Close
Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 173
  1. #41
    4:20.com...pantera.com Maska e tom
    Anėtarėsuar
    05-03-2003
    Vendndodhja
    ke dyqoni ke selvia
    Postime
    206
    se kom dash me t'pyt ene perpara....a ka noi dj anej nga tirona....po dj Endri i top albania a osht mo.....di qe ke piramida vjet dj ka qen i shoku im me emrin ardi....

  2. #42
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958

    Talking hallall

    Kereje nga Tirana DJ me ne ze eshte ANDY-DJ ai eshte njeshi tani per tani...me gjithe qejf qe do postoje ca foto ketu sapo te kthehem nga koncerti mgjt ta garantoj o Tom se nuk do te jene si ato qe ke postu ti
    Ishalla del bukur se do te jene 12 DJ te huaj..Fredi
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 04-06-2003 mė 11:49

  3. #43
    kush e kendon kete kengen: I can hear you crying, ... trying.........

    Help
    Keep it REAL!!!

  4. #44
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    08-05-2003
    Vendndodhja
    londer uk
    Postime
    10

    im back

    O tom e kom pa paul oakenfold live ne Hampshire me gjithe timo mas ishte cool......

  5. #45
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    08-05-2003
    Vendndodhja
    londer uk
    Postime
    10

    PER VIKIN

    PA GJEJE NJI HERE KETE TI


    THE MOONLIGHT SHADOW IN THE STREETLIGT
    ONLY ME AN U
    A SIMPLE RANDEVU
    AFTER MIDNIGHT
    THEY KEEP AS FROM EACH OTHER
    HE E GJEN DOT VETEN ME THUAJ KUSH E KENDON ESHTE LEGJENDE E DANCIT DHE TRANCIT
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 07-06-2003 mė 22:12

  6. #46
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    O Klodo se pari me behet qejfi qe qenke rikthyer ne forum dhe te uroje navigim te mbare!
    Per sa i perkete adresave qe te gjeje une per dance nation,e kame gjete por nuk lejohet ta publikosh ne forum mgjt te cova nji e-mail pert kete adrese!
    TOM!
    Ajo mega party ne Golem nuk doli ashtu sic e prisnim sepse nuk ishte vetem dance&trance por muzike nga te gjitha llojet mgjt diten e trete ishte vetem trance dhe ishe cool

  7. #47
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Postime
    599
    Une kam njady programe qe perpunojne zera qe krijojne muzike edhe kam bere njady pjese te Uplifting-psychedelic trance,por vetem une i kam degjuar
    Nese do te eci me teper do mundohem te publikoj ndonje pasi ketu ne Greqi shoket e mij kane CD te tyret me te tilla edhe pjeset e tyre degjohen ne shume party clube ketu.

  8. #48
    4:20.com...pantera.com Maska e tom
    Anėtarėsuar
    05-03-2003
    Vendndodhja
    ke dyqoni ke selvia
    Postime
    206
    e di qe ne Greqi nighohet shume GOA TRANCE.o kacaku..a vazhdojne te bohen rave party neper pyje si perpara...po ARDAN DHE HIPNOSEIDON ose PERAGON a vazhdo pihet anej?shum u kon pas nigju anej ASTRAL PROJECTION.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 14-06-2003 mė 15:49

  9. #49
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    Hallall kacako qeke i madh lol!
    Po ato programet per te perpunuar muziken ku i ke gjete?

  10. #50
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Postime
    599
    Ato programe rregullisht blihen,por une i kam gjetur sic gjejne shumica,me shoqeri...
    WaveLab dhe Sonar1.31 perdor une,po ka lloj lloj programesh.

  11. #51
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    O Tom kjo eshte nji foto e shpifme e atij koncertit...Ky eshte nji gjerman tu bo metal...
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Ferdinandi : 13-06-2003 mė 13:41

  12. #52
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    1
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  13. #53
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    2
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

  14. #54
    4:20.com...pantera.com Maska e tom
    Anėtarėsuar
    05-03-2003
    Vendndodhja
    ke dyqoni ke selvia
    Postime
    206
    ferdinand......kshu zduken keq , vetem se jon shum te vogla...mu me than qe kishte pas shum te ardhur nga kosova.dhe shum 15 vjecare.ai gjermoni a austriaku (ska shum rendesi)ishte si KORN.kshu me thane....pra spaska qene tamom rave party.megjithate,falimderit per fot....desha me t'pyt se jom kurioz....a ka ndonje radio ne tirone qe jep trance.......o kacako....sme ktheve pergjigje per ato qe te kom pyt me lart....apo s'jeto ne athine.....

  15. #55
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    Po o Tom kishte shume kosovare dhe 15 vjecare kishte por jo shume ata rrinin vetem diten kurse naten jo se u numeroheshin shapkat ne shtepi!
    Ne Tirane nuk ka nonji radio per dance dhe jo me per trance mgjt eshte nji qe eshte hape keto dite quhet radio Oksigjen dhe te pakten i afrohet nji radioje te tille se jep shpesh here trance!

    c u soon cheers

  16. #56
    Audio Engineer Maska e KACAKU
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Athine
    Postime
    599
    Para pak ditesh u be nje party i madh i GOA Psy-Trance,ne nje pyll te madh ne Anaviso te Attikes,une ndejta vetem pak ore aty,pasi party zgjati 4 dite e nete.
    Kishin ardhur te ftuar Dj Yahel dhe Infected Mushroom dhe merrnin pjese rreth 12 000 veta nga Greqia,Italia,Gjermania etj.
    Ne diten e dyte u luajt nje pjese e vogel e imja,pasi e kisha dhene tek disa shoke,qe ta luanin,une nuk e degjova se nuk isha aty
    Me daten 14.07.2003 do te behet FullMoon Party Festival ne Gjermani.
    Dhe me daten 18.10.2003 do te zhvillohet ne Belgjike Ghent Amon Horus-TransHalliance.

    Tom besoj se more nje fare info,per ato qe behen ketu

  17. #57
    ALBSECURITY
    Anėtarėsuar
    14-01-2003
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    958
    O Kacaku aty u beka qameti lol...kush e ka mallkuar Shqiperine qe nuk ka nji Dj te hajrit eeeeeeee...?

  18. #58
    nga dyqonet e reja
    Anėtarėsuar
    04-04-2003
    Postime
    327
    korrik 11 2003...
    love parade... colombiahallen...berlin
    TIESTO, PAUL VAN DYK, etj

    sot 20 qershor 2003 ne club SPACE donwtown miami; PAUL VAN DYK...

    korrik 22 2003 club eleven50 midtown atlanta; PAUL VAN DYK, EDGAR V.

    tek ky i fundit kena me vajt se i kena more biletat per $30...

    p.s. qershor 28 2003, per ato qe jane ne athine, nuk di emrin e klubit, por di se PAUL OAKENFOLD ka nje nga turet e THIRST HEINEKEN aty.kush ka mundesi te mos e humbi rastin se pa tjeter qe ka per tu kenoq.

    keto jane evenimente! o cuna!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #59
    4:20.com...pantera.com Maska e tom
    Anėtarėsuar
    05-03-2003
    Vendndodhja
    ke dyqoni ke selvia
    Postime
    206
    paul van duk kom kohe qe po e pres qe te vije knej n'detroit.tiesto ishte para i muji mos gaboj..po se pash dot.dordi1,po per carl cox ca mendimi ke...besoj se e ke nigju.dj i mire ne tiron ka qen LUCA .po flas per vitet 94 96..ka qen koha e disco blu,dhe e refleksionit(ato kon qen atere)vallai LUCA dite se ca vete....ne ate kohe ne tiron u fut dhe GOA PSYCHEDELIC TRANCE...kte lloj rryme te trancit e solli i shoku im me emrin geri (nga greqia).nuk e di a osht no njoni nga ju qe ka ardh ne rave party't e asaj kohe...edhe ne LINZE filloj mir fare .vite furgoni i hotelit e na merte gjith si grup mu para hotel dajtit cdo te shtune...eeeeee ca vitesh kon qen atere...s'vin mo...me thon te drejten edhe icik drog u pite po dihet mo trance kshu that sikur ska kuptim.pastaj fillun remujrat e u prish cdo gjo...shum vete nga te grupit fillun me hik jasht cik nga i cik...tashti ne vere me sa kom mor vesh shumica kthehen n'tiron.anej nga piramida i gje...hallall hallall ato vite..tomi i kujto gjithmone...respekte..ardit,g qylafkut,x dapit,a pojanit,a cifligut ,tan bjondit,l fusha, gjith p****e te asaj kohe...kshu ti ferdinand ajo kohe ka qen persmari...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga shigjeta : 21-06-2003 mė 22:32

  20. #60
    nga dyqonet e reja
    Anėtarėsuar
    04-04-2003
    Postime
    327
    per carl c. vetem qe eshte zezak edhe bo muzike elektronike, do me thone shume...
    me ka shpetu kot fare pa e pa live para nji viti!
    sa per tiesto; heren e fundit, para ca javesh, kur erdhi ketu ku jom, me thone te drejten ka lon nom! per van dyk, shoqnia na ka premtu qe live, eshte fantastik...
    sa per sport, kam download nja dy videoclip nga WinMX ne love parade ne berlin '98, '99, dhe jane kryeveper!
    i rekomandoj...

    p.s. tom! kot per kuriozitet! sa kohe ke qe e njef Pojanin?
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dordi1 : 22-06-2003 mė 01:03

Faqja 3 prej 9 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Trance dhe Muzika Elektronike
    Nga StormAngel nė forumin Muzika botėrore
    Pėrgjigje: 199
    Postimi i Fundit: 05-05-2016, 06:21
  2. Umberto Eco
    Nga Pedro nė forumin Shkrimtarė tė huaj
    Pėrgjigje: 122
    Postimi i Fundit: 07-10-2013, 21:13
  3. Kush eshte Dj me i mire per mendimin tuaj ?
    Nga BvizioN nė forumin Muzika botėrore
    Pėrgjigje: 62
    Postimi i Fundit: 26-05-2010, 16:31

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •