Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 35
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  Shkoder Viti 1948
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 19-04-2024 m 14:08

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  SHQIPERIA E BUKUR VITI 1963

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  Durres Viti 1948

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  SHQIPERIA E PAS LUFTES P1 VITI 1948

  Prej Ukraines maqinatfshirse

  Qka i kan bere Shqiperis keta lidert (qobana) e sodit,e kan qu Shqiperin ne dere te armikut(hasmit)
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 19-04-2024 m 15:09

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  SHQIPERIA E PAS LUFTES P2

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  KOMANI PJESA 1 VITI 1975

  Ne ate kohe ishte populli i lumtur,sot edhe miliarda mi dhene, nuk jan te lumtur
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 21-04-2024 m 08:00

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  KOMANI PJESA 2 VITI 1975

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  DREJT FIERZES P 1 VITI 1971

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  DREJT FIERZES P 2 VITI 1971
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 22-04-2024 m 06:58

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  SHQIPERIA TURISTIKE P3 1972

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  LULET DEKORATIVE P2 VITI 1975

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  HEKURUDHA ELBASAN PRRENJAS 1970

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  TE RUAJME SHENDETIN VITI 1958

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  JETA DHE PUNA NE SHKODER VITI 1978

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  SHQIPERIA E BUKUR VITI1964

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  DRIT SHQIPNISE P 2 VITI 1958

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  DRIT SHQIPNISE P 1 VITI 1958

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  VALLTARET KINEZ FESTE TE MADHE KA SOT SHQIPERIA VITI 1975

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  DRIT SHQIPNISE P 3 VITI 1958

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 06:33
 2. Dokumentar: "Ramazani, dikur dhe sot", autor Driton Sejdiu
  Nga projekti21_dk n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-08-2012, 05:12
 3. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 18:23
 4. Cilet jane 5 filmat me te "shemtuar" , me te pa realizuar qe keni pare ndonjehere?
  Nga Mariushka n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 14-01-2011, 06:08
 5. Video Dokumentar: "Adem Jashari" nga Tv Al-Jazeera
  Nga Murabit n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-06-2008, 14:44

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •