Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 28 prej 28
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023  Coach Rita Ora Performs Her Fatboy Slim Collab 'Praising You' | The Battles | The Voice Australia

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Potential Winner !  Tarryn Stokes Sings For Her Life With Demi Lovato's 'Anyone' | The Battles | The Voice Australia

  Team RITA

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023  Nyree V Tarryn: Heart's 'Alone' | The Battles | The Voice Australia

  Team RITA

 4. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023  Team Rita: Fast Pass Decision | The Voice Australia 12 | Battle Rounds

  Team RITA

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023  Sing Off: Tarryn Stokes vs Nyree Huyser | The Voice Australia 12 | Battle Rounds

  Team RITA

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Potential Winner !  Emily Kate - IRIS - The Voice Australia 2023 | Blind Audition


  Great Job RITA !

  First SEMI FINALIST from RITA's Team !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-09-2023 mė 11:56

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Potential Winner !

  https://www.youtube.com/watch?v=pMs_VzGQk44

  Tarryn Stokes Sings ABBA's 'The Winner Takes It All' | The Callbacks | The Voice Australia

  Team RITA  Tarryn Stokes Sings Coldplay's 'The Scientist' | Semi Final | The Voice Australia
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 24-09-2023 mė 11:56

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  15,967

  Pėr: The Voice Australia 2023  Team Rita: Emily Kate vs Tarryn Stokes | FINALIST DECISION | The Voice Australia 12

  Tarryn Stokes - FINALIST

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Audicionet mė tė bukura nga THE VOICE.
  Nga Neteorm nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 164
  Postimi i Fundit: 19-09-2023, 20:31
 2. 1/22/2023 - Kinezėt festojnė Vitin e Ri 2023! Viti i Lepurit
  Nga Albo nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2023, 20:13
 3. The Voice of Albania 2012
  Nga letaa nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 27-01-2013, 10:26
 4. The Voice! (USA)
  Nga PINK nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 21:25
 5. Electronic Voice Phenomenon, Fenomeni i Zerit Elektronik EVP
  Nga Scion nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-09-2008, 16:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •