Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Edmond83
  Antarsuar
  17-01-2003
  Vendndodhja
  China Town
  Postime
  125

  Fileta vii me krpudha

  Ingredientt pr 4 persona: 4 fileta vii, 200 gr krpudha, 5 lug pana, pak gjalp, majdanoz, 2 lug konjak, hudhr, krip dhe piper.

  Skuqim n gjalp filetot e viit dhe i shtojm hudhrn e prer n feta t holla dhe krpudhat e prera njsoj. I sprkatim me pak konjak dhe i shtojm pann. Kur salca t jet dendsuar i hedhim pak majdanoz, krip dhe piper.
  RRaK LLdAk FaK

 2. Anetart m posht kan falenderuar Edmond83 pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Tema t Ngjashme

 1. Fileta pule
  Nga [Perla] n forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2009, 12:05

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •