Premton shum pr t ardhmen, talenti nga Saranda firmos me Akademin e Manchester City

Emri:  AB71C201-5E2C-4F89-909C-00792A4D376E.jpg

Shikime: 87

Madhsia:  48.7 KB

Shqipria ka mjaft talente n futboll dhe ai sht njri prej tyre. 12-vjeari nga Saranda, Bruno Qndro ka firmosur me Manchester Cityn n Angli dhe do t jet pjes e Akademis s ktij klubi. Sa i takon marrveshjes, bhet fjal pr nj kontrat 4-vjeare.

I kualifikuar nga 14 t przgjedhurit pr cilsi sportive, Qndro premton shum pr t ardhmen. T gjith duhet t mbajm mend emrin e tij, pasi nj dit mund t dgjojm pr t n arenn ndrkombtare. Talentin e pret nj pun e madhe te Akademia e Qytetarve, pr shkak t konkurrencs.

Emri:  436547454_10225970327737614_1121946727874992953_n.jpg

Shikime: 97

Madhsia:  83.4 KB

Emri:  436426150_10225970327857617_2629635143034942394_n.jpg

Shikime: 86

Madhsia:  53.9 KB

Balkanweb