Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime

  Hashim Thai i ofron Kthimit biseda n nivelin m t lart

  Hashim Thai i ofron Kthimit biseda n nivelin m t lart  PRISHTIN, 9 MAJ - Lideri i Partis Demokratike t Kosovs, Hashim Thai, i ka ofruar t premten koalicionit t serbve t Kosovs, Kthimi, nj rast pr t mbajtur biseda n nivelin m t lart, ka raportuar t premten agjencia e lajmeve nga Republika Serbe, SRNA. Sipas ksaj agjencie kto biseda do t ken pr synim vendosjen e marrdhnieve m t afrta ndrmjet serbve dhe shqiptarve n Kosov. Koalicioni Kthimi e ka pranuar iden n parim n nj mbledhje t mbajtur me dyer t mbyllura, duke thn se vendimi final do t bhet pasi t ken mbaruar konsultat me krert e Qendrs Koordinuese t Beogradit m 14 maj. N at koh do t caktohet edhe nj delegacion pr t marr pjes n negociatat me Partin Demokratike t Kosovs, ka raportuar agjencia e lajmeve SRNA. Zyrtart e lart t PDK-s t premten nuk ishin n dispozicion pr ti komentuar kto pohime t agjencis s lajmeve SRNA.( marre anga Koha ditore)


  mani

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2002
  Postime
  68
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Me siguri per ta ...

  legalizuar koalicionin,ve perpara...

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  Sigurisht qe biseda me "KTHIMIN" do behen por ma pare duhet qe Botes ti tregohet krejt Barbaria Serbe para e gjate luftes dhe cdo Serbi ti shpallet akuza per cka ka bere mbi shqiptaret.
  Dialogu me KTHIMIN do behet duke i demaskuar militantet e KTHIMIT person per person si bashkpuntor ne Vrasje e masakra mbi popullaten shqiptare.

  Kte Dialog nuk ka arsye ta inicoje Hashimi e as ta udheheq Hashimi. Kosova ka Parlament e President.
  Hashimi duhet te kuptoje se nuk eshte i plotfuqishem ne Kosove si Stalini e Enveri dikur ne Rusi e Shqiperi qe Parlamentin dhe presidentin i trajtonin sikurse kuklla.

  "Kthimi" ( partia serbe ne Kosove) duhet te ket perball ne Dialog njerez qe nuk i tremben HAGES. Hashimi nuk ka pune ne kte dialog.

  Hashimi po munohet me u ba i "moderuar" qe me fitu pik personale ne zyrat evropiane mirpo opinioni ne Kosove duhet tja baj te qarte Shim-Klosit se mbi interes te Kosoves nuk vehet interesi i atij si person.

  Ne cdo inisiativ qe po ndermerr Hashimi nuk eshte veshtir me dallue njeriun qe eshte ne Panik.
  Ai trembet si Makbethi nga fantazmat dhe Kosova nuk duhet te vuaje halucinacionet qe kane Banditet me ne krye Hashimin.
  HAGA ose Psiqiatria do jene dyert e fundit te antareve te Shtabit.

  Jam i bindun se Hashimi , Melaim Zeka, Jakupi e Hale-iti etj nuk flejn mire. Ata nuk e bejne gjumin e qete.
  Nuk eshte lehte me vra Vllaun shqiptar.
  Per kete nuk ja kemi ne fajin. Asht formimi i tyre intelektual i mbrapsht qe i degradoi nga djem te Kosoves me aspirata per pamvaresi ne cuba Vrases e demagoge.
  Duhej ta dinin se Genjeshtra ka kambet e shkurtra.
  Familja GECI i akuzon dhe per 3 drejtora Shkollash te vrame prej Bandes PDK-se e kjo eshte TURP i pa perballueshem.
  Jane gabue LPKERISTAT qe kan kujtue se tan jeten kungulli ka me i shku mbi uje.


  Ja nji vic (humor) qe e kish shkrue dikush ne internet te Kosoves.:

  ..........

  Skandal ne burgun e Hages

  Nje nate Fatmir Lima kishte mare nje brushe me ngjyre dhe ne 50 dyre te qelive te burgut kishte shkruar me shkronja te medha UQK MOS E PREK
  pasi gardijanet e kishin hetuar dhe e shofin qe ky eshte quar jerem (pergjumshem) e pysin se qka kishe pa enderr? Fatmiri u pergjegj: qe kishte pare enderr qe kishte mbaruar lufta dhe kishte hyre nga Shqiperija ne Prishtine dhe ato dyre ishin dyre te lokaleve.

  Ehhhhhh shfryu Fatmiri, po kohe te mira ishin ato kohe te luftes dhe disa vjet pas lufte, kisha para, gjipa, femra sa te doja dhe luftonim kemb per kemb, qkerdheja kend ta doja, vraja kond ta doja, pas lufte secilin lokal qe deshta e privatizova, vraja dhe kthjellja qjellin e Kosoves, pa te gjidha ben dyqysh po kur po me kujtohet Njomza Kolgeci qe flinim vetem Hoteleve vendi vend nuk po me zihet.

  Ehhhhhh koh te shkuara po veshtir te them te harruara.

  Ju preferoj simpatizanteve te Fatmirit qe Njomza Kolgecin tia qoni Fatmirit ne vizite ne burg qe sepaku ti mare pak ere qe tia lehtesoni vuajtjet sadopak keti far Generallci.

  Hajt mirembetshi dhe mos me shani se bana pak hajgare.

  ............


  Qashtu pra..

  ...

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime
  Brari megjithate edhe ti po e dishe gjuhen e shkieve sepse ne nji shkrim me akuzove mua se e di at gjuh te dreqit
  Per shembull vetem fjalia e fundit ka qen e shenuar keshtu nga ai shqipfolsi:


  <Hajt mirembetshi dhe mos me shani se bana pak zabav. >

  ndersa ti e kishe perkthye keshtu:

  <Hajt mirembetshi dhe mos me shani se bana pak hajgare.>

  Tung mos me thuaj jo nuk e di gjuhen shkinishte se nuk te besoi ma,dhe nese nuk beson ta sjell krejt tekstin e ati shqipfolsi qe me te vertet nuk ka dit te thot se ben hajgare por e thot ate ne gjuhen e tij"zabav"

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Antarsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,731
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Llapi,

  Edhe nese ajo fjale e fundit te fjalise shkruhet ne gjuhen Kineze me siguri se do te jete e perkthyeshme.

  Rreth temes ne fjale...

  Thaqi "yne" thuajse nuk ka te ndalur.

  Nuk ka gabuar i nderuari Zoteri Bob Dole qe e ka quajtur Thaqin pas Konferences se Ramboiuillet, "Person Misterioz."

  Ai duket se nuk ka te ndalur me punen e tij qe te verifikoj gjithnje nje epitet te atille.

  Perfundofte atje ku e meriton te perfundoj!
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 6. #6
  ZAN MALI Maska e DIDIBE
  Antarsuar
  10-05-2003
  Vendndodhja
  PRISHTINA
  Mosha
  46
  Postime
  71
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Angry TRADHTART E POPULLIT I VRET POPULLI

  LIMAJ DHE FAMILJA E TI GJAT GJITH LUFTS KAN QNDRUAR N MALET E BERISHES.
  LIMAJ KA LUFTUAR SHKAUN ,E TI brari e arb DHE KLIKA JUAJ NKRYE ME M..TIN RUGOVI, BT Q KOMANDANT ELIKU T JET N HAG.
  Ndryshuar pr her t fundit nga DIDIBE : 12-05-2003 m 09:26
  DENIANA

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Kosov: Koalicioni "Kthimi" i gatshm pr bisedime


  Kryetari i Partis Demokratike t Kosovs, Hashim Thai e ftoi koaliconin serb "Kthimi" pr bisedime, por deputett serb nuk kan marr kurrfar ftese.
  Shefi i grupit parlamentar t koalicionit serb kthimi, Dragisha Krstovi, mirpret nismn e kryetarit t Partis Demokratike, Hashim Thai pr prmirsim t marrdhnieve ndrmjet serbve dhe shqiptarve.
  Ai theksoi se Nuk kemi marr ftes zyrtare, por kemi biseduar jozyrtarisht me Hashim Thain. Presim ftesn zyrtare dhe ne jemi t gatshm t bisedojm lidhur me procesin e kthimit t serbve dhe lirin e lvizjes".
  Krstoviq gjithashtu tha se pret nga kreu i PDK-s q para fillimit t bisedimeve t precizohen saktsisht temat e bisedimeve.(RTK)  mani

 8. #8
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime
  Une mendoi se nuk ka asgje te keqe qe bisedohet me serbet,kur ka qen koha me ta eshte liftue ndersa tani nese e kan parapa qe eshte koha per bisedime le te bisedoin.
  Nja ma merr mendja qe ata qe as nuk luftuan as nuk e perkrahen luften e drejt te UK-se nuk kan shum te drejt te qoin pluhur rreth kesaj ftese,sepse e din ata vet qe kur eshte luftue me serb kush ka bisedue e ba muhabet me ta.

 9. #9
  Modertator paportofol
  Antarsuar
  01-04-2003
  Postime
  47
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  "Miresevjen" o deshprim i luftetareve o Hashim - o Hagian !
  "Miresevjen" o derbeder qe me "povratakun" na bre viran!
  "Miresevjen" o lakuriq i neteve te pagjum nga bixhozi Cyrihian!
  "Miresevjen" o hajn JINSASH (farmerkash) ne do mejhan!


  Hashim Thai ka biseduar me serbet edhe para luftes edhe gjate luftes edhe pas luftes.

  Kosova ka institcionet e veta dhe nuk ka mbetur ne Hashim Thain t'ia rregulloje punet.

  Vrasja e Xhngjiqit e ka goditur Hashimin sepse ne Beligrad nuk po gjenden me serbe te bisedojne me te, prandaj duhet te bisedoj me POVRATAKUN qe t'i shpetoje Hages!
  Ndryshuar pr her t fundit nga drenica martire : 12-05-2003 m 11:35
  "Duhet t msosh t dalsh m i pastr nga situatat e papastra, dhe nse sht e nevojshme, t lahesh edhe me uj t ndotur".

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Pasha Kuranin jo more lap asgje nuk eshte te bisedosh sot me arikun numer nje te shqipetareve,jo,jo nuk eshte asgje,por ishte gjithcka kur dikush kishte pas kontakt me ta dhe vritej.Si eshte kjo ore lap,a po ta rrok hiq a jooha do ti gjykoje te gjitha e qebesa Drenice martire at foto e ke qelluar dhe sot po del realitet se keta lideret edhe perpara kane pasur kontakt e cetniket si Artemie e te tjere e edhe sot po iftojne ne biseda.  PDK do ftoj zyrtarisht "Kthimin" e lidert shqiptar n bisedime pr statusin  PRISHTINE (12 Maj) - Partia Demokratike e Kosovs, s shpejti do t'i bj ftes zyrtare liderve serb t koalicionit "Kthimi" dhe liderve shqiptar t Kosovs, pr t biseduar rreth ides s afatizimit t statusit prfundimtar t Kosovs, konfirmuan burime brenda kreut t PDK-s. Aleanca pr Ardhmrin e Kosovs e ka vlersuar si nj nism q i shrben bashkpunimit me minoritetin serb. Mirpo, kryetari i Aleancs, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se iniciativat e tilla duhet t qartsohen m tepr dhe t mos mbeten konfuze. N nj letr q Haradinaj ia drgoi sot shefit t UNMIK-ut, Mikael Shtajner, shprehet pro bashkpunimit me lidert e minoritetit serb t Kosovs, por prjashton mundsin q bashkpunimi t jap rezultate me lidert e partive t Serbis q jan n Kosov. Bashkpunimi me partit e Serbis far sht DOS-i, mund t ket kuptim vetm n raport me fqinjt. dxh/dxh (RTK/BalkanWeb)

  mani

 11. #11
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime
  Eshte per te ardhur keq te shikosh se PDK dhe Hashim Thaci po ndjekin te njejten vije politike me Tiranen zyrtare. Ne nje kohe kur PDK, partia qe u krijua nga ish-ushtaret e UCK-se, duhet te mbante qendrimin me radikal per te kerkuar pavaresine e Kosoves, ate pavaresi qe u derdh edhe gjaku i shqiptareve ne lufte, Thaci nga ana tjeter ka zgjedhur rrugen e vasalit politik te Perendimit.

  Kushdo qe e ka keshilluar Thacin per tu munduar qe te rregulloje imazhin e tij me Perendimoret duke e shtyre ne kohe pavaresine e Kosoves, e ka mashtruar ate ne menyren me te turpshme. Levizjet e tij te fundit mund ti shtojne disa pike ne Washington apo Paris duke e portretizuar ate si te moderuar, por i humbasin pike nga ana tjeter perpara elektoratit shqiptar ne Kosove.

  Moratoriumi dhe gadishmeria per te diskutuar mbi statusin e Kosoves me serbet, minon institucionet shqiptare ne Kosove dhe gjithe qendrimin unanim te deritashem te gjithe krereve politike shqiptare per njohjen sa me pare te pavaresise se pakushtezuar te Kosoves. Diskutimet me Kthimin qe perfaqeson interesat e serbeve ne Kosove u bejne nje nder te madh serbeve, pasi problemi i Kosoves nga nje problem nderkombetar, kthehet ne nje problem lokal midis serbeve dhe shqiptareve. Pra Kosova eshte "problem serb" dhe Kosova ngelet ende ne autoritetin e Serbise.

  Turp.
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Antarsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,731
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Albo,

  Ke ber vertet nj prshkrim t qart se ku mund ta na drgoj e gjith ajo qe paraqet Thaqi para Serbve.

  Ai edhe nj her sikur edhe deri m tani me gadishmrin e tij pr bisedime me Serbt e Kosovs, tregon qart se sht n kundershtim me qndrimin e forcave te tjera politike n Kosov.

  sht ndoshta pak ta quajm turp kt q Thaqi sht duke br kto dit!
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 13. #13
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime
  Haha disa perkrahes te rugoves po e kretikoin Z Thaqin per takim me serbet!!!
  Merre me mend.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  Llapi po thote:

  "Une mendoi se nuk ka asgje te keqe qe bisedohet me serbet"


  Mo bre LLap koke ba shum i moderum.
  Deri dje i ke than vetes "clirimtar" e sot u bane "Moratorium-tar" me njihere.
  Sa shpejt i merrni urdhnat.
  LLap kta "Clirimtaret" e tu a me drejtora shkollash kan luftue?
  Si more 3 drejtora Shkollash i keni myt e asnji katund nuk e mbrojtet kur erdh Serbia...


  LLap...

  Thaqi me krye te vet shpalli luften te cillen e vujti Poplli e gruen e vet e konservoi ne Zvicer bashk me shpallsit e tjere qe grat i mbajten ne Cyrih.
  Thaqi me krye te vet vrau kolonelin Krasniqi..
  Me krye te vet e vonoi 3 jav Rambujen qe i kushtoj mijra te vram e te sakatum kosoves..
  Me krye te vet e dergoj fatmirin ne Slloveni e masandej ne Hag..
  Me krye te vet shpalli moratoriumin..
  Me krye te vet hap biseda me serbin..
  Cka tjeter don me ba Hashimi me krye te vet?
  A keni ju tjeret krye a vec jeni robota..

  LLap a per moratorium e vrat Xhemen e Ahmetin e Uken e Drinin e Tahirin?

  Pse more Llap kini vra njerz e sot jeni ba si bajg lope..

  ...

 15. #15
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime n 207 postime
  Brari nuk paske ber kurfar pyetjesh qe meritoin te pergjigjem!
  Keto qka i ke cek ti jan nji vjersh e jotja qe tu ka piek ne kok e tjeter ti as qe din bile,e per keto e ke marr pergjigjien shume shum here.

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Si mor pash Kuranin mos me ftue edhe dika nga partit...


  Kosov: Kthimi diskuton nesr pr kthimin e serbve t shprngulur


  Shefi i grupit t Koalicionit serb Kthimi n Kuvendin e Kosovs, Dragisha Krstoviq e ka caktuar pr nesr nora 10, mbledhjen e zgjeruar t Koalicionit t partive politike t serbve t Kosovs, tem kryesore e s cils do t jet kthimi i t shprngulurve n Kosov. (TVK)  mani

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  O ju vllazen Te KOSOVES..

  Due me ju vet (pyet).

  A ka kush nder mend ne Kosove me i kerku llogari Shtetit Shqiptar per vrasjen e ish ministrit, Kolonel Ahmet Krasniqit?

  Zoti Rugova duhet ta bej nji kerkes te tille, Bukoshi po ashtu, Daci po ashtu.

  Une e kam pritur qe dhe BERISHA i PD-se ta kerkoj kete me force por sic duket Berisha ka zgjedhur nji rruge te mesme... Ashtu keshtu me Rugoven ..ashtu keshtu me THAQIN..
  Shum KEQ.

  Gjithashtu dhe opnioni i Kosoves duhet te kerkoje zbardhjen e keti KRIMI barbar.

  Ne se pajtohemi me nji vrasje kurre ska me u ndreq KOSOVA..kurre..never never..

  Po kur Shume vrasje nuk jane ndricuar...cfar ndodh...????

  ...

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-01-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  355
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Pasha Kuranin po,ndash me Rankovica,Trajkovica,Bullatovica,Krstovica me cfare te duash,kush as timen e duhanit nuk ka me ta prishe.  Krstovi: Deputett e "Kthimit" jan t gatshm pr bisedime me Thain


  PRISHTINE (14 Maj) - Shefi i grupit t deputetve t Koalicionti serb "Kthimi" n Kuvendin e Kosovs, Dragisha Krstovi ka deklaruar se prfaqsuesit e deputetve t serbve jan t gatshm t bisedojn me kryetarin e Partis Demokratike t Kosovs (PDK), Hashim Thain nn kushte t caktuara. "Koalicioni 'Kthimi' sht i gatshm pr takim nse merr ftes zyrtare pr bisedime rreth shtjeve jetike dhe nse kjo nuk do t jet politik e lart", ka deklaruar Krstovi pr Agjencin "Beta". Ai ka saktsuar se serbt e Kosovs jan t gatshm pr bisedime rreth kthimit t personave t shprngulur, lirin e qarkullimit dhe sigurin pr popullatn joshqiptare n Kosov. Thai, gjat nj takimi t mparshm me prfaqsuesit e Koalicionit "Kthimi", ka propozuar q kto dy grupime politike t bisedojn rreth mnyrs s prmirsimit t marrdhnieve t bashksis shqiptare dhe serbe. ro/ro (B92/BalkanWeb)


  mani

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Antarsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,731
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 12 postime
  Brari,

  Vrasjet e njepasnjeshme, para, gjate, dhe pas luftes kane bere qe opinioni Kosovar te jete i heshtur rreth krimeve te kryera nga te majtet.

  Nje heshtje e tille sikur eshte edhe me e madhe, pas vrasjes se Komandant Zemajt, (qe nje gazetar i "Botes Sot,"e quajti vrasje te shekullit).

  Opinioni Kosovar nuk eshte ne gjendje qe lirshem te shpreh mllefin e tij ndaj vrasjeve te ketilla.

  Nje heshtje e tille, qe tashme duket e zakonshme, nuk po mundeson zbardhjen e krimeve te kryera ndaj Figurave te shquara tona Kombetare.
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime n 109 postime
  Arb...
  A do te guxonte Hashim- Melaim- Zeka me i me vra njerzit e Ramush- Nasim Haradinit?
  A do te guxonte Ramushi me ja vra miqt Hashimit e Halitit?

  Joooooooo..

  Jooo se Ramushi e Hashimi ja hedhin trut ne ere .. njeri tjetrit..prandaj jan nda punet..
  Pra bandat e ujqerve vrasin ne kopene e lopve e deleve sepse tek L lopet e D delet pra l e d ldk ata "kan gjet shesh e bajn pershesh".

  A guxon ne Shqiperi PS te vrasi ndonji Gjinushist?
  Po Gjinushi a guxon me vra ndoj Nanoist?

  Jooooo.. Kan gjet e vrasin ne kopene e Saliut..

  Pra si Berisha si Rugova jan dy ngordhalaqer.. qe ja u merr sorra buken nga dora..


  Nji Dugoll e beri Dacin..leck..

  Jemi popull frikacak..

  ........

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prishtina zyrtare: Jo planit me 6 pika te Ban Ki Moon te OKB
  Nga Harudi n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 175
  Postimi i Fundit: 08-09-2009, 16:03
 2. Sejdiu e Thai
  Nga Sabriu n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 10:58
 3. Pala serbe: Krkojm ndarje t but n Kosov
  Nga Sabriu n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 03-12-2008, 17:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •