Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Postime
  944

  Shkarkim mp3 playlist nga YouTube

  Njihni ndonje faqe ose software (Win/Linux) per ta shkarkuar te gjitha kenget ne nje YouTube playlist me format mp3?
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-02-2007
  Postime
  63

  Pėr: Shkarkim mp3 playlist nga YouTube

  Ki plot ne google vetem shkruje youtube video to mp3

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,939

  Pėr: Shkarkim mp3 playlist nga YouTube

  JDownloader (Windows/macOS/Linux)


  Loader.to

  YouTubePlaylist.cc

  KeepVid

  9xbuddy

  TubeMate (Android)

  Videoder (Android)

  Total files (iOS/iPadOS)

Tema tė Ngjashme

 1. Playlist per Dasem
  Nga auiu nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-06-2017, 11:19
 2. Fjalor i Informatikės pėr shkarkim
  Nga Rrjeti nė forumin Fjalori Shqip i Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2016, 04:49
 3. Kerkoj nje program per shkarkim te videove nga youtube
  Nga Kildare nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2011, 17:07
 4. Ndihme per shkarkim!! pls
  Nga diita nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-10-2009, 15:07

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •