Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,929

  Dosja Historike E vrteta e fshatrave serbe ku banojn shqiptart e asimiluar  Dosja Historike – E vrteta e fshatrave “serbe” ku banojn shqiptart e asimiluar

  Nikola Pashiqi ka qen vlleh e vetete esht
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 19-05-2024 m 08:06

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,929

  Pr: Dosja Historike E vrteta e fshatrave serbe ku banojn shqiptart e asimiluar  Dosja Historike - Dokumente t rndsishme nga autort serb pr Kosovn

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,929

  Pr: Dosja Historike E vrteta e fshatrave serbe ku banojn shqiptart e asimiluar  Dosja Historike - Manastiri i Deanit, shqiptar apo serb?

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart ortodoks t asimiluar dhe t harruar n Maqedoni
  Nga Afrimi70 n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 01-06-2012, 11:08
 2. Si u asimiluan shqiptart e fshatrave t Reks s Mavrovs...
  Nga Gostivari_usa n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 22-07-2011, 07:42
 3. Dosja e Diktaturs - Zbulohet e vrteta e armve npr kisha
  Nga puroshkodran n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-03-2010, 02:11
 4. Dosja 58 - Prmasat E Barbaris Serbe Mbi Shqiptart
  Nga biligoa n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 10:41
 5. Shqiptart e asimiluar t Novi Pazarit
  Nga Artti n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-12-2008, 10:08

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •