Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  973

  Zgjedhjet vendore ne Kukes…

  Kukės, numėrohen 45 nga 74 qendra votimi, ky ėshtė rezultati deri tani:

  07:20, 25/09/2023


  Nė Kukės vazhdon numėrimi i votave pėr zgjedhjen e kryetarit tė ri tė bashkisė ndėrmjet dy kandidatėve: Albert Halilajt tė PS dhe Emri Vatės tė koalicionit opozitar "Bashkė fitojmė".

  Tė dhėnat zyrtare tė orės 7:20 sot, mė 25 shtator, tregojnė se nga numėrimi i 46 qendrave tė votimit nga 74 nė total, Albert Halilaj ka marrė 7211 vota ose 62% kurse Emri Vata i opozitės ka marrė 4278 ose 37% tė votave.
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 2. #2
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  973

  Pėr: Zgjedhjet vendore ne Kukes…

  Jeta ofron zgjedhje dhe zgjidhje!
  Ne Kukes, kur u pa si mbarohet pune kollaj ne Bashki, u binden se alternativa e duhur ishte nje socialist, pasardhes i Safet Gjicit!

  Miremengjes Shqiperia ime e dashur, qe ke ditur gjithmone te besh zgjedhjet e duhura!
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,111
  Postimet nė Bllog
  15

  Pėr: Zgjedhjet vendore ne Kukes…

  Humbi pėrballė socialistit, Vata: Patronazhistėt dhe super-ministrat ishin nė Kukės me torbėn e lekėve plot, rezultati duhet lexuar me kujdes

  Emri: emri-vata-1.jpg

Shikime: 18

Madhėsia: 30.7 KB

  Kandidati i koalicionit ‘Bashkė Fitojmė’ pėr bashkinė e Kukėsit, Emri Vata ka reaguar pas humbjes sė tij pėr kryebashkiak, ku fitoi rivali i tij socialist, Albert Halialj.

  Nė njė reagim nė ‘Facebook’, Vata falėnderoi mbėshtetėsin e tij dhe demokratėt qė i dhanė besimin, duke e votuar.

  REAGIMI

  Tė dashur miq, tė dashur bashkėpunėtorė, tė dashur demokratė, tė dashur kuksianė! Dua tė falenderoj, sė pari strukturėn e Partisė Demokratike nė Kukės dhe familjet e tyre pėr qėndresėn dhe mbėshtetjen nė kėtė sfidė tė pabarabartė nė shumė drejtime.
  Demokratėve qė mė dhanė besim duke mė votuar, u jam pėrherė mirėnjohės.
  Miqve qė mė mbėshtetėn vazhdoj tė jem borxhli dhe mirėnjohės. Pėrsėritja e asaj qė tė gjithė bashkė e kemi parė me sy ėshtė e panevojshme. Dua tė theksoj se vetėm nė pushtetin e Edi Ramės skandalet politike, morale dhe shoqėrore nuk reflektohen nė rezultat, por e thellojnė atė nė favor tė shkelėsve.
  Patronazhistėt dhe super-ministrat ishin nė Kukės me torbėn plot, tė lekėve dhe premtimeve, por tabloja e Kukėsit tė zbrazur nė 10 vitet e pushtetit tė tyre flet pa pasė nevojė pėr dorėzanė.

  Rezultati i zgjedhjeve, me gjithė deformimet, presionin, shitblerjet e votės, krimin shtetėror duhet lexuar me kujdes. Ne sot mbyllėm njė fushatė, por jo misionin tonė qė nė Kukės dhe nė gjithė Shqipėrinė tė kthejmė zgjedhjet e lira. Uroj qė vota e ēdo qytetari Kukėsian , tė mos shpėrdorohet. Pa zgjedhje tė lira nuk ka zgjidhje.

  Miqėsisht,

  Emri VATA

Tema tė Ngjashme

 1. Kosovė: Zgjedhjet vendore do tė mbahen mė 3 nėntor
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2013, 16:09
 2. Raporti i ODHIR mbi zgjedhjet vendore, 8 maj 2011
  Nga skipetar nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 16-06-2011, 04:13
 3. Sondazh mbi zgjedhjet vendore nė Shqipėri
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 80
  Postimi i Fundit: 04-05-2007, 13:46
 4. Mbahen zgjedhjet vendore nė Maqedoni, pjesmarrja 45%
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-03-2005, 23:41
 5. Zgjedhjet vendore 2003 ne Shqiperi
  Nga Hek nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 06-10-2003, 09:29

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •