Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12

Tema: Eliza Dushku

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Lekė Rezniqi
  Anėtarėsuar
  06-06-2002
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  35
  Postime
  240

  Eliza Dushku

  Me tė vėrtetė e meriton tė hyjė nė kėtė Forum edhe kjo aktore e njohur Shqiptare e Hollivudit, e cila me krenari tregon rrėnjėt e saja prej Shqiptareje.

  Nė filmin "THE NEW GUY" dy herė pėrmenden fjalė Shqip.
  "JU JAM MIRĖNJOHĖSE" dhe"JU LUTEM".
  Bile edhe nė film e pėrmendė se gjyshen e kam nga Shqipėria.

  I LUMTĖ.

  Leka nga Prishtina
  Ti Shqipėri mė jep nder mė jep emrin Shqipėtar.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Arb
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Little Albania, NY
  Postime
  1,724
  Ah, Eliza, engjellusheja jone...

  Buzeqeshja, qendrimi dhe shume cka qe paraqet personaliteti i saj na ben te besojme se vertete eshte nje Vajze Shqiptare e shkelqyer.

  Leke,

  Me gezoj edhe mua fakti qe ne filmin qe permende ajo perdore ato fjale ne gjuhen shqipe.

  Gjithe te mirat ne karrieren e saj!
  Talent wins games, but teamwork wins championships.
  Micheal Jordan

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Shėn Albani
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Postime
  899
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shėn Albani : 06-05-2003 mė 18:26

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Anėtarėsuar
  24-06-2002
  Postime
  1,160
  Se marr vesh pse hyn Eliza Dushku te Elita kombetare?
  Ne radhe te pare ajo nuk esht shqiptare njehere, per te mos u futur ne radhe te dyte fare...

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-04-2003
  Postime
  200
  bukur e the aryan-ss.....

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-10-2002
  Vendndodhja
  UK
  Mosha
  50
  Postime
  1

  Smile Eliza Dushku

  Qe kur eshte bere ajo artiste e madhe e Hollivudit??? Ne kemi njerez qe po shkelqejne neper bote. Te flasim nje here per ta e pastaj mbase i vjen radha dhe kesaj Elizes.

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Shėn Albani
  Anėtarėsuar
  27-07-2002
  Postime
  899
  Babai i saj eshte shqiptar dhe meqenese eshe keshtu, ka vend edhe per ate ketu.

  Nese ka te tjere qe jane me te mendhenj se ajo, atehere shkruani per ata.

  Ne forumin shqipta, ka vend per gjithe shqiptaret....

 8. #8
  Shqiperia Etnike Maska e shoku_sar
  Anėtarėsuar
  04-05-2002
  Vendndodhja
  Toronto
  Postime
  176
  Pse nuk e paska vendin ketu ajo kur ka gjak shqiptari dhe eshte krenare qe eshte shqiptare, jo si disa te tjere qe kane nga 1 ose dy vjete qe jane larguar nga Shqiperia dhe e kane per turp te pranojne nga jane.
  Ne duhet te jemi krenare per sukseset qe ka aritur Eliza dhe duhet ta mbeshtesim. Mos haro se eshte vetem ne fillimet e karieres se saj ne Hollywood.
  Ky eshte forumi shqiptar dhe i takon te gjithe shqiptareve.
  Nuk lejohen adresa Interneti ne firme. Stafi i Forumit.

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Vendndodhja
  Oakland, CA
  Mosha
  46
  Postime
  738
  Ka a 5 vjet qe thone se eshte ne fillimet 'karrieres' se saj dhe ajo prap eshte ne vendnumro. Nuk meriton emri i saj te jet mu prane emrit te Eqrem Cabejt te madh. Transferojeni kete teme tek temat e artit ku diskutojne gocat.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  40
  Postime
  10
  U guys are trying hard to make smth happen when i tell u what: Eliza Dushku doesn't give a damn that her dad was born in Albania,she doesn't even talk to her dad anymore.All she's trying to do is get the big bucks someday and be on the A-List.I think nowdays acting and singing is smth that is being seen and proved as the biggest money-maker in the entertainment industry and there is millions of people trying to make it out there(I, only, have 2 friends and myself trying to become actors).
  So the short and the long of it is that leave Eliza Dushku alone as she's doesn't care for "litt things " like this.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Andrra e Jetes
  Anėtarėsuar
  21-12-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  105
  Ju qe dyshoni per Elizen shkoni te "Search" ne kompjuterin tuaj dhe shkruani "Eliza Dushku" klikoni dhe shikoni sa tituj iu dalin ka website edhe ne Angli per te!Dhe mos ia fusni kot se ajo eshte nje talent,ka bere filma qe i jane vleresuar dhe eshte personalitet,po deshet mos beni si njerez qe vuajne nga komplekse inferioriteti...

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e R2T
  Anėtarėsuar
  18-04-2003
  Postime
  1,062
  Mos u krenoni me arritjet e te tjereve po me arritjet tuaja. Elizen e ben Shqiptare vetem 1/2 e gjakut, se ajo as shqipen se flet (dhe ato dy rrashta ka rrezik ka dashur nja 3-4 dite ti mesoje) dhe as zakone dhe mentalitet Shqiptari nuk ka. Megjithate perseri mire na vjen qe identifikohet si Shqiptare dhe i ngre sadopak emrin Shqiperise.

  Edhe sa per informim, kjo teme eshte hapur nja 256478133594 here.
  Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

Tema tė Ngjashme

 1. Eliza Dushku
  Nga Fiori nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 21-01-2021, 10:21
 2. Eliza Dushku
  Nga Taulant-Dardani nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-08-2011, 01:10
 3. Artistet tane - Foto dhe diskutime.
  Nga Orion_DYRRAHU nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 11-06-2007, 15:46
 4. Ndoka, kryetar i ri i PDK me 6 deputetė
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-11-2006, 14:47
 5. PS fiton zgjedhjet nė komunėn e Dushkut
  Nga Dr Rieux nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 19-12-2004, 15:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •