Keni ndonj sport q do ta konsideroni si t preferuarin tuaj? Pse e zgjidhni at mes mbi 40 sporteve t ndryshme q ne duhet t jemi t preferuarit tuaj?

Pr mua do t shkoja n boks, tenis dhe futboll. Niveli i aktivitetit n kto sporte sht aq i tensionuar sa nuk mund t prballoni t'i kushtoni vmendje ose ka t ngjar t humbisni nj pik kthese n ngjarje.

Dikur luaja futboll, por lndimet m shkurtuan. Tani shikoj me knaqsin q luaja vet dikur..