Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 20
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=1ieBdr6KK1Y

  N Kuadr t Dashuris | Official Trailer

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=ASC_uehAKZM

  Top Channel/ Top Channel Films! N vjesht sht premiera e prodhimit t par

  Korrik 2023

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  “N kuadr t dashuris”, prodhimi i par filmik i Top Channel/ Yjet e filmit zbulojn detaje ekskluzive!

  Korrik 2023


  Pas suksesit n televizion, tashm Top Channel vjen me nj siprmarrje filmike.

  “N kuadr t dashuris”, nj komedi romantike, sht prodhimi i par filmik, i cili pritet t ket premiern n Tetor.

  Duke nisur nga aktort profesionist e deri tek personazhet publik m n z t momentit, nj projekt spektakolar sht duke u realizuar.

  Producenti i ktij filmi, Ledion Lio sht shprehur: Ideja pr t nisur Top Channel Films sht krejt organike n mnyrn se si erdhn gjrat. Top Media e ka kt tradit q n fusha t ndryshme t artit, t jet e uritur pr t shklqyer. I radhs do t duhej t ishte medoemos filmi. Top Channel ka prodhuar filma dhe seriale edhe n t shkuarn. “N kuadr t dashuris” sht nj rikthim tek dika q u nis m prpara dhe ngeli si jasht vmendjes pr ca vite. Ajo q uroj sht q t jet pr gjat. Erdhi tani sepse koha sht tani, vmendja e t rinjve ndaj kinemas t re shqiptare dhe ndaj kineastve t rinj shqiptar, sht m e madhe. Filmi i par i Top Channel Film, “N kuadr t dashuris”, sht n fakt nj film i ditve q po jetojm. Ngjarjet e trajtuara n film jan ngjarje t jets son t prditshme. Mirpo, duhet ta them kt, do ngjashmri e filmit me ngjarje t vrteta, sht krejt rastsore. Kjo nuk sht nj histori e vrtet. Ne jemi t bindur q filmi do t mbush sallat e kinemave, por kemi ca siklete tonat pr mnyrn se si do t pritet nj sken apo nj sken tjetr. Ne kemi disa skenare q i kemi gati, e gjitha kjo do t varet m shum nga suksesi i t parit. sht nj vepr q sht br me shpirt nga t gjith ata q kan br apo nuk kan br film n t shkuarn. Ka qen e jashtzakonshme. Dhe un besoj q n do vepr, dika nga energjia ngelet. Dhe pikrisht pr kt do t doja q publiku t dilte nga salla me nj buzqeshje n fytyr dhe me mbresa shum t mira.

  Luiz Ejlli, nj nga dy protagonistt e ktij filmi, shprehet: Personazhi n film ka t bj me nj pjes t jets sime shum t rndsishme q e kam prjetuar vet. Ndoshta kjo sht arsyeja q e kam gjetur veten n at rol. M plqen sepse shoh veten ku jam sot dhe rikthehem tek Besi q kam rolin n film. Skena m e vshtir ka qen skena e puthjes, mund ta quaj puthja e djallit. Ishte nj moment shum i sikletshm, aq m tepr q e kemi br 7 her prova. sht goxha e vshtir t punosh me Oltn, ka shum krkesa pr filmin. Nuk e kisha menduar kurr q do t ishte n nj rol si bashkshortja ime. I vetmi moment i filmit q m plqen shum shum, sht momenti kur tham ‘do divorcohemi’.

  Ndriim Xhepa, nj aktor i njohur q sht pjes e kastit ka thn: Kam prshtypjen q sht hera e par q jam n pozicionin e nj babai. sht babai i personazhit kryesor t vajzs. sht nj personazh i veant, i cili kalon npr disa situate t uditshme, edhe t kndshme por edhe t sikletshme. Un e shoh personazhin e Jonids, pra t Olta Gixharit, bijs sime n film, n mnyr krejtsisht t natyshme sepse un njihem me Oltn kur ajo ishte student n shkoll. Kshtu q nuk kisha asnj problem n marrdhnien me t. Un nuk e njihja m prpara Sarn, por si vajza e dyt e imja, me t vrtet m krijoi ato ndjesit e mia t vajzs s vogl. N prgjithsi kto fmijt e vegjl. Vajza e vogl, bhet gjithmon pr babain m e kndshme, m e mbl. Kt marrdhnie pata edhe n film. Do them t vrtetn, do kisha dshir q im bir, Martini, ta kishte nj motr.

  Sara Hoxha flet pr rolin e saj: Un n kt film vij si nj vajz e re q quhet Aria. Jam motra e Jonids q e luan Olta Gixhari dhe vajza e Zamira Kits dhe Ndriim Xheps. E kam menduar si m t vshtir q t luaja nj personazh q dashurohet me dik tjetr n film. Puthja e par ka qen pak e vshtir. Jam munduar q ta mbaj me sa m pak dubla q t ishte e mundshme. Un kur kam qen m e vogl e kam pasur ndrr t bhem aktore. Kam krkuar shpesh her edhe pr shkolla aktrimi n Los Angeles. Nuk u realizua kurr si gj. Me pak fjal m sht plotsuar nj ndrr.

  Roli i Bes Bitrakut n film? “Un luaj Vanin, nj djal korar, biznesmen dhe sht kandidat potencial pr t’u martuar me Arian. Prfaqson kt shtresn e njerzve q mendojn se mund ta fitojn dashurin me lek”.

  Nga ana tjetr kemi dhe Roerd Toen… “Roerdi vjen n rolin e Klejdit. Klejdi sht nj djalosh i ri, dizajner. Un do ta quaj at disi bohem, disi nostalgjik, disi melankolik, i cili ka shoqruar dik pr n aeroport dhe po pret dika q nj forc m e madhe ia sjell atij. Bashkpunimi me Sarn ka qen nj partneritet, nj partnership shum i mir. Kemi krijuar nj shoqri shum t mir”.


  Top Channel TV

  https://top-channel.tv/2023/07/09/ne...luzive8860483/

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=PmQA_vdxwIE

  'N Kuadr t Dashuris'/ PRAPASKENAT e filmit t shumpritur! Aktort ndajn eksperiencat |Breaking

  Shtator 2023
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 29-09-2023 m 21:54

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=y03SrD8BlqI

  Ftes n 5, Olta dhe Luizi n film, Regjisori: Kan kimi, Olta e uritur pr dubla!

  Shtator 2023


  Pritjes i erdhi fundi… premiera absolute e “N kuadr t dashuris” do t mbahet n 9 Tetor… Regjisori Koloreto Cukali zbulon m shum detaje.

  TCH.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=ysC_MwqTqQo

  Live nga Tapeti i Kuq - Premiera e filmit N Kuadr t Dashuris

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=dx0kMH7oJKE

  Live nga Tapeti i Kuq - Premiera e filmit N Kuadr t Dashuris

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=JZkIdce3aCM

  far t presim nga filmi N kuadr t dashuris?! Regjisori Koloreto Cukali zbulon gjithka!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=vItpN4q6E_Q

  Top Channel/ N kuadr t dashuris! Shfaqet me sukses premiera e prodhimit t Top Channel Films

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=kGzFrjW2XjE

  Ndriim Xhepa n premiern e filmit N Kuadr t Dashuris

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=UefJgL0G2tQ

  Luan Jaha, babai i Luiz Ejlli n premiern e filmit N Kuadr t Dashuris

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  S shpejti “N Kuadr t Dashuris” n Netflix dhe platforma t tjera? Ledion Lio zbulon gjithka…

  "Ndrkoh sa i prket platformave t streaming-ut si Netflix, ne jemi n pun e sipr..."


  Filmi me protagonist kryesor Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin u prit mes emocionesh t shumta, ku nj numr i madh njerzish iu bashkuan pritjes n tapetin e kuq, aty ku yjet e ksaj premiere parakaluan njri pas tjetrit, ndrsa bn dhe fotografi me fansat e tyre. Premiera do t vazhdoj t shfaqet edhe n datat 10 dhe 11 tetor dhe biletat mund t’i gjeni pran pallatit t kongreseve por edhe n films.top-channel.tv.

  N nj intervist ekskluzive pr Top Albania Radio, producenti i filmit Ledion Lio ka zbuluar m shum detaje n lidhje me filmin. Mendon ai se “N Kuadr t Dashuris” sht filmi m i mir dhe do t’ia kaloj edhe prodhimeve t tjera q jan sjell vitet e fundit nga Ermal Mamaqi apo Bes Kallaku?

  Un e uroj me t vrtet q t jet nj sukses komercial n kuptimin e shitjeve. Natyrisht Ermali, Besi dhe shum artist t tjer kan br nj pun shum t shklqyer pr t filluar nj industri t filmit shqiptar komercial q ka sjell shum njerz n kinema. Uroj q Top Channel Films dhe “N Kuadr t Dashuris” ta oj kt n nj nivel tjetr.

  Producenti i filmit ka shtuar gjithashtu se:

  Po t shohsh mnyrn se si ka ndryshuar vajtja n kinema n katr pes vitet e fundit ose po t prmendim se vitin e kaluar filmi m i ndjekur n kinema ishte filmi “Sophia” i Eduart Grishaj q tregon se pavarsisht se nuk ishte nj film komedi sht nj film shqiptar dhe publiku shqiptar ka nevoj pr filma shqiptar dhe prandaj nuk jam dakord me kt q shohin Netflix apo jo. Nj film i mir shihet sidoqoft.

  A do t kemi mundsin q ta shohim filmin “N Kuandr t Dashuris” n platformat e streaming?

  Ndrkoh sa i prket platformave t streaming-ut si Netflix, ne jemi n pun e sipr. Problemi sht q filmi duhet t ket xhiron e vet t kinemave n Shqipri, Kosov, Maqedoni, Austri, Greqi dhe m pas n t gjith Europn dhe prtej oqeanit. Pastaj vjen ajo faza ku filmi fillon shprndahet n kto platforma. Me shpres q t jet edhe tek kjo, por edhe nse nuk sht n Netflix kemi Digitalb. sht m mir sesa Netflix-i edhe sikur…

  Un e uroj me t vrtet q t jet nj sukses komercial n kuptimin e shitjeve. Natyrisht Ermali, Besi dhe shum artist t tjer kan br nj pun shum t shklqyer pr t filluar nj industri t filmit shqiptar komercial q ka sjell shum njerz n kinema. Uroj q Top Channel Films dhe “N Kuadr t Dashuris” ta oj kt n nj nivel tjetr.

  Producenti i filmit ka shtuar gjithashtu se:

  Po t shohsh mnyrn se si ka ndryshuar vajtja n kinema n katr pes vitet e fundit ose po t prmendim se vitin e kaluar filmi m i ndjekur n kinema ishte filmi “Sophia” i Eduart Grishaj q tregon se pavarsisht se nuk ishte nj film komedi sht nj film shqiptar dhe publiku shqiptar ka nevoj pr filma shqiptar dhe prandaj nuk jam dakord me kt q shohin Netflix apo jo. Nj film i mir shihet sidoqoft.

  A do t kemi mundsin q ta shohim filmin “N Kuandr t Dashuris” n platformat e streaming?

  Ndrkoh sa i prket platformave t streaming-ut si Netflix, ne jemi n pun e sipr. Problemi sht q filmi duhet t ket xhiron e vet t kinemave n Shqipri, Kosov, Maqedoni, Austri, Greqi dhe m pas n t gjith Europn dhe prtej oqeanit. Pastaj vjen ajo faza ku filmi fillon shprndahet n kto platforma. Me shpres q t jet edhe tek kjo, por edhe nse nuk sht n Netflix kemi Digitalb. sht m mir sesa Netflix-i edhe sikur…


  Gazeta SHQIP

  https://gazeta-shqip.com/lifestyle/s...ulon-gjithcka/

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=AH7H2iNdBs0

  S shpejti "N Kuadr t Dashuris" n Netflix dhe platforma t tjera? Ledion Lio zbulon gjithka

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=TeRiFcHY4Qk

  Zamira Kita zbulon m shum rreth eksperiencs s saj n filmin N Kuadr t Dashuris

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "  Ylber Bardhi nda momente nga prapaskena e filmit me te ri te tij "Ne Kuader Te Dashurise"

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=h4jgMqa_c98

  Luiz Ejlli dhe Kiara Tito n tapetin e kuq t premiers s filmit N Kuadr t Dashuris

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=BM79t5zy0s0&t=136s

  Dokumentar | Prapa skenave t filmit artisik N KUADR T DASHURIS˔

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  “N Kuadr t Dashuris”/ Premiera e filmit shfaqet me sukses n Zyrih

  Filmi “N Kuadr t Dashuris” sht shfaqur premier edhe pr shqiptart n Zvicr.

  Interesi ishte shume i madh dhe n kineman ku u shfaq filmi n qytetin e Zyrihut kishte shum adhurues t aktorve t rinj dhe t vjetr q morn pjes n realizimin e ktij prodhimi t Top Channel Films.

  Filmi “N Kuadr t Dashuris” sht shfaqur prve Shqipris, me shum sukses edhe n Kosov, n Maqedonin e Veriut, n Malin e Zi, n Britanin e Madhe, Luksemburg, Belgjik dhe s fundmi n Zvicr pr t udhtuar s shpejti n Itali por edhe n Shtetet e Bashkuara t Ameriks.

  Pr t ndjekur transmetimin e filmit n kinemat e qyteteve tuaja ju mund t ndiqni ditt e transmetimit n faqen e internetit t Top Channel.


  Top Channel

  https://top-channel.tv/2023/11/14/ne...kses-ne-zyrih/

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=VKKODQX3qU8

  Top Channel/ Olta dhe Luizi, sukses n Londr/ Premiera e filmit N Kuadr t Dashuris n Angli

  10 Nntor 2023

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: " N Kuadr t Dashuris "

  https://www.youtube.com/watch?v=CWE8OZxpnWM&t=5s

  Top Channel/ Premiera n Suedi! N kuadr t dashuris sot n Stockholm, Goteborg dhe Malmo

  17 Nntor 2023

Tema t Ngjashme

 1. Tedi Papavrami ne filmin "Lutje Dashuris"
  Nga dodoni n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-04-2009, 17:14
 2. A ka t bj "forca e dashuris" n nj falje?
  Nga Alicia n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 62
  Postimi i Fundit: 22-10-2007, 04:44
 3. Takimet e dashurise - "molla e ndaluar" per te rinjte afgane!
  Nga YaSmiN n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-08-2007, 17:30
 4. Zemra, "organi" i dashurise?
  Nga Rebele n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 17-02-2007, 16:38
 5. Sindromi i "Dashurise se Viktimes per Xhelatin"
  Nga Pirro i Epirit n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-06-2003, 00:54

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •