElS........
  feja e shqiptarit eshte shqiptaria

 8. #8
  Mr-HappY Maska e Kuksjan_forever
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  °©Ne Det©°
  Mosha
  34
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mie se erdhe lol befsh qef sa te duoje zemra

  pershendetje!

  me respekt Fatri
  Love is a name
  Sex is a game
  play the game
  and forgot the name...

 9. #9
  Mr-HappY Maska e Kuksjan_forever
  Anėtarėsuar
  25-01-2003
  Vendndodhja
  °©Ne Det©°
  Mosha
  34
  Postime
  366
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  SORRY doja te thoja mir** se edhe
  Love is a name
  Sex is a game
  play the game
  and forgot the name...

 10. #10
  HoT_BoY Maska e KuKeS_BoY
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Mosha
  34
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  www ca esht ky tip lol Mir se erdhe ia kalofsh sa me bukur

  pershendetje!!!

  me respekt TonnY
  DJALLI NUK EKSISTON.... FERRI PO

 11. #11
  Vajza e trendafilave Maska e Zonjusha
  Anėtarėsuar
  25-03-2003
  Vendndodhja
  Belgium
  Mosha
  34
  Postime
  390
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Mire se erdhe ia kalofsh sa me mire
  suksese ne shkolle dhe kudo ne jete
  Une jam Puro shqipetare
  me mua nuk te ecen fare!!

 12. #12
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Mire se erdhe rrusho. Suksese ne ne shkolle dhe ne te gjitha fushat e jetes dhe tja kalosh sa me mire ne forum ok

  Pershendetje nga larg Fjorin
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 13. #13
  ~NiGoTo~ Maska e Toreador
  Anėtarėsuar
  18-02-2003
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  34
  Postime
  192
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe ne Forum Ada!
  Ciaoo Miri
  AOp Tek #Shqiperia

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e korca_gurl
  Anėtarėsuar
  09-05-2003
  Vendndodhja
  Cloud 69
  Mosha
  35
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Flm te gjithe:-)
  topolina shkollen 8 vjecare e bera te Mesenjtorja, kurse te mesmen e fillova ketu ne boston.
  daniels...ne korce rrinja nga lagja 17...them se e di ku eshte apo jo grupke?
  I ran up the door, closed the stairs, said my pajamas, and put on my prayers. Turned off the bed, and hopped into the light, all because you kissed me good night

 15. #15
  Alba Eagles Maska e DJ-Mondi
  Anėtarėsuar
  01-04-2003
  Vendndodhja
  Angli
  Mosha
  39
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ada mire se erdhe dhe suksese sa me te mire ne te gjitha aspektet e jetes.

  uuuuuuuuuu se gati sa nuk e harrova o Korcare o hic fare
  Me met pa bab asht hall,me met pa nan asht hall, kurse me met pa komb nuk ka gja ma hall...

 16. #16
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  here tjeter mos vesh foton e Andersonit ,,,
  LuM i RrEmByEr

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-04-2003
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  35
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe Ada dhe ja kalofsh mire ketu
  Te uroj suksese ne shkolle dhe pac fat e lumturi ne jete.

  bye xhemla
  love Bleona
  :^lulja :^yllka

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e korca_gurl
  Anėtarėsuar
  09-05-2003
  Vendndodhja
  Cloud 69
  Mosha
  35
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Postuar mė parė nga ^VJOSA^
  here tjeter mos vesh foton e Andersonit ,,,
  DAMN PEOPLE ARE RUDE...cka te beje Anderson me mua ketu????
  I ran up the door, closed the stairs, said my pajamas, and put on my prayers. Turned off the bed, and hopped into the light, all because you kissed me good night

 19. #19
  one in a million Maska e ^VJOSA^
  Anėtarėsuar
  11-05-2002
  Vendndodhja
  OLIMP
  Postime
  323
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ohu hajd mire se erdhe korcare...


  ps harrova ...when are u posting other pictures
  LuM i RrEmByEr

 20. #20
  Perjashtuar Maska e HANNIBAL2003
  Anėtarėsuar
  27-01-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  37
  Postime
  407
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  mire se erdhe.
  te uroj t'ja kalosh mire.
  shnet e pare

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •