Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1

  Jezusi ju lut Zotit i prulur me fytyrn prtoke. Mateu 26:39

  E vrteta sht shpesh her e vshtir por do ju liroj. Ka shum vargje n Bibl q dshmojn q Jezusi nuk sht Zot, por kto vargje jan m t qarta.

  Mateu 26:36 Ather Jezusi shkoi bashk me ta n nj vend, q quhej Gjetsemani, dhe u tha dishepujve: Uluni ktu, ndrsa un po shkoi aty t lutem.

  Mateu 26:39 Dhe, si shkoi pak prpara, ra me fytyr pr tok dhe lutej duke thn: Ati im, n qoft se sht e mundur, largoje prej meje kt kup; megjithat, jo si dua un, por si do ti.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2020
  Postime
  1,530
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Jezusi ju lut Zotit i prulur me fytyrn prtoke. Mateu 26:39

  Eagle Eye,

  m par, e admiroj prkushtimin tnd dhe pasionin tnd pr t kuptuar dika pr fen time.

  T sugjroj t lexosh nj tem me titullin "Jezu Krishti sht Zot" (Rm 10,9)

Tema t Ngjashme

 1. Jezusi, Biri i Njeriut qe i Lutej Zotit!
  Nga Xhemis n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-01-2013, 13:29
 2. Pse Jezusi i bnte lutje Zotit??
  Nga fisniku-student n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 11-03-2010, 19:56
 3. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-09-2009, 08:43
 4. Trajtimi Biblik dhe Kuranor n lidhje me fjaln Jezusi Bir i Zotit
  Nga tora-bora n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 21:07
 5. Moisiu-Jezusi-Muhamedi (Paqa e Zotit qofte mbi ta)
  Nga Arrnubi n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2006, 09:22

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •