Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,327
  Postimet n Bllog
  7

  Cili sht sporti juaj i preferuar?

  Keni ndonj sport q do ta konsideroni si t preferuarin tuaj? Pse e zgjidhni at mes mbi 40 sporteve t ndryshme q ne duhet t jemi t preferuarit tuaj?

  Pr mua do t shkoja n boks, tenis dhe futboll. Niveli i aktivitetit n kto sporte sht aq i tensionuar sa nuk mund t prballoni t'i kushtoni vmendje ose ka t ngjar t humbisni nj pik kthese n ngjarje.

  Dikur luaja futboll, por lndimet m shkurtuan. Tani shikoj me knaqsin q luaja vet dikur..

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  720

  Pr: Cili sht sporti juaj i preferuar?

  Futbolli .
  Kur isha adoleshente luaja m mir un futboll sesa shumica e djemve t lagjes 😋😆😆

Tema t Ngjashme

 1. Cili eshte libri juaj i preferuar?
  Nga CRO n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 11-10-2015, 03:02
 2. Cili sht filozofi juaj i preferuar?
  Nga AuGuSt_ n forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Prgjigje: 113
  Postimi i Fundit: 22-10-2011, 06:11
 3. Kush sht sporti juaj m i preferuar?
  Nga SUPERSTAR_N1 n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 347
  Postimi i Fundit: 21-10-2010, 16:15
 4. Cili Eshte Kengetari Juaj I Preferuar
  Nga gabriela_athine n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 22-05-2006, 15:42
 5. Cili sht futbollisti juaj m i preferuar ?
  Nga Noerti n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 141
  Postimi i Fundit: 14-05-2004, 23:21

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •