Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,327
  Postimet n Bllog
  7

  A duhet t kujdeseshim pr antart m shum!?

  E di q kjo tingllon si nj pyetje e uditshme, por ndonjher lind pyetja a mund t bnim m shum pr antart q kan kaluar ndr vite..

  A do ishte ky nj problem i keq ? Zakonisht kta antar ishin shum t prfshir, shum aktiv, postonin sugjerime dhe reagime t shklqyera. Kjo ndihmonte n rritjen e cilsis e forumit.

  Por a mund t ishte shum ? Nga ana tjetr, disa antar fillonin t vepronin sikur bashkdrejtonin me komunitetin duke u br dm forumeve me site t tjera. Ata sfidonin publikisht udhheqjen ose kompetencn e webmasterave t forumeve..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e AjeNa
  Antarsuar
  14-08-2023
  Postime
  56

  Pr: A duhet t kujdeseshim pr antart m shum!?

  Di qe ky forum ka shume informacion cilsor!
  Klikohet nga shume vizitor,kjo besoj lehtesisht e kuptueshme nga llojshmeria e informacioneve.
  PErsonalisht me vjen keq,qe nje vater kaq e pasur te jete ne kaq heshtje.
  Megjithe se une ketu per heshtjen e saj jam!
  hahahahahah.
  Po te behet zhurem ikk. :P

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,327
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: A duhet t kujdeseshim pr antart m shum!?

  Citim Postuar m par nga AjeNa Lexo Postimin
  Di qe ky forum ka shume informacion cilsor!
  Klikohet nga shume vizitor,kjo besoj lehtesisht e kuptueshme nga llojshmeria e informacioneve.
  PErsonalisht me vjen keq,qe nje vater kaq e pasur te jete ne kaq heshtje.
  Megjithe se une ketu per heshtjen e saj jam!
  hahahahahah.
  Po te behet zhurem ikk. :P
  Ideja sht t reflektojm mbi t shkuarn t cilt shum antar jan larguar..

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e AjeNa
  Antarsuar
  14-08-2023
  Postime
  56

  Pr: A duhet t kujdeseshim pr antart m shum!?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Ideja sht t reflektojm mbi t shkuarn t cilt shum antar jan larguar..
  Mjesi!
  Mendoj qe nuk ka nje grup anetaresh qe te organizoje aktivitetitn.
  Nuk ja kam iden se perse mund te jene larguar anetaret!
  Por meqe ka nje mumer vizitoresh plus klikohet nga anetare te ndryshem taktika.
  Nuk ka ndonje veshtersi te madhe te riaktivizohet!
  Thjesht versioni i forumit eshte jashte mase i vjeter ne opsione!
  Qe nga fillimet fare duhet te jete.
  Kjo nuk para ndihmon ne nje dizain faqesh sinkrone.

 5. #5
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Postime
  2,202

  Pr: A duhet t kujdeseshim pr antart m shum!?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  E di q kjo tingllon si nj pyetje e uditshme, por ndonjher lind pyetja a mund t bnim m shum pr antart q kan kaluar ndr vite..

  A do ishte ky nj problem i keq ? Zakonisht kta antar ishin shum t prfshir, shum aktiv, postonin sugjerime dhe reagime t shklqyera. Kjo ndihmonte n rritjen e cilsis e forumit.

  Por a mund t ishte shum ? Nga ana tjetr, disa antar fillonin t vepronin sikur bashkdrejtonin me komunitetin duke u br dm forumeve me site t tjera. Ata sfidonin publikisht udhheqjen ose kompetencn e webmasterave t forumeve..
  Anetaret e pare fare ishin dikushi, njerez me shkolle dhe gjera per te thene, te cilet tani kane gjetur menyra qe ne ato qe thone te kene edhe autoresi. Pra atehere forumi ua mundesonte shprehjen ne internet, kurse tani mund te kene gjetur rruge te tjera per ta bere.

  Ka forume qe jane me aktive se Forumi Shqiptar. Mirepo cilet njerez po i mbajne aktive keto forume? Pergjigja: njerezit qe kane krijuar vartesi ndaj chit-chatit dhe ata te cilet duan te flasin pa autoresi (psh. dua te shaj dike dhe ne forum e bej me kollaj se ne facebook).

  Shkurt muhabeti, nuk ka perse ju si staf te keni pishmane, perderisa forumet te cilat jane me aktive po mbahen gjalle me njerez te infektuar nga interneti.

  Sidoqofte, nese ju apo dikush tjeter besoni qe nevoijiet me teper gjalleri ne kete forum, ndryshimi i pare duhet te jete platforma. Ketu, fjala bie, me pergjigjen anetaret ose me falenderojne per dicka dhe une as njoftohem fare per reagimin e marre. Tani njerezit jane mesuar me reagime ne fb, Instagram, X, etj., dhe qe te kete gjalleri ketu duhet qe per cdo reagim qe marrin anetaret te kene edhe nje njoftim. Nevojitet nje platforme e re, qe ecen me kohen.

 6. Anetart m posht kan falenderuar Kryeplaku pr postimin:

  Neteorm (05-11-2023)

 7. #6
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  730

  Pr: A duhet t kujdeseshim pr antart m shum!?

  Ka antar q futen n nj forum vetm pr t ofenduar dik.
  Dikush tjetr futet pr t kaluar kohn.
  E dikush bhet i varur prej tyre.
  Nuk sht faji i stafit nse forumi mbetet pa antar.
  Para disa vitesh futeshe n forum,dhe lexoje postime me vler.
  Kurse sot futesh n nj forum,e shikon vajza q fusin foto provokuese q t marrin like.
  Po ashtu shikon meshkuj q jan aq t babzitur,saq nuk e kuptojn se sht foto nga Google.
  Dikur forumet kishin lezet.
  Kurse sot po e humbasin dalngadal at bujn e madhe q kishin dikur.

 8. Anetart m posht kan falenderuar Jetmiraaa pr postimin:

  ATMAN (05-12-2023)

Tema t Ngjashme

 1. C'duhet te besh kur ke shume mendime qe te merzisin ne koke?
  Nga Robbery n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 12-01-2011, 19:14
 2. Anetaret qe simpatizoni me shume...
  Nga mia@ n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 29-09-2009, 17:16
 3. Antart dhe Popullata q vendosin t MOS Votojn,A ka shum?
  Nga ILMGAP n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 15:55
 4. Arsyeja perse duhet te pini me shume uje ?!
  Nga Gimi3 n forumin Shkenca dhe jeta
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-08-2008, 19:19
 5. Kosoves i duhet shume bashkepunimi me shqiptaret ne Amerike.
  Nga Betim Studenti n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-05-2007, 12:46

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •