Emri:  14xp-charles-portrait-gpkl-articleLarge.jpg

Shikime: 64

Madhsia:  51.8 KB

Mbreti Charles III zbulon portretin e tij t par zyrtar t pikturuar q nga kurorzimi i tij.

Ngjyra e kuqe lidhet me Satanain, flutura monarke simbolizon kontrollin e mendjes dhe syt e zinj n ndrrim simbolizojn nj qenie demoniake.

Kur ju thon se kush jan, besojini.