Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  31,331
  Postimet n Bllog
  19

  Dokumentari: Lufta kundr fmijve tan

  Emri: MV5BZmQ1NDJkNjQtZjI2Zi00YTJlLTk3ZjQtMTUwMzU2ODRlYjhjXkEyXkFqcGdeQXVyMTQyMTc3NTk@._V1_FMjpg_UX100.jpg

Shikime: 346

Madhsia: 38.9 KB

  Mund ta ndiqni dokumentarin t plot n anglisht m posht:


 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  31,331
  Postimet n Bllog
  19

  Pr: Dokumentari: Lufta kundr fmijve tan

  Dokumentari "The War on Kids" (2022) nga Fallen World Films detajon se si bota e argtimit prmes mediave ka vn n shnjestr fmijt tan pr breza t tr, duke zbuluar motivet e tyre t vrteta pr t hequr vlerat dhe parimet biblike q i friksohen Zotit n familje dhe pr t shkatrruar gjn m t afrt. n zemrn e Zotit, fmij.

  “M jep vetm nj brez t rinjsh dhe un do ta transformoj gjith botn.” -Vladimir Lenin

  “Por kushdo q do t ofendoj nj nga kta t vegjl q besojn n mua, do t ishte m mir pr t q t’i varnin n qaf nj gur mulliri dhe t mbytej n thellsi t detit.” -Mateu 18:6

  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2023, 23:37
 2. Dokumentari i gazetarit gjerman: Si filloi lufta civile n Ukrain
  Nga Albo n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-05-2022, 17:56
 3. Klubi i babve - Brokullat e fmijve tan...
  Nga Telegrafisti n forumin T jesh prind
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-08-2014, 13:27
 4. Lufta kundr korrupsionit !
  Nga Wordless n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-01-2014, 17:54
 5. Koha q u prkushtojm fmijve tan
  Nga Foleja_ n forumin T jesh prind
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-12-2005, 14:19

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •