Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 31
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  The Voice Australia 2023

  Ėshtė ky Sezon i VOICE AUSTRALIA 2023 mė i bukuri & suksesshmi i sa e sa Edicioneve nėpėr Botė pėr 2023 ?

  TALENTE pa fund & ARTISTĖ YJE - TRAJNERĖ fenomenalė !

  RITA jonė, Trajneria Triumfuese e Edicionit tė kaluar, rrezaton & shkėlqen si ngahera !

  Do jetė sėrisht ky edicioni i Ritės ? Njė rrugėtim i gjatė, por qė premton tė jetė i jashtėzakonshėm & plot surpriza !

  Let's ENJOY !

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Neteorm (21-08-2023)

 3. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winners !  Tee & Raye - Don't Let Go - The Voice Australia 2023 | Blind Audition

 4. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Marley Sola - Ribbon In The Sky - The Voice Australia 2023 | Blind Audition

 5. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Ethan Beckton - Jealous - The Voice Australia 2023 | Blind Audition

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Surpriza e Edicionit !  Andrew Taylor Knight - Largo Al Factotum - The Voice Australia 2023 | Blind Audition

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Great Potential !  Gabby Asta - She's all I wanna Be - The Voice Australia 2023 | Blind Audition
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 23-08-2023 mė 08:14

 8. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Emily Kate - IRIS - The Voice Australia 2023 | Blind Audition


  Great Job RITA !

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Tarryn Stokes Sings ABBA's 'The Winner Takes It All' | The Callbacks | The Voice Australia

  Team RITA

 10. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Elly Poletti Sings Destiny's Child's 'Emotion' | The Callbacks | The Voice Australia

 11. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Charlie Pittman Performs 'Teenage Dream' By Katy Perry | The Callbacks | The Voice Australia

 12. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Surpriza e Edicionit !  Gezel Bardossi Performs A Britney Spears Hit | The Ultimate Callback | The Voice Australia

 13. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Maree Mamalis Sings Katy Perry's Hit 'Dark Horse' | The Callbacks | The Voice Australia

 14. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Njė nga Pėrballjet mė tė bukura !  Michaela Jayde (When I Was Your Man) x Jaydean Miranda (Leave The Door Open) |The Voice Australia 12

 15. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Shqipja e Australisė !  Sihana Haxhnikaj — Nothing Breaks Like A Heart - The Voice Australia 2023 Blind Audition

 16. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Njė tjetėr Pėrballje e bukur !  Shanae Watson (Can't Help Falling In Love) x Robbie Hunt (Blue Suede Shoes) | The Voice Australia 12

 17. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023

  2 Garues - 2 Fitues tė kėtij Raundi !  Alex Jeans (Dream On) vs Callum Warrender (I Don't Wanna Miss A Thing) | The Voice Australia 12

  Team Jason | Theme: Aerosmith

 18. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023  Andrew V Callum V Alex: Josh Groban's 'You Raise Me Up' | The Battles | The Voice Australia

 19. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023  Etienne V Ethan: Lizzy McAlpine's 'Ceilings' | The Battles | The Voice Australia

 20. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023  Elly Poletti vs Marley Sola - I Can't Make You Love Me | The Voice Australia 12 | Battle Rounds FULL
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-09-2023 mė 22:04

 21. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pėr: The Voice Australia 2023  Dillon V Ezra: Portugal The Man's 'Feel It Still' | The Battles | The Voice Australia

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Audicionet mė tė bukura nga THE VOICE.
  Nga Neteorm nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 173
  Postimi i Fundit: 20-11-2023, 09:01
 2. 1/22/2023 - Kinezėt festojnė Vitin e Ri 2023! Viti i Lepurit
  Nga Albo nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2023, 20:13
 3. The Voice of Albania 2012
  Nga letaa nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 27-01-2013, 10:26
 4. The Voice! (USA)
  Nga PINK nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 21:25
 5. Electronic Voice Phenomenon, Fenomeni i Zerit Elektronik EVP
  Nga Scion nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-09-2008, 16:35

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •